ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 22 59 19 2 1 127 - 14
2. Gedania Gdańsk 22 58 19 1 2 178 - 16
3. Arka Gdynia SI 22 57 18 3 1 109 - 15
4. AP Gdynia Dąbrowa 22 45 14 3 5 110 - 37
5. Jedynka II Reda 22 43 14 1 7 69 - 32
6. Bałtyk Gdynia 22 29 9 2 11 38 - 65
7. Olimpia Osowa 22 22 6 4 12 22 - 68
8. Karlikowo Sopot 22 17 5 2 15 30 - 106
9. Gryf II Wejherowo 22 16 5 1 16 27 - 94
10. Iskra Gdynia 22 15 4 3 15 22 - 120
11. Orkan II Rumia MKS 22 11 3 2 17 30 - 137 2 4 1 1 0 4 - 3
12. KP II Gdynia 22 11 3 2 17 19 - 77 2 1 0 1 1 3 - 4



Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jedynka II Reda 8 - 0 KP II Gdynia
2. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia SI 20 listopada 2016 - 13:00
3. Olimpia Osowa 4 - 0 Orkan II Rumia MKS
vo, na boisku 4:1
4. Karlikowo Sopot 1 - 4 AP Gdynia Dąbrowa
5. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Gedania Gdańsk
6. Iskra Gdynia 1 - 1 Gryf II Wejherowo
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. KP II Gdynia 1 - 3 Gryf II Wejherowo
8. Gedania Gdańsk 12 - 0 Iskra Gdynia
9. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 Jaguar Gdańsk
10. Orkan II Rumia MKS 2 - 2 Karlikowo Sopot
11. Arka Gdynia SI 7 - 0 Olimpia Osowa
12. Jedynka II Reda 5 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Bałtyk Gdynia 1 - 0 KP II Gdynia
14. Olimpia Osowa 0 - 5 Jedynka II Reda
15. Karlikowo Sopot 0 - 11 Arka Gdynia SI
16. Jaguar Gdańsk 13 - 0 Orkan II Rumia MKS
17. Iskra Gdynia 1 - 9 AP Gdynia Dąbrowa
18. Gryf II Wejherowo 0 - 8 Gedania Gdańsk
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. KP II Gdynia 1 - 14 Gedania Gdańsk
20. AP Gdynia Dąbrowa 13 - 2 Gryf II Wejherowo
21. Orkan II Rumia MKS 2 - 0 Iskra Gdynia
22. Arka Gdynia SI 2 - 2 Jaguar Gdańsk
23. Jedynka II Reda 5 - 0 Karlikowo Sopot
24. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Olimpia Osowa
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Olimpia Osowa 0 - 0 KP II Gdynia
26. Karlikowo Sopot 2 - 4 Bałtyk Gdynia
27. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Jedynka II Reda
28. Iskra Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia SI
29. Gryf II Wejherowo 5 - 4 Orkan II Rumia MKS
30. Gedania Gdańsk 7 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. KP II Gdynia 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
32. Orkan II Rumia MKS 1 - 20 Gedania Gdańsk
33. Arka Gdynia SI 8 - 0 Gryf II Wejherowo
34. Jedynka II Reda 6 - 0 Iskra Gdynia
35. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Jaguar Gdańsk
36. Olimpia Osowa 5 - 1 Karlikowo Sopot
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Karlikowo Sopot 1 - 0 KP II Gdynia
38. Jaguar Gdańsk 9 - 0 Olimpia Osowa
39. Iskra Gdynia 2 - 2 Bałtyk Gdynia
40. Gryf II Wejherowo 1 - 3 Jedynka II Reda
41. Gedania Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI
42. AP Gdynia Dąbrowa 13 - 2 Orkan II Rumia MKS
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP II Gdynia 1 - 2 Orkan II Rumia MKS
44. Arka Gdynia SI 5 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
45. Jedynka II Reda 1 - 2 Gedania Gdańsk 26 października 2016 - 18:00
46. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gryf II Wejherowo
47. Olimpia Osowa 1 - 2 Iskra Gdynia
48. Karlikowo Sopot 2 - 7 Jaguar Gdańsk
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Jaguar Gdańsk 6 - 0 KP II Gdynia
50. Iskra Gdynia 3 - 0 Karlikowo Sopot
51. Gryf II Wejherowo 1 - 3 Olimpia Osowa
52. Gedania Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia
53. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 0 Jedynka II Reda
54. Orkan II Rumia MKS 2 - 12 Arka Gdynia SI
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. KP II Gdynia 0 - 6 Arka Gdynia SI
56. Jedynka II Reda 4 - 0 Orkan II Rumia MKS
57. Bałtyk Gdynia 2 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
58. Olimpia Osowa 0 - 5 Gedania Gdańsk
59. Karlikowo Sopot 3 - 4 Gryf II Wejherowo
60. Jaguar Gdańsk 9 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Iskra Gdynia 1 - 2 KP II Gdynia
62. Gryf II Wejherowo 0 - 8 Jaguar Gdańsk 18 marca 2017 - 11:00
