Piaski Wąglikowice 1 - 1 Brda Rytel 19 października 2013 - 15:00
Orzeł Gołubie 2 - 3 Santana Wielki Klincz 20 października 2013 - 13:30
Kolejarz Chojnice 1 - 2 Sławek Borzechowo 19 października 2013 - 14:00
KS Kamienica Królewska 7 - 1 Tęcza Brusy 20 października 2013 - 13:00
KS Grabowo 3 - 3 Wda Czarna Woda 20 października 2013 - 14:00
Gwiazda Karsin 2 - 3 Ceramik Łubiana 19 października 2013 - 14:00
Czarni Piece 2 - 3 Czarni Ostrowite 19 października 2013 - 16:00

xpuma   17.10.2013, 13:25:40
PIASKI WĄGLIKOWICE - BRDA RYTEL
zmiana godziny rozpoczęcia meczu z 16:00 na 15:00
 Piotr90   17.10.2013, 13:43:12
Jeszcze oficjalnego komunikatu nie ma w tej sprawie. W Extranecie dalej widnieje godzina 16:00.
Pewnie dopiero w piątek będzie oficjalna informacja.
Ale potwierdzam, na 90% mecz odbędzie się o godzinie 15:00 w Wąglikowicach.
 Anonimus   17.10.2013, 16:58:01
A ja mam pytanie do kogoś z Grabowa. Kiedy i o której gracie mecz z Wdą? Bo tu jest chyba błąd.
 M7_Czarni   18.10.2013, 21:16:46
Czarni Piece nie zawiadomili Czarnych Ostrowite o terminie spotkania. Mamy zgadywać kiedy i o której jest mecz?
 McAuley   18.10.2013, 22:23:33
MAKKONI & ROBI KINI
 abudabik   19.10.2013, 11:17:27
M7 już nie płacz. To nie jedźcie na mecz i tyle jak się ich boicie! Może będzie walkower , może nie he he.
 Piotr90   19.10.2013, 15:51:53
Po pierwszej połowie:
Piaski Wąglikowice 0-0 Brda Rytel

ksiadz129   19.10.2013, 16:00:02
Gwiazda Karsin-Ceramik Łubiana 2:3.MImo przewagi gospodarzy nie udało sie doprowadzic do korzystnego wyniku
 Piotr90   19.10.2013, 17:11:24
Piaski Wąglikowice 1-1 Brda Rytel
 grajek69   19.10.2013, 17:42:04
kolejarz-sławek 1:2
 messibarca   19.10.2013, 18:20:46
piece-ostrowite2-3 czarni ostrowite do 89 minuty przegrywali 2-1.w 3 minuty wygrali mecz
 xpuma   19.10.2013, 18:42:43
PIASKI WĄGLIKOWICE - BRDA RYTEL 1 : 1
niewielka przewaga gospodarzy ,dużo akcji podbramkowych.
BRAWO PIASKI WĄGLIKOWICE.DZIĘKUJE CHŁOPACY :blink:
 xpuma   19.10.2013, 18:47:23
Piękna bramka Krzysztof Hinca PIASKI WAGLIKOWICE
 grajek69   19.10.2013, 20:01:21
kolejarze też przegrali wygrany mecz w dwie minuty..
 maser   19.10.2013, 22:19:16
Tak myślałem ,że będzie ciężko,ale super że nie przegrana:) bravo Piaski ,bravo Panowie ;)
 bombeer1   20.10.2013, 14:56:07
kamienica - tecza 7 :1
 CZOUGISTA1930   20.10.2013, 16:02:58
Dla Brdy Mateusz Chyła.

Ciekawe widowisko w Wąglikowicach. Przewaga gospodarzy, jednak brak skuteczności i w efekcie remis. Zawodnicy próbujący grać piłką, co jest rzadkością w serie A ;p pozdrawiam, powodzenia.
 zaq12wsx   20.10.2013, 16:59:04
KS GRABOWO - WDA CZARNA WODA 3 : 3

Mecz powinien miec inny wynik gospodarze tracili bramki po bledach i te nie wykorzystane okazje sie zemscily i Wda strzelala bramki na remis.

Teraz ciezki mecz w Brusach.....powodzenia
 barca25   20.10.2013, 16:59:22
jak dzisiejsze wyniki?
 supporter   20.10.2013, 17:02:27
Oj Piaski... skuteczność, skuteczność, skuteczność... szczególnie w pierwszej połowie. w drugiej brakowało Kamilka w rozegraniu, który musiał przesunąć się do obrony. co ciekawe chyba we wszystkich remisowanych meczach Kamilek grał właśnie na obronie. w końcówce trener mógł zaryzykować i sam wejść na parę wolnych, które przy tak zamkniętym przeciwniku i sędziemu-aptekarzu musiały się pojawić. Niemniej gratuluje obu drużynom emocjonującego spotkania a gościom bębna.
 gal-anonim   20.10.2013, 18:04:27
Z tego co ja widziałem to Grabowo 2 pierwsze bramki strzeliło po błędach w defensywie Wdy, a trzecią po kontrowersyjnym karnym podyktowanym nie przez głównego tylko bocznego, który widział zagranie piłki ręką naszego kolegi (ruch ręką, a dostać piłką w bark to chyba jest różnica). Wda trzykrotnie doprowadzała do remisu, który wg. mnie jest wynikiem sprawiedliwym (każdy miał swoje okazje do zdobycia kolejnych bramek). Wda walczyła, pokazała charakter co bardzo cieszy przed meczami z Gwiazdą i Piecami. Powodzenia w dalszych meczach życzę pzd.
 supporter   20.10.2013, 18:20:23
a co też się stało w kamienicy?
 Anonimus   20.10.2013, 18:38:19
Kto strzelał dla Wdy ? Brawo za wynik, ale troche niedosyt chyba pozostaje.
 gal-anonim   20.10.2013, 18:53:49
2 x orzeł i klaud
 messibarca   20.10.2013, 19:52:15
orzeł-santana 2-3
 bruszanin   20.10.2013, 20:47:34
Tecza grac kurw... mac!brak slow chlopaki!lory trenuj ich kto nie trenuje lawa!maja byc zwnie gra!kibice wkurzaja sie!awana ma byc
 M7_Czarni   20.10.2013, 21:20:31
CZARNI PIECE - CZARNI OSTROWITE 2:3 (1:1)
bramki:
1:0 - 30 min. Czarni Piece
1:1 - 42 min. Łukasz Nartowski, asysta Sergiej Jeroszewicz
2:1 - 75 min. Czarni Piece
2:2 - 88 min. Artur Chrzonowski, asysta Sergiej Jeroszewicz
2:3 - 91 min. Sebastian Lis, asysta Maciej Malinowski

Czarni: Kartuszyński - Kniachnicki, Malinowski, Chrzonowski, Kosiedowski - Król, Jeroszewicz, Ł.Nartowski - Synoradzki, Lis, Kiedrowicz

Czarni Ostrowite, borykający się z problemami kadrowymi wyruszyli na mecz w zaledwie 11-osobowym składzie. Po fatalnym podaniu Jeroszewicza gospodarze zdobyli pierwszą bramkę. Dodajmy, iż była to pierwsza z trzech asyst zawodnika pochodzącego z Białorusi. Na szczęście dwie następne były już dla właściwej drużyny.
Po jednym z nich Łukasz Nartowski wykorzystał sytuację sam na sam i jeszcze przed przerwą doprowadził do remisu.
W drugiej połowie spotkanie nadal było wyrównane, ale po błędzie naszego bramkarza gospodarze podwyższyli na 2:1, piłka po strzale z dystansu trafiła do siatki Ostrowitego.
Końcówka była bardzo emocjonująca. Zawodnicy z Pieców kilkukrotnie ratowali się faulami, ale nie potrafiliśmy trafić z rzutów wolnych do bramki. Dopiero na dwie minut przed końcem regulaminowego czasu, po krótko rozegranych rzucie wolnym grający trener Artur Chrzonowski technicznym strzałem doprowadził do wyrównania.
Gospodarze rzucili się do ataku, ale po stracie piłki Maciej Malinowski uruchomił Sebastiana Lisa długim podaniem. "Kenia" urwał się obrońcom na "szesnastkę" i ze spokojem umieścił piłkę w siatce rywali.
W ostatnich sekundach gry Piece mogły wyrównać, kiedy po dużym zamieszaniu w polu karnym Ostrowitego piłka została wybita z linii bramkowej. Trudno było ocenić, czy piłka przeszła przez linię bramkową czy też nie, arbiter główny ocenił, iż bramki nie było.
Było to spotkanie walki, bardzo wyrównane, a wygrał zespół skuteczniejszy.
 piece   21.10.2013, 12:06:06
M7 wsztstko ok tylko nie dopisałeś ze przy drugiej bramce troszke wam sędzia pomogł poniewaz podyktował rzut wolny z lini pola karnego twierdzac iz nasz bramkarz przedłuzał ale chyba nie widział ze nasz bramkarz był blokowany przez waszego zawodnika pozdrawiam
 M7_Czarni   21.10.2013, 18:52:35
To już była któraś z rzędu sytuacja, kiedy bramkarz opóźniał grę, arbiter go ostrzegał. A co do blokowania to nie zwróciłem uwagi na tą sytuację, to nie mogę ocenić czy tak było.
 M7_Czarni   21.10.2013, 18:53:22
A czy rzut wolny nie był podyktowany za to, iż bramkarz wyszedł z piłką w dłoniach poza pole karne przy próbie wykopu?