SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

I liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Miedź Legnica 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Pogoń Siedlce 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Górnik Łęczna 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 0 0 - 0
6. GKS Tychy 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Ruch Chorzów 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Bytovia Bytów 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Chrobry Głogów 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Stal Mielec 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Wigry Suwałki 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Odra Opole 0 0 0 0 0 0 - 0
16. GKS Katowice 0 0 0 0 0 0 - 0
17. Raków Częstochowa 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0 - 0
* Stomil Olsztyn mecze w roli gospodarza będzie rozgrywał na Stadionie Miejskim w Ostródzie.


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 29/30. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 29 lipca 2017 - 17:00
2. Raków Częstochowa - Miedź Legnica
3. GKS Katowice - Pogoń Siedlce
4. Odra Opole - Górnik Łęczna
5. Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
6. Wigry Suwałki - GKS Tychy
7. Stal Mielec - Ruch Chorzów
8. Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
9. Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 29 lipca 2017 - 19:00
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów
12. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
13. GKS Tychy - Stal Mielec
14. Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
15. Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
16. Pogoń Siedlce - Odra Opole
17. Miedź Legnica - GKS Katowice
18. Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
20. GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
21. Odra Opole - Miedź Legnica
22. Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce
23. Wigry Suwałki - Górnik Łęczna
24. Stal Mielec - Olimpia Grudziądz
25. Chrobry Głogów - GKS Tychy
26. Bytovia Bytów - Ruch Chorzów
27. Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
29. Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
30. GKS Tychy - Bytovia Bytów
31. Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów
32. Górnik Łęczna - Stal Mielec
33. Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
34. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
35. Puszcza Niepołomice - Odra Opole
36. Raków Częstochowa - GKS Katowice
Kolejka 5 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
38. Odra Opole - Raków Częstochowa
39. Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
40. Wigry Suwałki - Miedź Legnica
41. Stal Mielec - Pogoń Siedlce
42. Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
43. Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
44. Stomil Olsztyn - GKS Tychy
45. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Kolejka 6 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów
47. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
48. Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
49. Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
50. Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
51. Miedź Legnica - Stal Mielec
52. Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
53. Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
54. GKS Katowice - Odra Opole
Kolejka 7 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Odra Opole - Chojniczanka Chojnice
56. Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
57. Wigry Suwałki - Raków Częstochowa
58. Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
59. Chrobry Głogów - Miedź Legnica
60. Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
61. Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna
62. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
63. Ruch Chorzów - GKS Tychy
Kolejka 8 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
65. Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów
66. Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała
67. Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
68. Miedź Legnica - Bytovia Bytów
69. Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
70. Raków Częstochowa - Stal Mielec
71. GKS Katowice - Wigry Suwałki
72. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
74. Wigry Suwałki - Odra Opole
75. Stal Mielec - GKS Katowice
76. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
77. Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice
78. Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
79. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce
80. Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
81. GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
83. Górnik Łęczna - GKS Tychy
84. Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
85. Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
86. Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
87. Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
88. GKS Katowice - Chrobry Głogów
89. Odra Opole - Stal Mielec
90. Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
92. Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
93. Chrobry Głogów - Odra Opole
94. Bytovia Bytów - GKS Katowice
95. Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa
96. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice
97. Ruch Chorzów - Miedź Legnica
98. GKS Tychy - Pogoń Siedlce
99. Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna
Kolejka 12 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna
101. Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
102. Miedź Legnica - GKS Tychy
103. Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów
104. Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
105. GKS Katowice - Stomil Olsztyn
106. Odra Opole - Bytovia Bytów
107. Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
108. Wigry Suwałki - Stal Mielec
Kolejka 13 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
110. Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
111. Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
112. Stomil Olsztyn - Odra Opole
113. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
114. Ruch Chorzów - Raków Częstochowa
115. GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
116. Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
117. Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
Kolejka 14 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
119. Miedź Legnica - Górnik Łęczna
120. Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz
121. Raków Częstochowa - GKS Tychy
122. GKS Katowice - Ruch Chorzów
123. Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
124. Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
125. Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
126. Stal Mielec - Chrobry Głogów
Kolejka 15 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
128. Bytovia Bytów - Stal Mielec
129. Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
130. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
131. Ruch Chorzów - Odra Opole
132. GKS Tychy - GKS Katowice
133. Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa
134. Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
135. Pogoń Siedlce - Miedź Legnica
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
137. Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
138. Raków Częstochowa - Górnik Łęczna
139. GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
140. Odra Opole - GKS Tychy
141. Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów
142. Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
143. Stal Mielec - Stomil Olsztyn
144. Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
146. Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
147. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
148. Ruch Chorzów - Wigry Suwałki
149. GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
150. Olimpia Grudziądz - Odra Opole
151. Górnik Łęczna - GKS Katowice
152. Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa
153. Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04