ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




I liga - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 19 35 10 5 4 28 - 13
2. Odra Opole 18 33 10 3 5 25 - 19
3. Miedź Legnica 18 31 8 7 3 24 - 17
4. Raków Częstochowa 18 29 8 5 5 31 - 22
5. Stal Mielec 18 28 8 4 6 25 - 23
6. Chrobry Głogów 18 27 7 6 5 21 - 19
7. Zagłębie Sosnowiec 18 26 7 5 6 24 - 21 1 3 1 0 0 1 - 0
8. Puszcza Niepołomice 18 26 7 5 6 25 - 22 1 0 0 0 1 0 - 1
9. GKS Katowice 18 25 7 4 7 26 - 24
10. Bytovia Bytów 18 23 6 5 7 21 - 21 3 7 2 1 0 8 - 3
11. Wigry Suwałki 17 23 6 5 6 21 - 21 3 5 1 2 0 5 - 2
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 23 6 5 7 22 - 26 3 3 1 0 2 2 - 5
13. Pogoń Siedlce 18 23 6 5 7 23 - 29 3 1 0 1 2 1 - 6
14. GKS Tychy 18 20 5 5 8 19 - 27
15. Stomil Olsztyn 18 19 6 1 11 22 - 32
16. Olimpia Grudziądz 18 18 5 3 10 11 - 19
17. Górnik Łęczna 18 17 4 5 9 14 - 26
18. Ruch Chorzów 18 15 (-5) 6 2 10 25 - 26
Ostatni komentarz dodał jacekpcp1 07.08.2017, 11:26:26
* Ruch Chorzów został ukarany odjęciem pięciu punktów za zaległości finansowe.


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 29/30. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Puszcza Niepołomice 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 lipca 2017 - 17:00
2. Raków Częstochowa 0 - 0 Miedź Legnica
3. GKS Katowice 1 - 2 Pogoń Siedlce
4. Odra Opole 3 - 0 Górnik Łęczna
5. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Olimpia Grudziądz
6. Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Tychy
7. Stal Mielec 1 - 0 Ruch Chorzów
8. Chrobry Głogów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
9. Bytovia Bytów 3 - 1 Stomil Olsztyn 29 lipca 2017 - 19:00
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Stomil Olsztyn 5 sierpnia 2017 - 18:00
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Bytovia Bytów 5 sierpnia 2017 - 18:00
12. Ruch Chorzów 0 - 1 Chrobry Głogów
13. GKS Tychy 1 - 0 Stal Mielec
14. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Wigry Suwałki
15. Górnik Łęczna 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
16. Pogoń Siedlce 1 - 2 Odra Opole
17. Miedź Legnica 1 - 1 GKS Katowice
18. Puszcza Niepołomice 2 - 3 Raków Częstochowa
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Raków Częstochowa 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 sierpnia 2017 - 17:30
20. GKS Katowice 1 - 2 Puszcza Niepołomice
21. Odra Opole 2 - 4 Miedź Legnica
22. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Pogoń Siedlce
23. Wigry Suwałki 0 - 0 Górnik Łęczna
24. Stal Mielec 1 - 0 Olimpia Grudziądz
25. Chrobry Głogów 1 - 0 GKS Tychy
26. Bytovia Bytów 2 - 1 Ruch Chorzów 12 sierpnia 2017 - 19:00
27. Stomil Olsztyn 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia 2017 - 20:00
29. Ruch Chorzów 3 - 1 Stomil Olsztyn
30. GKS Tychy 1 - 0 Bytovia Bytów 19 sierpnia 2017 - 14:45
31. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Chrobry Głogów
32. Górnik Łęczna 3 - 4 Stal Mielec
33. Pogoń Siedlce 0 - 0 Wigry Suwałki
34. Miedź Legnica 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec
35. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Odra Opole
36. Raków Częstochowa 1 - 3 GKS Katowice
Kolejka 5 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Katowice 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia 2017 - 20:45
38. Odra Opole 1 - 0 Raków Częstochowa
39. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Puszcza Niepołomice
40. Wigry Suwałki 0 - 2 Miedź Legnica
41. Stal Mielec 2 - 3 Pogoń Siedlce
42. Chrobry Głogów 2 - 0 Górnik Łęczna
43. Bytovia Bytów 0 - 1 Olimpia Grudziądz 23 sierpnia 2017 - 19:00
44. Stomil Olsztyn 2 - 0 GKS Tychy
45. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Ruch Chorzów
Kolejka 6 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Ruch Chorzów 27 sierpnia 2017 - 17:00
47. GKS Tychy 3 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
48. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Stomil Olsztyn
49. Górnik Łęczna 1 - 1 Bytovia Bytów 27 sierpnia 2017 - 17:00
50. Pogoń Siedlce 1 - 1 Chrobry Głogów
51. Miedź Legnica 0 - 0 Stal Mielec
52. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Wigry Suwałki
53. Raków Częstochowa 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
54. GKS Katowice 1 - 1 Odra Opole
Kolejka 7 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Odra Opole 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 września 2017 - 15:00
56. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 GKS Katowice 13 września 2017
57. Wigry Suwałki 0 - 3 Raków Częstochowa 27 września 2017 - 18:00
58. Stal Mielec 1 - 1 Puszcza Niepołomice 13 września 2017
59. Chrobry Głogów 1 - 2 Miedź Legnica
60. Bytovia Bytów 4 - 1 Pogoń Siedlce 2 września 2017 - 18:00
61. Stomil Olsztyn 2 - 1 Górnik Łęczna
62. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Olimpia Grudziądz 13 września 2017
63. Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Tychy 14 września 2017
Kolejka 8 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GKS Tychy 10 września 2017 - 17:00
65. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Ruch Chorzów
66. Górnik Łęczna 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
67. Pogoń Siedlce 1 - 0 Stomil Olsztyn
68. Miedź Legnica 2 - 1 Bytovia Bytów 8 września 2017 - 20:45
69. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Chrobry Głogów
70. Raków Częstochowa 1 - 2 Stal Mielec
71. GKS Katowice 0 - 1 Wigry Suwałki
72. Odra Opole 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 16 września 2017 - 18:00
74. Wigry Suwałki 2 - 1 Odra Opole
75. Stal Mielec 3 - 2 GKS Katowice
76. Chrobry Głogów 2 - 3 Raków Częstochowa
77. Bytovia Bytów 1 - 0 Puszcza Niepołomice 16 września 2017 - 18:00
78. Stomil Olsztyn 2 - 0 Miedź Legnica
79. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Pogoń Siedlce
80. Ruch Chorzów 1 - 2 Górnik Łęczna 18 września 2017 - 19:00
81. GKS Tychy 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Olimpia Grudziądz 23 września 2017 - 17:00
83. Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Tychy
84. Pogoń Siedlce 1 - 3 Ruch Chorzów
85. Miedź Legnica 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
86. Puszcza Niepołomice 3 - 1 Stomil Olsztyn
87. Raków Częstochowa 3 - 1 Bytovia Bytów 23 września 2017 - 16:00
88. GKS Katowice 2 - 2 Chrobry Głogów
89. Odra Opole 1 - 0 Stal Mielec
90. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Wigry Suwałki
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wigry Suwałki 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 1 października 2017 - 18:00
92. Stal Mielec 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
93. Chrobry Głogów 2 - 0 Odra Opole
94. Bytovia Bytów 1 - 2 GKS Katowice 30 września 2017 - 18:00
95. Stomil Olsztyn 1 - 3 Raków Częstochowa
96. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Puszcza Niepołomice
97. Ruch Chorzów 1 - 0 Miedź Legnica
98. GKS Tychy 2 - 3 Pogoń Siedlce
99. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Górnik Łęczna
Kolejka 12 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Górnik Łęczna 7 października 2017 - 17:00
101. Pogoń Siedlce 1 - 1 Olimpia Grudziądz 18 października 2017 - 19:00
102. Miedź Legnica 2 - 1 GKS Tychy
103. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Ruch Chorzów 18 października 2017
104. Raków Częstochowa 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 października 2017
105. GKS Katowice 3 - 1 Stomil Olsztyn 18 października 2017 - 20:00
106. Odra Opole 1 - 0 Bytovia Bytów 7 października 2017 - 12:30
107. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Chrobry Głogów 18 października 2017 - 19:00
108. Wigry Suwałki 2 - 0 Stal Mielec
Kolejka 13 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Mielec 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 października 2017 - 20:45
110. Chrobry Głogów 3 - 3 Wigry Suwałki
111. Bytovia Bytów 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 14 października 2017 - 18:00
112. Stomil Olsztyn 2 - 0 Odra Opole
113. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 GKS Katowice
114. Ruch Chorzów 1 - 0 Raków Częstochowa
115. GKS Tychy 1 - 1 Puszcza Niepołomice
116. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Miedź Legnica
117. Górnik Łęczna 1 - 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 14 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Siedlce 21 października 2017 - 17:00
119. Miedź Legnica 0 - 0 Górnik Łęczna
120. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Olimpia Grudziądz
121. Raków Częstochowa 2 - 2 GKS Tychy
122. GKS Katowice 1 - 2 Ruch Chorzów
123. Odra Opole 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
124. Zagłębie Sosnowiec 5 - 1 Stomil Olsztyn
125. Wigry Suwałki 2 - 2 Bytovia Bytów 21 października 2017 - 17:00
126. Stal Mielec 3 - 0 Chrobry Głogów
Kolejka 15 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Chrobry Głogów 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 października 2017 - 17:00
128. Bytovia Bytów 0 - 0 Stal Mielec 28 października 2017 - 18:00
129. Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 30 listopada 2017 - 18:00
odwołany z uwagi na zły stan boiska
130. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
131. Ruch Chorzów 3 - 1 Odra Opole
132. GKS Tychy 1 - 0 GKS Katowice
133. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Raków Częstochowa
134. Górnik Łęczna 0 - 1 Puszcza Niepołomice
135. Pogoń Siedlce 2 - 3 Miedź Legnica
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Miedź Legnica 4 listopada 2017 - 16:00
137. Puszcza Niepołomice 2 - 3 Pogoń Siedlce
138. Raków Częstochowa 3 - 1 Górnik Łęczna
139. GKS Katowice 2 - 0 Olimpia Grudziądz
140. Odra Opole 1 - 0 GKS Tychy
141. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Ruch Chorzów
142. Wigry Suwałki 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
143. Stal Mielec 1 - 3 Stomil Olsztyn
144. Chrobry Głogów 0 - 0 Bytovia Bytów 5 listopada 2017 - 16:00
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Bytovia Bytów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 12 listopada 2017 - 16:00
146. Stomil Olsztyn 1 - 2 Chrobry Głogów
147. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Stal Mielec 21 listopada 2017 - 17:30
148. Ruch Chorzów 2 - 2 Wigry Suwałki 22 listopada 2017 - 18:00
149. GKS Tychy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
150. Olimpia Grudziądz 0 - 2 Odra Opole
151. Górnik Łęczna 1 - 3 GKS Katowice
152. Pogoń Siedlce 0 - 3 Raków Częstochowa
153. Miedź Legnica 2 - 2 Puszcza Niepołomice
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE