MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf III Tczew MKS 22 66 22 0 0 192 - 12
2. Chojniczanka Chojnice 22 60 20 0 2 185 - 18
3. Cartusia Kartuzy 22 49 16 1 5 101 - 36
4. Kaszubia Kościerzyna 22 46 15 1 6 56 - 39
5. KS Kamienica Królewska 22 40 13 1 8 74 - 71
6. GOSRiT II Luzino 22 28 9 1 12 49 - 74
7. Czarni Ostrowite 22 24 8 0 14 51 - 73
8. Radunia II Stężyca 22 19 6 1 15 42 - 113 2 3 1 0 1 6 - 4
9. Wda Lipusz 22 19 6 1 15 36 - 100 2 3 1 0 1 4 - 6
10. GKS Żukowo 22 18 6 0 16 31 - 113
11. Borowiak Czersk 22 17 5 2 15 32 - 96
12. Santana Wielki Klincz 22 5 1 2 19 12 - 116
Ostatni komentarz dodał filipo2005 29.10.2016, 21:22:33



Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Wda Lipusz 2 - 4 GOSRiT II Luzino
2. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Borowiak Czersk
3. Radunia II Stężyca 0 - 11 Cartusia Kartuzy
4. Kaszubia Kościerzyna 1 - 8 Chojniczanka Chojnice
5. KS Kamienica Królewska 4 - 3 Czarni Ostrowite
6. Gryf III Tczew MKS 8 - 0 GKS Żukowo
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. GOSRiT II Luzino 4 - 0 GKS Żukowo
8. Czarni Ostrowite 2 - 7 Gryf III Tczew MKS
9. Chojniczanka Chojnice 15 - 2 KS Kamienica Królewska
10. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
11. Borowiak Czersk 6 - 3 Radunia II Stężyca
12. Wda Lipusz 7 - 0 Santana Wielki Klincz
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Santana Wielki Klincz 1 - 1 GOSRiT II Luzino
14. Radunia II Stężyca 2 - 3 Wda Lipusz
15. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Borowiak Czersk
16. KS Kamienica Królewska 2 - 6 Cartusia Kartuzy
17. Gryf III Tczew MKS 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
18. GKS Żukowo 1 - 6 Czarni Ostrowite
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GOSRiT II Luzino 4 - 0 Czarni Ostrowite
20. Chojniczanka Chojnice 11 - 0 GKS Żukowo
21. Cartusia Kartuzy 3 - 7 Gryf III Tczew MKS
22. Borowiak Czersk 1 - 2 KS Kamienica Królewska
23. Wda Lipusz 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
24. Santana Wielki Klincz 0 - 3 Radunia II Stężyca
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. Radunia II Stężyca 5 - 2 GOSRiT II Luzino
26. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Santana Wielki Klincz
27. KS Kamienica Królewska 7 - 1 Wda Lipusz
28. Gryf III Tczew MKS 14 - 0 Borowiak Czersk
29. GKS Żukowo 0 - 13 Cartusia Kartuzy
30. Czarni Ostrowite 2 - 7 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. GOSRiT II Luzino 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
32. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Czarni Ostrowite
33. Borowiak Czersk 3 - 4 GKS Żukowo
34. Wda Lipusz 0 - 14 Gryf III Tczew MKS
35. Santana Wielki Klincz 1 - 4 KS Kamienica Królewska
36. Radunia II Stężyca 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 GOSRiT II Luzino
38. KS Kamienica Królewska 6 - 2 Radunia II Stężyca
39. Gryf III Tczew MKS 10 - 0 Santana Wielki Klincz
40. GKS Żukowo 2 - 3 Wda Lipusz
41. Czarni Ostrowite 6 - 2 Borowiak Czersk
42. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GOSRiT II Luzino 5 - 3 Cartusia Kartuzy
44. Borowiak Czersk 0 - 9 Chojniczanka Chojnice
45. Wda Lipusz 1 - 6 Czarni Ostrowite
46. Santana Wielki Klincz 0 - 4 GKS Żukowo
47. Radunia II Stężyca 0 - 17 Gryf III Tczew MKS
48. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 KS Kamienica Królewska
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
49. KS Kamienica Królewska 7 - 3 GOSRiT II Luzino
50. Gryf III Tczew MKS 6 - 1 Kaszubia Kościerzyna
51. GKS Żukowo 5 - 2 Radunia II Stężyca
52. Czarni Ostrowite 4 - 0 Santana Wielki Klincz
53. Chojniczanka Chojnice 14 - 0 Wda Lipusz
54. Cartusia Kartuzy 7 - 0 Borowiak Czersk
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. GOSRiT II Luzino 6 - 0 Borowiak Czersk
56. Wda Lipusz 1 - 5 Cartusia Kartuzy
57. Santana Wielki Klincz 0 - 10 Chojniczanka Chojnice
58. Radunia II Stężyca 1 - 3 Czarni Ostrowite
59. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 GKS Żukowo
60. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Gryf III Tczew MKS
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gryf III Tczew MKS 10 - 0 GOSRiT II Luzino
62. GKS Żukowo 2 - 4 KS Kamienica Królewska
63. Czarni Ostrowite 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
64. Chojniczanka Chojnice 13 - 1 Radunia II Stężyca
65. Cartusia Kartuzy 7 - 0 Santana Wielki Klincz
66. Borowiak Czersk 1 - 7 Wda Lipusz
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Wda Lipusz
68. Borowiak Czersk 3 - 1 Santana Wielki Klincz 19 kwietnia 2017 - 17:00
69. Cartusia Kartuzy 6 - 3 Radunia II Stężyca
70. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna
71. Czarni Ostrowite 1 - 6 KS Kamienica Królewska
72. GKS Żukowo 0 - 17 Gryf III Tczew MKS
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GKS Żukowo 4 - 2 GOSRiT II Luzino
74. Gryf III Tczew MKS 8 - 0 Czarni Ostrowite
75. KS Kamienica Królewska 1 - 5 Chojniczanka Chojnice
76. Kaszubia Kościerzyna 1 - 6 Cartusia Kartuzy
77. Radunia II Stężyca 2 - 2 Borowiak Czersk
78. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Wda Lipusz
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Santana Wielki Klincz
80. Wda Lipusz 1 - 4 Radunia II Stężyca
81. Borowiak Czersk 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
82. Cartusia Kartuzy 4 - 0 KS Kamienica Królewska
83. Chojniczanka Chojnice 3 - 5 Gryf III Tczew MKS 18 kwietnia 2017 - 15:00
84. Czarni Ostrowite 2 - 3 GKS Żukowo
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Czarni Ostrowite 3 - 0 GOSRiT II Luzino
86. GKS Żukowo 0 - 6 Chojniczanka Chojnice
87. Gryf III Tczew MKS 5 - 0 Cartusia Kartuzy
88. KS Kamienica Królewska 3 - 2 Borowiak Czersk
89. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Wda Lipusz
90. Radunia II Stężyca 0 - 2 Santana Wielki Klincz
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. GOSRiT II Luzino 4 - 2 Radunia II Stężyca
92. Santana Wielki Klincz 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna
93. Wda Lipusz 2 - 2 KS Kamienica Królewska
94. Borowiak Czersk 1 - 4 Gryf III Tczew MKS
95. Cartusia Kartuzy 2 - 0 GKS Żukowo
96. Chojniczanka Chojnice 10 - 0 Czarni Ostrowite
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Chojniczanka Chojnice 10 - 0 GOSRiT II Luzino
98. Czarni Ostrowite 0 - 2 Cartusia Kartuzy
99. GKS Żukowo 1 - 3 Borowiak Czersk
100. Gryf III Tczew MKS 10 - 0 Wda Lipusz
101. KS Kamienica Królewska 3 - 0 Santana Wielki Klincz
102. Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Radunia II Stężyca
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. GOSRiT II Luzino 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
104. Radunia II Stężyca 3 - 0 KS Kamienica Królewska
vo, na boisku 1:7
105. Santana Wielki Klincz 0 - 12 Gryf III Tczew MKS
106. Wda Lipusz 3 - 1 GKS Żukowo
107. Borowiak Czersk 3 - 0 Czarni Ostrowite
vo, na boisku 2:2
108. Cartusia Kartuzy 2 - 7 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Cartusia Kartuzy 4 - 1 GOSRiT II Luzino
110. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Borowiak Czersk
111. Czarni Ostrowite 1 - 0 Wda Lipusz
112. GKS Żukowo 2 - 1 Santana Wielki Klincz
113. Gryf III Tczew MKS 9 - 0 Radunia II Stężyca
114. KS Kamienica Królewska 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. GOSRiT II Luzino 1 - 4 KS Kamienica Królewska
116. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Gryf III Tczew MKS
117. Radunia II Stężyca 2 - 1 GKS Żukowo
118. Santana Wielki Klincz 3 - 7 Czarni Ostrowite
119. Wda Lipusz 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
120. Borowiak Czersk 1 - 3 Cartusia Kartuzy
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Borowiak Czersk 0 - 4 GOSRiT II Luzino
122. Cartusia Kartuzy 7 - 0 Wda Lipusz
123. Chojniczanka Chojnice 19 - 0 Santana Wielki Klincz
124. Czarni Ostrowite 3 - 4 Radunia II Stężyca
125. GKS Żukowo 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
126. Gryf III Tczew MKS 14 - 1 KS Kamienica Królewska
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GOSRiT II Luzino 1 - 7 Gryf III Tczew MKS
128. KS Kamienica Królewska 13 - 0 GKS Żukowo
129. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Czarni Ostrowite
130. Radunia II Stężyca 0 - 10 Chojniczanka Chojnice
131. Santana Wielki Klincz 1 - 6 Cartusia Kartuzy
132. Wda Lipusz 1 - 2 Borowiak Czersk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE