Santana Wielki Klincz 2 - 3 Brda Rytel 6 października 2013 - 14:00
Piaski Wąglikowice 4 - 0 Sławek Borzechowo 5 października 2013 - 16:00
Orzeł Gołubie 2 - 4 Tęcza Brusy 6 października 2013 - 13:30
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Wda Czarna Woda 5 października 2013 - 16:00
KS Kamienica Królewska 3 - 3 Ceramik Łubiana 6 października 2013 - 13:00
KS Grabowo 4 - 2 Czarni Ostrowite 6 października 2013 - 14:00
Gwiazda Karsin 3 - 5 Czarni Piece 6 października 2013 - 14:00

MurzynStg   05.10.2013, 09:53:44

Oraz prosba do innych druzyn by na marekj1989@wp.pl wyslali kadry, herb , oraz statystyk(strzelcow bramek, kartki)i swoich druzyn z Gory dziekuje :)
 gal-anonim   05.10.2013, 18:22:42
Kolejarz 2:0 wda (wda po raz kolejny dała d...) Gratulacje dla kolejarza, powodzenia w dalszych spotkaniach
 Darksaid   05.10.2013, 18:26:51
Piaski - Sławek 4-0
 kiper12   05.10.2013, 19:04:05
Brawo ChKS:)
 tomek76   05.10.2013, 19:06:22
Dziękuje Panowie za mecz i walkę. Brawo Piaski ps. Szacun dla naszych wiernych kibiców .
 xpuma   05.10.2013, 19:15:07
PIASKI Wąglikowice - Sławek Borzechowo 4 : 0
PIASKI nadal liderem BRAWO tak trzymać.
 maser   05.10.2013, 19:44:56
Tomasz braaaaaaawoooooo!!!!!!!!!!!!!!! myślałem ,że zwycięstwo,ale w takim wymiarze:) brawo drużyna i powodzenia:) :D
 tomek76   06.10.2013, 12:04:02
Dzięki Adaś
 gal-anonim   06.10.2013, 15:25:41
Dziękujemy związkowi za oddelegowanie na mecz kolejarz - wda sędziego głównego i jednego liniowego z Chojnic, system doboru arbitrów mają panowie nietuzinkowy :) Może nie wypaczyli wyniku meczu, ale ciężko się grało z świadomością, że wszystkie stykowe sytuacje po prawej stronie gospodarzy będą odgwizdywane na naszą niekorzyść, na całe szczęście wytłumaczył nam wszystko napastnik gospodarzy, który stwierdził, że sędzia nie podyktuje faulu przeciwko obrońcy kolejarza, gdyż jest to jego kolega z pracy :) dzisiaj cała sprawa wydaje się być komiczna, ale wczoraj na prawdę głęboko rozmyślaliśmy starając się w jakiś logiczny sposób wytłumaczyć, dlaczego mecz w Chojnicach sędziuje nam dwóch panów z Chojnic???!!!
KS Grabowo - Czarni Ostrowite 4:2 (1:2)
Bramki: Marcin Synoradzki (2) 25 min, 45 min.

Czarni: Kosiedowski - Kniachnicki, Chrzonowski, Lis, A.Wilk - M.Wilk, Jeroszewicz, Sądel - Kiedrowicz, Ł.Nartowski - Synoradzki

Czarni grając w mocno osłabionym składzie bez nominalnego bramkarza tylko do przerwy dotrzymywali kroku gospodarzom. W 25 minucie Synoradzki strzałem z dystansu pod poprzeczkę dał prowadzenie Czarnym, ale Grabowo doprowadziło do remisu w 42 minucie. Jeszcze przed przerwą Czarni wyszli ponownie na prowadzenie po ostatniej akcji pierwszej połowy.
W drugiej części na boisku grała już tylko jedna drużyna - gospodarzy. Szybko doprowadzili do remisu, a następnie po prostych błędach w defensywie zdobyli dwie kolejne bramki. W doliczonym czasie po uderzeniu Nartowskiego piłka dwa razy odbiła się od poprzeczki bramki Grabowa.
Gospodarze zasłużenie wygrali, a Czarni po raz kolejny ledwo uzbierali jedenastkę na mecz. Problemy ze składem ciągną się od początku sezonu i jeśli tak będzie dalej to wyniki będą coraz gorsze...
 gal-anonim   06.10.2013, 17:43:46
Sprawiedliwy chyba sam przyznasz, że sytuacja z sędziami nie powinna tak wyglądać. Mecz przegraliśmy na własne życzenie, nie pisz o nas jak o placzkach bo nikt nie płacze tylko stara się zrozumieć panów odpowiadających za obsady sędziowskie (i wszystko w temacie) pzd