ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 22 66 22 0 0 196 - 1
2. Jaguar Gdańsk 22 54 18 0 4 111 - 30
3. Akademia Sportowa Pomorze 22 52 17 1 4 91 - 33
4. Radunia Stężyca 22 46 15 1 6 108 - 39
5. Gedania II Gdańsk 22 37 11 4 7 53 - 73
6. Morena Gdańsk 22 35 11 2 9 50 - 95
7. Bałtyk III Gdynia 22 29 9 2 11 53 - 54
8. GKS Kowale 22 26 7 5 10 29 - 49
9. GTS Pruszcz Gdański 22 13 4 1 17 24 - 79 4 10 3 1 0 7 - 2
10. Potok Pszczółki 22 13 4 1 17 28 - 91 4 4 1 1 2 5 - 5
11. AP Gdańsk 22 13 4 1 17 27 - 102 4 3 1 0 3 4 - 9
12. Wisła Długie Pole 22 3 1 0 21 14 - 138
Ostatni komentarz dodał gedaniakibic12345 07.09.2016, 16:45:41



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
2. AP Gdańsk 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze 31 sierpnia 2016 - 16:30
3. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Radunia Stężyca
4. Gedania II Gdańsk 2 - 0 Morena Gdańsk
6. Bałtyk III Gdynia 3 - 0 GTS Pruszcz Gdański
7. Potok Pszczółki 0 - 3 GKS Kowale
Pauza: Wisła Długie Pole, Lechia Gdańsk,
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GTS Pruszcz Gdański 1 - 1 Potok Pszczółki
11. Morena Gdańsk 2 - 1 Wisła Długie Pole
12. Radunia Stężyca 9 - 2 Gedania II Gdańsk
13. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 Jaguar Gdańsk
14. Lechia Gdańsk 12 - 0 AP Gdańsk
Pauza: Bałtyk III Gdynia, GKS Kowale,
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Jaguar Gdańsk 0 - 8 Lechia Gdańsk
17. Gedania II Gdańsk 2 - 6 Akademia Sportowa Pomorze
18. Wisła Długie Pole 0 - 8 Radunia Stężyca
19. Bałtyk III Gdynia 7 - 0 Morena Gdańsk
21. GKS Kowale 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Potok Pszczółki, AP Gdańsk,
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
24. Morena Gdańsk 7 - 0 Potok Pszczółki
25. Radunia Stężyca 2 - 4 Bałtyk III Gdynia
26. Akademia Sportowa Pomorze 8 - 0 Wisła Długie Pole
27. Lechia Gdańsk 16 - 0 Gedania II Gdańsk
28. AP Gdańsk 0 - 9 Jaguar Gdańsk
Pauza: GKS Kowale, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Gedania II Gdańsk 4 - 2 AP Gdańsk
31. Wisła Długie Pole 0 - 13 Lechia Gdańsk
32. Bałtyk III Gdynia 4 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
33. Potok Pszczółki 0 - 4 Radunia Stężyca
34. GKS Kowale 2 - 2 Morena Gdańsk
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Morena Gdańsk 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański
38. Radunia Stężyca 1 - 0 GKS Kowale
39. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 0 Potok Pszczółki
40. Lechia Gdańsk 9 - 0 Bałtyk III Gdynia
41. AP Gdańsk 6 - 0 Wisła Długie Pole
42. Jaguar Gdańsk 8 - 0 Gedania II Gdańsk
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Wisła Długie Pole 0 - 13 Jaguar Gdańsk
45. Bałtyk III Gdynia 5 - 1 AP Gdańsk
46. Potok Pszczółki 0 - 8 Lechia Gdańsk
47. GKS Kowale 0 - 8 Akademia Sportowa Pomorze
48. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Radunia Stężyca
Pauza: Morena Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
52. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 1 GTS Pruszcz Gdański
53. Lechia Gdańsk 10 - 0 GKS Kowale
54. AP Gdańsk 3 - 0 Potok Pszczółki
55. Jaguar Gdańsk 7 - 1 Bałtyk III Gdynia
56. Gedania II Gdańsk 4 - 1 Wisła Długie Pole
Pauza: Radunia Stężyca, Morena Gdańsk,
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Bałtyk III Gdynia 2 - 3 Gedania II Gdańsk
59. Potok Pszczółki 0 - 7 Jaguar Gdańsk
60. GKS Kowale 1 - 1 AP Gdańsk
61. GTS Pruszcz Gdański 0 - 9 Lechia Gdańsk
63. Morena Gdańsk 2 - 7 Radunia Stężyca
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Wisła Długie Pole,
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Morena Gdańsk
67. AP Gdańsk 0 - 2 GTS Pruszcz Gdański
68. Jaguar Gdańsk 5 - 0 GKS Kowale
69. Gedania II Gdańsk 5 - 2 Potok Pszczółki
70. Wisła Długie Pole 1 - 4 Bałtyk III Gdynia
Pauza: Lechia Gdańsk, Radunia Stężyca,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Potok Pszczółki 4 - 2 Wisła Długie Pole
73. GKS Kowale 0 - 0 Gedania II Gdańsk
74. GTS Pruszcz Gdański 1 - 5 Jaguar Gdańsk
76. Morena Gdańsk 0 - 12 Lechia Gdańsk
77. Radunia Stężyca 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: AP Gdańsk, Bałtyk III Gdynia,
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Lechia Gdańsk 2 - 0 Radunia Stężyca
80. AP Gdańsk 2 - 4 Morena Gdańsk
82. Gedania II Gdańsk 3 - 1 GTS Pruszcz Gdański
83. Wisła Długie Pole 1 - 6 GKS Kowale
84. Bałtyk III Gdynia 2 - 3 Potok Pszczółki
Pauza: Jaguar Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GKS Kowale 0 - 2 Bałtyk III Gdynia
87. GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 Wisła Długie Pole