63. Gedania Gdańsk 12 - 0 Karlikowo Sopot
64. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 0 Olimpia Osowa
65. Orkan II Rumia MKS 0 - 3 Bałtyk Gdynia 27 listopada 2016 - 11:00
66. Arka Gdynia SI 3 - 1 Jedynka II Reda
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. KP II Gdynia 0 - 1 Jedynka II Reda
68. Arka Gdynia SI 8 - 0 Bałtyk Gdynia
69. Orkan II Rumia MKS 1 - 2 Olimpia Osowa
70. AP Gdynia Dąbrowa 13 - 1 Karlikowo Sopot
71. Gedania Gdańsk 1 - 4 Jaguar Gdańsk 24 maja 2017
72. Gryf II Wejherowo 1 - 2 Iskra Gdynia
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Gryf II Wejherowo 2 - 0 KP II Gdynia
74. Iskra Gdynia 0 - 16 Gedania Gdańsk
75. Jaguar Gdańsk 4 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
76. Karlikowo Sopot 3 - 2 Orkan II Rumia MKS
77. Olimpia Osowa 0 - 3 Arka Gdynia SI
vo
78. Bałtyk Gdynia 1 - 6 Jedynka II Reda
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. KP II Gdynia 1 - 2 Bałtyk Gdynia
80. Jedynka II Reda 4 - 0 Olimpia Osowa 26 kwietnia 2017 - 17:30
81. Arka Gdynia SI 3 - 0 Karlikowo Sopot 12 kwietnia 2017 - 19:00
vo, niestawienie się na zawody
82. Orkan II Rumia MKS 0 - 6 Jaguar Gdańsk
83. AP Gdynia Dąbrowa 15 - 0 Iskra Gdynia
84. Gedania Gdańsk 3 - 0 Gryf II Wejherowo
vo, niestawienie się na zawody
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gedania Gdańsk 8 - 0 KP II Gdynia
86. Gryf II Wejherowo 0 - 6 AP Gdynia Dąbrowa
87. Iskra Gdynia 2 - 5 Orkan II Rumia MKS
88. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Arka Gdynia SI
89. Karlikowo Sopot 0 - 0 Jedynka II Reda
90. Olimpia Osowa 3 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. KP II Gdynia 5 - 0 Olimpia Osowa
92. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Karlikowo Sopot
93. Jedynka II Reda 0 - 7 Jaguar Gdańsk
94. Arka Gdynia SI 16 - 0 Iskra Gdynia
95. Orkan II Rumia MKS 1 - 3 Gryf II Wejherowo
96. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 4 Gedania Gdańsk 17 maja 2017 - 18:00
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. AP Gdynia Dąbrowa 7 - 3 KP II Gdynia
98. Gedania Gdańsk 16 - 1 Orkan II Rumia MKS 10 maja 2017 - 16:30
99. Gryf II Wejherowo 1 - 3 Arka Gdynia SI
100. Iskra Gdynia 0 - 2 Jedynka II Reda
101. Jaguar Gdańsk 6 - 1 Bałtyk Gdynia 10 maja 2017 - 17:00
102. Karlikowo Sopot 3 - 2 Olimpia Osowa
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. KP II Gdynia 1 - 4 Karlikowo Sopot
104. Olimpia Osowa 0 - 5 Jaguar Gdańsk 31 maja 2017 - 18:30
105. Bałtyk Gdynia 5 - 3 Iskra Gdynia
106. Jedynka II Reda 10 - 0 Gryf II Wejherowo
107. Arka Gdynia SI 2 - 2 Gedania Gdańsk
108. Orkan II Rumia MKS 2 - 9 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Orkan II Rumia MKS 2 - 2 KP II Gdynia
110. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 0 Arka Gdynia SI
111. Gedania Gdańsk 8 - 1 Jedynka II Reda
112. Gryf II Wejherowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia
113. Iskra Gdynia 0 - 0 Olimpia Osowa
114. Jaguar Gdańsk 10 - 0 Karlikowo Sopot
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. KP II Gdynia 0 - 5 Jaguar Gdańsk
116. Karlikowo Sopot 2 - 3 Iskra Gdynia
117. Olimpia Osowa 2 - 0 Gryf II Wejherowo
118. Bałtyk Gdynia 1 - 10 Gedania Gdańsk
119. Jedynka II Reda 2 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
120. Arka Gdynia SI 7 - 1 Orkan II Rumia MKS
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Arka Gdynia SI 1 - 0 KP II Gdynia
122. Orkan II Rumia MKS 0 - 5 Jedynka II Reda
123. AP Gdynia Dąbrowa 4 - 0 Bałtyk Gdynia
124. Gedania Gdańsk 12 - 0 Olimpia Osowa
125. Gryf II Wejherowo 2 - 4 Karlikowo Sopot
126. Iskra Gdynia 1 - 9 Jaguar Gdańsk
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. KP II Gdynia 2 - 0 Iskra Gdynia
128. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Gryf II Wejherowo
vo, na boisku 7:0
129. Karlikowo Sopot 0 - 9 Gedania Gdańsk
130. Olimpia Osowa 0 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
131. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Orkan II Rumia MKS
132. Jedynka II Reda 0 - 2 Arka Gdynia SI




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE