9. Brda Wielkie Chełmy 20 20 6 2 12 45 - 55

Jantar Pawłowo 5 - 1 Olimpia Czersk 20 października 2012 - 15:30
Brda Rytel 2 - 2 Perła Czyczkowy 20 października 2012 - 15:00
Unia Klawkowo 0 - 7 Grom Leśno 20 października 2012 - 15:00
Brda Wielkie Chełmy 2 - 4 Wda Czarna Woda 21 października 2012 - 14:00
Orkan Huta 1 - 2 Zieloni Łąg 21 października 2012 - 15:00
Pauza: MKP Szlachta,

wdaczw   17.10.2012, 10:46:53
może ktoś coś napisać o boisku jakim dysponuje Brda wlk.Chełmy? Długość itp? Bo słyszałem że tragedia z murawa i długością. Ogólnie, że mecze tam to nie mecze. Może ktoś sie wypowiedzieć? Z góry dzięki.
 wdaczw   17.10.2012, 10:53:02
btw kolejka zapowiada sie bardzo imponująco. Liczę na okazałe zwycięstwo Wdy, skromne zwycięstwo Olimpii, no i na Brde. Przy tym układzie Wda może zostać v-ce liderem. Ale dopóki piłka w grze...:) Powodzenia wszystkim!
 craig_93   17.10.2012, 12:02:27
Wl. Chełmy grają w Czyczkowach i jest tam kiepska murawa, ale da na niej się grac. Co do długości i szerokości jest optymalna, czyli jak na większości boisk.
 gal-anonim   17.10.2012, 18:59:02
Rok temu przegraliśmy tam 4:1 i raczej nie liczyłbym na okazałe zwycięstwo. Boisko niestety naszym sprzymierzeńcem nie będzie, ale musimy jechać i dać z siebie wszystko. Trzy pkt mogą powędrować na Kociewie, ale będzie o nie ciężko. Pzd.
 na-spalonym   17.10.2012, 23:02:49
Wielkie Chełmy od tego sezonu grają na swoim boisku które jest strasznie małe, ale jak to się mówi warunki są równe dla wszystkich :blink:
 wdaczw   18.10.2012, 07:39:15
na-spalonym , właśnie, też to słyszałem że brda ma już swoje boisko:) dokładnie, warunki takie same dla każego, wiec DO BOJU WDA!
 olimpia_czersk   19.10.2012, 18:37:34
Pytanie do zawodników Jantara Pawłowo :

Czy macie szatnie i prysznice u siebie na stadionie?
 ksgromleśno   19.10.2012, 19:21:33
W Pawłowie szatnie są na pewno,z prysznicami pewnie gorzej troche:D

Jutro ciekawe mecze dla układu tabeli na szczycie Jantar-Olimpia,Brda-Perła,liczę na zwycięstwo Pawłowa i Perły,troszke by to jeszcze urozmaiciło tabele.Po za tym mamy jeszcze mecz w dole tabeli Unia-Grom,i mam nadzieje,że w końcu złapiemy jakieś 3 pkt chodź pewnie łatwo nie będzie,ale kiedyś trzeba zacząć je zdobywać:D

byku1929   20.10.2012, 23:56:12
Wkońcu mecz, na dobrym poziomie nie tylko piłkarsko ale także kibicowsko! Pozdro Perła! Remis sprawiedliwy. wg mnie ! Jedni i drudzy mieli swoje okazje w tym spotkaniu!

DAMIAN JESTESMY Z TOBĄ. TRZYMAJ SIĘ CHŁOPIE!!
 MKPszlachta   21.10.2012, 09:13:38
Brawo Jantar
 jelaolimp   21.10.2012, 09:34:09
KP Grom Leśno vs Unia Klawkowo 7:0 brawo GROM
 NieLubieDziadostwa   21.10.2012, 11:28:38
TRADYCJI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ -UNIA JAK ZWYKLE BATY. SZKODA ŻE NIE MA LIGI DOMÓW STARCÓW ,MOŻE CHOCIAŻ TAM BY WALCZYLI O ŚRODEK TABELI :P
 MKPszlachta   21.10.2012, 11:50:26
Do NieLubieDziadostwa:
Weź sie schowaj
 gal-anonim   21.10.2012, 11:50:41
Człowieku przestań już bo jesteś żałosny. Klawkowo to spoko drużyna, a fakt, że bawią się w piłkę pomimo nie najlepszych do tej pory wyników to coś za co trzeba ich szanować (tobie wydaje się chyba, że b klasie gra się o wielkie cele, kasę i sławę). Twoje wpisy świadczą o tym, że albo masz 10 lat albo 10 to liczba charakteryzująca twoje IQ. Internetowy napinacz nie robiący nic, potrafiący krytykować innych czyli samo dno!!!

gal-anonim   21.10.2012, 16:22:47
W Chełmach z tego co mi wiadomo prawdziwy mecz walki. Wda ostatnie 15 minut grała w 10 po dwóch żółtych kartkach dla Arka. Obydwie drużyny miały swoje sytuacje, ale na całe szczęście wda dowiozła prowadzenie do końca. Brawo panowie!!!
 ZieloniLagLZS   21.10.2012, 20:36:49
Mecz był ciężki, zmarnowaliśmy z 4 setki w pierwszej połowie, Huta jedną wykorzystała przez co nerwowo schodziliśmy na przerwę. W drugiej udało się strzelić wyrównującą, przed końcowym gwizdkiem zwycięską. Sędzia pozbawił nas też dwóch bramek. Piłkarz wybił piłkę praktycznie z bramki rękoma co jeśli nie powinno zakończyć się bramką to rzutem karnym. W drugiej połowie zdobyliśmy bramkę to sędzia nie uznał, bo bramkarz(jakiś cyrkowiec) z Huty w aktorski sposób zasymulował faul. Zatrzymując się przy nim to nie wiem co to za szczeniak, ale to nie jego jedyny popis w meczu. Przedłużał grę turlając się w polu karnym jak jakaś małpa. No i doszło w meczu do przepychanek między sporą grupą piłkarzy, gdyż niezrównoważony zawodnik Huty z nr 14(pewnie każdy go kojarzy) kolanem przygniótł do ziemi naszego zawodnika po faulu. W ciągu sekundy połowa Zielonych doskoczyła do typa i wypchnęła przez co część zawodników z Huty się wdało w przepychanki. Dobrze, że gość w lampę nie zarobił, bo Żurek by mu prawie wypołacił za takie zachowanie. Nie napinam się, ale Orkan to bardzo nie przyjemny zespół. Kultura to dno i to samo pokazują na boisku czego odzwierciedleniem jest zerowy stan punktowy.
 OstatniSprawiedliwy   21.10.2012, 21:07:50
‘Mecz był ciężki, zmarnowaliśmy z 4 setki w pierwszej połowie, Huta jedną wykorzystała przez co nerwowo schodziliśmy na przerwę ‘ – No tak, tak, Huta 44 minuty się broniła, tylko raz wyszła z kontrą i udało jej się strzelić. Oczywiście.

‘W drugiej połowie zdobyliśmy bramkę to sędzia nie uznał, bo bramkarz(jakiś cyrkowiec) z Huty w aktorski sposób zasymulował faul. ‘ – No tak, bramkarz wyskakuje do dośrodkowania, łapie piłkę, zawodnik w niego wpada przez co wypuszcza piłkę i inny ją dobija, to oczywiście nie ma faulu.

‘Zatrzymując się przy nim to nie wiem co to za szczeniak, ale to nie jego jedyny popis w meczu. Przedłużał grę turlając się w polu karnym jak jakaś małpa. ‘ – Zauważyłem tam jedną taka sytuację, gdzie rzucił się na piłkę w ekwilibrystyczny sposób, co rozśmieszyło kibiców łącznie ze mną. Rzeczywiście, możesz nazywać go szczeniakiem i porównywać do małpy, aż na język rzuca się powiedzenie z podwórka ‘Kto przezywa tak samo się nazywa’.

‘No i doszło w meczu do przepychanek między sporą grupą piłkarzy, gdyż niezrównoważony zawodnik Huty z nr 14(pewnie każdy go kojarzy) kolanem przygniótł do ziemi naszego zawodnika po faulu. ‘ - Chciałeś dodać, po brzydkim faulu zawodnika Zielonych tzw. ‘Kosa od tyłu ‘ w sytuacji gdzie Huta wychodziła do kontry. Co oczywiście nie usprawiedliwia zachowania nr 14.

‘W ciągu sekundy połowa Zielonych doskoczyła do typa i wypchnęła przez co część zawodników z Huty się wdało w przepychanki. Dobrze, że gość w lampę nie zarobił, bo Żurek by mu prawie wypołacił za takie zachowanie. ‘ – Połowa zawodników, czyli 5,5? Oczywiście doskoczyli ‘do typa’ pokojowo. Huta miała stać i patrzeć co się dzieję. ‘Żurek’ zdecydowanie mógł mu ‘wypołacić’ za to zachowanie i dać mu zarobić ‘w lampę’, ale szkoda ręki, bo by się potłukła, nie sądzisz? A nawiasem Kiełbasa też doskoczyła? Mogła uderzyć w żarówkę.

‘Nie napinam się, ale Orkan to bardzo nie przyjemny zespół. Kultura to dno i to samo pokazują na boisku czego odzwierciedleniem jest zerowy stan punktowy.’ - Oczywiście, Zieloni to drużyna Gentlemanów. Zieloni zagrali ładną, otwartą ofensywną piłkę, tak rzecz jasna. Ale któż Wam przeszkodził w strzeleniu dwu-cyfrówki?
 na-spalonym   21.10.2012, 21:15:33
dno to ł ag gra huta nic lepsza mecz na smieszny poziomie jak na muł tabeli przystało typowi dostarczyciele punktów hehe:)
 na-spalonym   21.10.2012, 21:25:07
pajacu sprawiedliwy wyskocz do zawodnika z nr 14 potem opisz co przeżyłeś jeśli przeżyjesz :D napisz jak jak fałlowaliście żeby wynik utrzymać łąg do c-klasy
 zbyneks   21.10.2012, 21:41:02
LUDZIE!!! Dajcie sobie na wstrzymanie to był tylko mecz . Po co to jedni obrażają drugich? Rozumiem emocje ale nie do przesady. :puke:
 Barthez16   21.10.2012, 21:42:02
Pozwolcie ze odniose sie do tematu z meczu Orkan-Zieloni

Jedyne co rzuca sie do wypowiedzenia to drogi Orkanie.. do c -klasy to mozecie isc Wy 0 pkt daje Wam do tego prawo.
A pozatem czas pogodzic sie z porazka

BEZ ODBIORU!
 adi_mks   22.10.2012, 20:16:53
@ OstatniSprawiedliwy

Koleś, nie wiem po co się spinasz na forum robiąc z siebie jakiegoś kozaka i cwaniaka. Jak się meczycie z ostatnim zespołem to jak wy możecie swoją gre nazywać dobrym futbolem. Ogarnij się i nie pisz żadnych głupot w stylu 44 minuty bronili się. Trzeba było strzelić, jedną, drugą, trzecią i byłoby po sprawie. Teraz już za późno żeby się tłumaczyć, trzeba było zrobić to na boisku. Nie wiem jak innych, ale mnie to kompletnie nie interesuje ile wy przeważaliście ile oni etc. Statystyki nie mają nic do rzeczy, tylko końcowy wynik. Zrozum to w koncu!
 gal-anonim   22.10.2012, 20:47:10
Może ktoś zrelacjonować mecz w Pawłowie?
 rrrobert90   22.10.2012, 21:43:03
 OstatniSprawiedliwy   22.10.2012, 22:04:08
@adi_mks "Męczycie" to do mnie czy koło mnie?
Jestem tylko obserwatorem tej śmiesznej B-Klasy, gdzie niektóre drużyny myślą, że grają ładną piłkę i zwojują kto wie co.
 czternascie   27.10.2012, 19:02:46
ZieloniLagLZS a konretniej Mateusz Wittstock - dwulicowcu, w czasie meczu po tej sytuacji podszedłeś do mnie i klepiesz mnie po plecach, mówiąc "spokojnie, ja też bym sie wkurzył po tej kosie i nie dziwi mnie twoje zachowanie" , a tu chcesz zabłysnąć "ciętym komentarzem"? Gratuluje dwulicowcu męskości( tego możesz sie nauczyć od Żurka, który miał mi w "lampę" wypłacić).
 siwyyy   27.10.2012, 22:33:29
byłem gościnnie w hucie na meczu... i fakt było wesoło :P najlepszy był grajek z łęga, ten z dziwna fryzurą :huh: gwiazdor stylowo wyglądał jak Neymar ale z grą gorzej i te ciągłe pretensje do zawodników z drużny przeciwnej i płacz do sędzieko o japierdole gorzej niż moja młodsza siostra 8)