89. Morena Gdańsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk
90. Radunia Stężyca 12 - 0 AP Gdańsk
91. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 Lechia Gdańsk
Pauza: Gedania II Gdańsk, Potok Pszczółki,
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. Akademia Sportowa Pomorze 7 - 0 AP Gdańsk
94. Radunia Stężyca 4 - 2 Jaguar Gdańsk
95. Morena Gdańsk 4 - 4 Gedania II Gdańsk
97. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Bałtyk III Gdynia
98. GKS Kowale 3 - 0 Potok Pszczółki
Pauza: Wisła Długie Pole, Lechia Gdańsk,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Potok Pszczółki 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański
102. Wisła Długie Pole 0 - 3 Morena Gdańsk
vo
103. Gedania II Gdańsk 3 - 1 Radunia Stężyca
104. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
105. AP Gdańsk 0 - 10 Lechia Gdańsk
Pauza: Bałtyk III Gdynia, GKS Kowale,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Lechia Gdańsk 7 - 0 Jaguar Gdańsk
108. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Gedania II Gdańsk
109. Radunia Stężyca 19 - 0 Wisła Długie Pole
110. Morena Gdańsk 2 - 1 Bałtyk III Gdynia
112. GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 GKS Kowale
Pauza: Potok Pszczółki, AP Gdańsk,
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Potok Pszczółki 1 - 2 Morena Gdańsk 26 kwietnia 2017 - 17:00
116. Bałtyk III Gdynia 2 - 3 Radunia Stężyca
117. Wisła Długie Pole 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
118. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk 19 kwietnia 2017 - 18:00
119. Jaguar Gdańsk 3 - 1 AP Gdańsk
Pauza: GKS Kowale, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. AP Gdańsk 1 - 3 Gedania II Gdańsk
122. Lechia Gdańsk 13 - 0 Wisła Długie Pole
123. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 0 Bałtyk III Gdynia
124. Radunia Stężyca 9 - 1 Potok Pszczółki
125. Morena Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 Morena Gdańsk
129. GKS Kowale 0 - 2 Radunia Stężyca
130. Potok Pszczółki 3 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
131. Bałtyk III Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk 7 czerwca 2017 - 16:00
132. Wisła Długie Pole 1 - 3 AP Gdańsk
133. Gedania II Gdańsk 1 - 4 Jaguar Gdańsk 10 maja 2017 - 18:00
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Wisła Długie Pole
136. AP Gdańsk 3 - 0 Bałtyk III Gdynia 27 maja 2017 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
137. Lechia Gdańsk 7 - 0 Potok Pszczółki
138. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 GKS Kowale
139. Radunia Stężyca 8 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Morena Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
143. GTS Pruszcz Gdański 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
144. GKS Kowale 0 - 6 Lechia Gdańsk
145. Potok Pszczółki 4 - 0 AP Gdańsk
146. Bałtyk III Gdynia 1 - 3 Jaguar Gdańsk
147. Wisła Długie Pole 2 - 5 Gedania II Gdańsk
Pauza: Radunia Stężyca, Morena Gdańsk,
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Gedania II Gdańsk 3 - 3 Bałtyk III Gdynia
150. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Potok Pszczółki
151. AP Gdańsk 1 - 3 GKS Kowale
152. Lechia Gdańsk 16 - 0 GTS Pruszcz Gdański
154. Radunia Stężyca 7 - 3 Morena Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Wisła Długie Pole,
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Morena Gdańsk 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
158. GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 AP Gdańsk
159. GKS Kowale 0 - 3 Jaguar Gdańsk
160. Potok Pszczółki 1 - 2 Gedania II Gdańsk
161. Bałtyk III Gdynia 3 - 0 Wisła Długie Pole
Pauza: Lechia Gdańsk, Radunia Stężyca,
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Wisła Długie Pole 2 - 6 Potok Pszczółki
164. Gedania II Gdańsk 3 - 3 GKS Kowale
165. Jaguar Gdańsk 5 - 3 GTS Pruszcz Gdański
167. Lechia Gdańsk 19 - 1 Morena Gdańsk
168. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Radunia Stężyca
Pauza: AP Gdańsk, Bałtyk III Gdynia,
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Radunia Stężyca 0 - 6 Lechia Gdańsk
171. Morena Gdańsk 5 - 2 AP Gdańsk
173. GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Gedania II Gdańsk
174. GKS Kowale 2 - 0 Wisła Długie Pole
175. Potok Pszczółki 2 - 6 Bałtyk III Gdynia
Pauza: Jaguar Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Bałtyk III Gdynia 1 - 1 GKS Kowale
178. Wisła Długie Pole 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański
180. Jaguar Gdańsk 10 - 1 Morena Gdańsk
181. AP Gdańsk 0 - 7 Radunia Stężyca
182. Lechia Gdańsk 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE