POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda Rytel 20 48 15 3 2 45 - 16
2. Wda Czarna Woda 20 44 14 2 4 51 - 21
3. MKP Szlachta 20 38 12 2 6 55 - 39
4. Jantar Pawłowo 20 37 11 4 5 57 - 28
5. Olimpia Czersk 20 31 10 1 9 45 - 50
6. Perła Czyczkowy 20 30 9 3 8 77 - 56
7. Zieloni Łąg 20 29 9 2 9 33 - 32
8. Grom Leśno 20 27 8 3 9 54 - 44
9. Brda Wielkie Chełmy 20 20 6 2 12 45 - 55
10. Unia Klawkowo 20 14 4 2 14 32 - 71
11. Orkan Huta 20 0 0 0 20 18 - 100
Ostatni komentarz dodał zolder 20.08.2013, 12:56:42

Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (89) 
1. MKP Szlachta 3 - 3 Jantar Pawłowo 2 września 2012 - 14:30
2. Unia Klawkowo 0 - 2 Brda Rytel 1 września 2012 - 17:00
3. Brda Wielkie Chełmy 1 - 4 Olimpia Czersk 2 września 2012 - 16:00
4. Orkan Huta 5 - 8 Perła Czyczkowy 2 września 2012 - 15:00
6. Wda Czarna Woda 4 - 0 Grom Leśno 1 września 2012 - 17:00
Nieuprawnieni zawodnicy w drużynie gości, na boisku 4:1
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
7. Jantar Pawłowo 2 - 0 Grom Leśno 8 września 2012 - 16:00
9. Perła Czyczkowy 5 - 1 Zieloni Łąg 9 września 2012 - 14:00
10. Olimpia Czersk 7 - 3 Orkan Huta 8 września 2012 - 17:00
11. Brda Rytel 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 8 września 2012 - 17:00
12. MKP Szlachta 7 - 2 Unia Klawkowo 9 września 2012 - 14:30
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
13. Unia Klawkowo 0 - 2 Jantar Pawłowo 15 września 2012 - 16:00
14. Brda Wielkie Chełmy 4 - 6 MKP Szlachta 16 września 2012 - 15:30
15. Orkan Huta 0 - 3 Brda Rytel 16 września 2012 - 15:00
16. Zieloni Łąg 0 - 2 Olimpia Czersk 16 września 2012 - 15:00
17. Wda Czarna Woda 1 - 3 Perła Czyczkowy 15 września 2012 - 17:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
20. Perła Czyczkowy 4 - 4 Grom Leśno 23 września 2012 - 14:00
21. Olimpia Czersk 0 - 1 Wda Czarna Woda 22 września 2012 - 17:00
22. Brda Rytel 2 - 0 Zieloni Łąg 22 września 2012 - 17:00
23. MKP Szlachta 3 - 0 Orkan Huta 23 września 2012 - 14:30
24. Unia Klawkowo 2 - 4 Brda Wielkie Chełmy 22 września 2012 - 16:00
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
25. Brda Wielkie Chełmy 3 - 2 Jantar Pawłowo 30 września 2012 - 15:00
26. Orkan Huta 2 - 3 Unia Klawkowo 30 września 2012 - 15:00
27. Zieloni Łąg 2 - 1 MKP Szlachta 30 września 2012 - 15:00
28. Wda Czarna Woda 1 - 5 Brda Rytel 29 września 2012 - 17:00
29. Grom Leśno 2 - 3 Olimpia Czersk 30 września 2012 - 14:00
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (52) 
31. Jantar Pawłowo 5 - 1 Perła Czyczkowy 6 października 2012 - 15:30
33. Brda Rytel 2 - 1 Grom Leśno 6 października 2012 - 16:00
34. MKP Szlachta 1 - 5 Wda Czarna Woda 7 października 2012 - 14:30
35. Unia Klawkowo 3 - 2 Zieloni Łąg 6 października 2012 - 15:00
36. Brda Wielkie Chełmy 4 - 2 Orkan Huta 7 października 2012 - 15:00
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
37. Orkan Huta 0 - 7 Jantar Pawłowo 14 października 2012 - 15:00
38. Zieloni Łąg 2 - 0 Brda Wielkie Chełmy 14 października 2012 - 15:00
39. Wda Czarna Woda 4 - 0 Unia Klawkowo 13 października 2012 - 16:00
40. Grom Leśno 0 - 1 MKP Szlachta 14 października 2012 - 14:00
42. Perła Czyczkowy 6 - 1 Olimpia Czersk 14 października 2012 - 14:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
43. Jantar Pawłowo 5 - 1 Olimpia Czersk 20 października 2012 - 15:30
44. Brda Rytel 2 - 2 Perła Czyczkowy 20 października 2012 - 15:00
46. Unia Klawkowo 0 - 7 Grom Leśno 20 października 2012 - 15:00
47. Brda Wielkie Chełmy 2 - 4 Wda Czarna Woda 21 października 2012 - 14:00
48. Orkan Huta 1 - 2 Zieloni Łąg 21 października 2012 - 15:00
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (81) 
49. Zieloni Łąg 2 - 1 Jantar Pawłowo 28 października 2012 - 13:30
50. Wda Czarna Woda 7 - 0 Orkan Huta 27 października 2012 - 14:00
51. Grom Leśno 3 - 1 Brda Wielkie Chełmy 28 października 2012 - 14:00
53. Perła Czyczkowy 2 - 1 MKP Szlachta 28 października 2012 - 14:00
54. Olimpia Czersk 1 - 2 Brda Rytel 27 października 2012 - 14:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (54) 
55. Jantar Pawłowo 0 - 0 Brda Rytel 4 listopada 2012 - 12:00
56. MKP Szlachta 2 - 4 Olimpia Czersk 4 listopada 2012 - 14:30
57. Unia Klawkowo 2 - 5 Perła Czyczkowy 4 listopada 2012 - 14:00
59. Orkan Huta 0 - 8 Grom Leśno 4 listopada 2012 - 14:00
Gra nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy; na boisku 2:8
60. Zieloni Łąg 0 - 1 Wda Czarna Woda 4 listopada 2012 - 13:30
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (100) 
61. Wda Czarna Woda 1 - 1 Jantar Pawłowo 10 listopada 2012 - 14:00
62. Grom Leśno 3 - 3 Zieloni Łąg 11 listopada 2012 - 14:00
64. Perła Czyczkowy 1 - 3 Brda Wielkie Chełmy 11 listopada 2012 - 14:00
65. Olimpia Czersk 6 - 3 Unia Klawkowo 10 listopada 2012 - 13:00
66. Brda Rytel 1 - 3 MKP Szlachta 10 listopada 2012 - 14:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 12 - 16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (71) 
67. Jantar Pawłowo 3 - 2 MKP Szlachta 16 czerwca 2013 - 17:00
68. Brda Rytel 3 - 0 Unia Klawkowo 16 czerwca 2013 - 17:00
69. Olimpia Czersk 2 - 0 Brda Wielkie Chełmy 16 czerwca 2013 - 17:00
70. Perła Czyczkowy 15 - 0 Orkan Huta 16 czerwca 2013 - 17:00
72. Grom Leśno 0 - 3 Wda Czarna Woda 16 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
73. Grom Leśno 1 - 2 Jantar Pawłowo 14 kwietnia 2013 - 14:00
75. Zieloni Łąg 3 - 2 Perła Czyczkowy 14 kwietnia 2013 - 15:00
76. Orkan Huta 1 - 2 Olimpia Czersk 14 kwietnia 2013 - 15:00
77. Brda Wielkie Chełmy 0 - 2 Brda Rytel 14 kwietnia 2013 - 14:00
78. Unia Klawkowo 5 - 5 MKP Szlachta 13 kwietnia 2013 - 16:00
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
79. Jantar Pawłowo 2 - 0 Unia Klawkowo 20 kwietnia 2013 - 16:30
80. MKP Szlachta 3 - 2 Brda Wielkie Chełmy 21 kwietnia 2013 - 15:00
81. Brda Rytel 6 - 0 Orkan Huta 20 kwietnia 2013 - 17:00
82. Olimpia Czersk 2 - 1 Zieloni Łąg 21 kwietnia 2013 - 15:00
83. Perła Czyczkowy 2 - 4 Wda Czarna Woda 21 kwietnia 2013 - 14:00
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (18) 
86. Grom Leśno 5 - 3 Perła Czyczkowy 28 kwietnia 2013 - 14:00
87. Wda Czarna Woda 6 - 2 Olimpia Czersk 27 kwietnia 2013 - 17:00
88. Zieloni Łąg 1 - 2 Brda Rytel 28 kwietnia 2013 - 15:00
89. Orkan Huta 1 - 3 MKP Szlachta 28 kwietnia 2013 - 15:00
90. Brda Wielkie Chełmy 4 - 4 Unia Klawkowo 28 kwietnia 2013 - 14:00
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
91. Jantar Pawłowo 3 - 3 Brda Wielkie Chełmy 1 maja 2013 - 16:30
92. Unia Klawkowo 1 - 0 Orkan Huta 1 maja 2013 - 16:00
93. MKP Szlachta 1 - 0 Zieloni Łąg 1 maja 2013 - 17:00
94. Brda Rytel 1 - 0 Wda Czarna Woda 1 maja 2013 - 17:00
95. Olimpia Czersk 2 - 4 Grom Leśno 1 maja 2013 - 15:00
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (48) 
97. Perła Czyczkowy 0 - 6 Jantar Pawłowo 5 maja 2013 - 14:00
99. Grom Leśno 1 - 1 Brda Rytel 5 maja 2013 - 14:00
100. Wda Czarna Woda 0 - 1 MKP Szlachta 4 maja 2013 - 17:00
101. Zieloni Łąg 4 - 1 Unia Klawkowo 5 maja 2013 - 15:00
102. Orkan Huta 0 - 5 Brda Wielkie Chełmy 5 maja 2013 - 15:00
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
103. Jantar Pawłowo 7 - 2 Orkan Huta 11 maja 2013 - 16:30
104. Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Zieloni Łąg 12 maja 2013 - 14:00
105. Unia Klawkowo 1 - 2 Wda Czarna Woda 11 maja 2013 - 17:00
106. MKP Szlachta 1 - 2 Grom Leśno 12 maja 2013 - 17:30
108. Olimpia Czersk 2 - 2 Perła Czyczkowy 12 maja 2013 - 15:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
109. Olimpia Czersk 0 - 3 Jantar Pawłowo 19 maja 2013 - 16:30
110. Perła Czyczkowy 2 - 3 Brda Rytel 19 maja 2013 - 14:00
112. Grom Leśno 0 - 3 Unia Klawkowo 19 maja 2013 - 14:00
Nieuprawniony zawodnik, wynik na boisku: 5:1
113. Wda Czarna Woda 1 - 0 Brda Wielkie Chełmy 18 maja 2013 - 17:00
114. Zieloni Łąg 2 - 0 Orkan Huta 19 maja 2013 - 14:00
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
115. Jantar Pawłowo 1 - 2 Zieloni Łąg 25 maja 2013 - 16:30
116. Orkan Huta 0 - 2 Wda Czarna Woda 26 maja 2013 - 15:00
117. Brda Wielkie Chełmy 3 - 7 Grom Leśno 26 maja 2013 - 15:00
119. MKP Szlachta 6 - 3 Perła Czyczkowy 26 maja 2013 - 15:00
120. Brda Rytel 3 - 1 Olimpia Czersk 25 maja 2013 - 17:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
121. Brda Rytel 3 - 0 Jantar Pawłowo 1 czerwca 2013 - 17:00
122. Olimpia Czersk 0 - 3 MKP Szlachta 2 czerwca 2013 - 15:00
123. Perła Czyczkowy 7 - 0 Unia Klawkowo 2 czerwca 2013 - 14:00
125. Grom Leśno 5 - 1 Orkan Huta 2 czerwca 2013 - 14:00
126. Wda Czarna Woda 0 - 0 Zieloni Łąg 1 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (54) 
127. Jantar Pawłowo 2 - 4 Wda Czarna Woda 8 czerwca 2013 - 16:30
128. Zieloni Łąg 5 - 1 Grom Leśno 9 czerwca 2013 - 15:00
130. Brda Wielkie Chełmy 2 - 4 Perła Czyczkowy 9 czerwca 2013 - 15:00
131. Unia Klawkowo 2 - 3 Olimpia Czersk 8 czerwca 2013 - 17:00
132. MKP Szlachta 2 - 0 Brda Rytel 9 czerwca 2013 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03