vo,brak dokumentów tożsamości zawodnikó drużyny gospodarzy,na boisku 5:3

Uks ! reda !! :love:
 kebab   16.09.2010, 22:27:35
je... Połchowo !! :P
 ale-urwal   17.09.2010, 14:59:07
Gryf wygra wysoko z Połchowem minimum 4 bramy będą, Uks też wygra pewnie, Bałtyk nie będzie miał łatwo jak Błyskawica się ogarnie, Orkan wygra tak z 2 0, Korona pierwsza wygrana w tym sezonie, Kp pewnie wygra ze Stolemem :)

1x Patryk Rocławski

Bałtyk nie grał w 1 połowie zbyt dobrze,w drugiej już trochę lepiej ale nasza gra była daleka od ideału. Dzięki za mecz : )
 AG_18   18.09.2010, 13:20:16
Bałtyk-Błyskawica
Gola dla błyskawicy Robert Detlaff
W pierwszej połowie błyskawica miała dużo sytuacji ale zadnej nie wykorzystała a mecz byl dobry

jaro67   18.09.2010, 16:48:42
Jedynka - Władysławowo 5-3 bramki Jedynka - D.Zadrowski 2,K.Pionk,A.Wściubiak,P.Brzostek
 figo12   18.09.2010, 16:55:14
Dla MKSu bramki: Krzysztof Wojciechowski, Artur Dampc, Mateusz Wożniak. Przy stanir 5-3 MKS nie trafil karnego.
 oldredaktorPDP   18.09.2010, 19:59:44
Orkan - Karlikowo 2:2 (0:2) dla Karlikowa: Nokowicz i Wysocki .
 OR-12   18.09.2010, 20:49:22
Dla orkana Pawel Cuprych i Krystian Jankowski (karny)
W 1 polowie orkan gral dosyc slabo 2 bramki z daleka w 2 polowie orkan gral sto razy lepiej i gdybysmy mieli czas udalo moze by sie wygrac.. : )
 ale-urwal   18.09.2010, 22:22:42
błyskawica zagrała świetną pierwszą połowę, gdyby byli bardziej skuteczni mogli prowadzić z 3 1, ale cóż przegrali next razem będzie lepiej
 BogusBG   18.09.2010, 23:00:52
Ale mecz się składa z 2 połów ;) W 2 juz baltyk przycisnął i skończyło się bez historii ; )
 JestemBlyskawica   18.09.2010, 23:29:05
czy dobra nie powiedzial bym po stalych fragmentach tylko okazje a tak to salbo ;p i bylo latwiej bo z wiatrem
 Rumka_GryfWejherowo   19.09.2010, 16:58:22
Gryf Wejherowo 13:0 Kaszuby Połchowo ( 6:0 )
 oldredaktorPDP   19.09.2010, 21:45:14
widac ze gryf murowany do I miejsca , gratulujemy postawy.
 OliviaKS   19.09.2010, 22:30:17
panie oldredaktorPDP a może wytłumaczysz się publicznie czemu wstawiacie do składu zawodników z innych klubów?? Kto strzelił pierwszą bramkę z Rumią? hmmm ciężko będzie odpowiedzieć.
OR-12, szkoda że nie sprawdziliście oszustów.
 OliviaKS   19.09.2010, 22:33:55
Jarosław Nokowicz czy może Janukowicz?? Zawodnik Olivii Gdańsk??
 OR-12   20.09.2010, 08:22:16
Fair play (z ang. czysta gra) – norma wartości w sporcie. Jest wyrazem postawy reprezentowanej na boisku, [b/b]gdzie zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę :blink:
Jeśli to prawda to przy nastepnym meczu
02.10.2010 / 03.10.2010 SALOS może sprawdzić ... :P
 OR-12   20.09.2010, 13:09:32
:O Na stronie Karlikowa - zmiana strzelców zamiast :
Jarosław Nokowicz i Wysocki - :@ już poprawiono na Łukasz Wysocki i Wiktor Nadolny :P :P
 oldredaktorPDP   20.09.2010, 17:28:31
I tu sie kolego mylisz, bo znamy sprawę Janukowicza i dlatego nie wystawiamy go do składu. Przyjdz na mecz ei sprawdz zreszta wiele osob z Olivi bywa na naszych meczach i widzi ze Jarek nie gra.Dziekuje za wysłuchanie naszej riposty.
 oldredaktorPDP   20.09.2010, 17:29:19
a co do Salosu z miłą chęcią sami poddamy się sprawdzaniu zawodników.
 KsKoronaZZZ   20.09.2010, 19:08:23
; ))
 OliviaKS   20.09.2010, 20:08:15
więc kto to jest Jarosław Nokowicz, którego usuneliście ze strony?
 OliviaKS   20.09.2010, 20:27:48
wg waszej strony Jarek grał 75 min z Gryfem i 80 minut z Rumią. Wcześniej nie grał.
Może zaprzeczysz?
Pewnie nie strzelił pierwszej bramki z Orkanem?? :puke: :puke: :puke: :puke:
 jeżżżyk   20.09.2010, 21:11:07
jeżżżyk 20.09.2010, 17:14:53
Nawiązując do tematu wielkiej walki PDP w lidze juniorów starszych i mlodszych nie wiem komu na tym zależy aby wstawiać zawodników w dwóch meczach jedniego dnia np.Michal Stencel i Mateusz Kamiński zagrali w sobotę w juniorze starszym z Iskrą Gdynią o 13.00 po 90 minut ,a następnie w juniorze mlodszym z Orkanem Rumia o 15.00 po 80 minut.Więcej o takiej dzialalności w statystykach na www.karlikowosopot.futbolowo.pl.Żal tych chlopców,ale dzialacze BRAWO<BRAWO<BRAWO rzucacie się jak lew na padlinę nie patrząc na zawodników dbając jedynie o wlasny interes i prestiż w ligach juniorskich,ucząc mlodych ludzi jak się gra na przekrętach.
jeżżżyk 20.09.2010, 17:23:16
KP SOPOT ogarnijcie się po co te żale ,jak macie problemy to rozwiązujcie je na treningach ,a nie na forum .Dajecie innym zespolom pożywkę z waszych klótni ,a jest to nie potrzebne wezcie sie za grę ,a nie dyskusje trener meczu sam nie wygra.A co do waszych derby z Karlikowem to ich sprawdzcie ,bo grali mecz w środę z Gryfem Wejherowo
 OR-12   20.09.2010, 21:51:51
:@ Podobnie jak ze strzelcem już dokonano również modyfikacji w składzie...już Ci których wymienił jeżżżyk nie grali w meczu z Orkanem ..? :blink:
A to co było napisane najpierw tutaj :
"oldredaktorPDP 18.09.2010, 19:59:44
Orkan - Karlikowo 2:2 (0:2) dla Karlikowa: Nokowicz i Wysocki" - potem zmieniło się na stronie (po wpisie :
"OliviaKS 19.09.2010, 22:30:17
OR-12, szkoda że nie sprawdziliście oszustów. "...)na strzelców :Łukasz Wysocki ,Wiktor Nadolny :@

kamyk_pdp   20.09.2010, 21:57:41
nie przypominam sobie zebym zagrał w 2 meczach jeden po drugim ale jak tak to bk :weirdo:
 oldredaktorPDP   20.09.2010, 22:13:24
Nadolny i Nokowicz , błędy w stronie naszego nowego administratora który nie zna wszystkich juniorów w klubie mamy 80 zawodnikow i nie zna wszystkich . Mimo wszystko dziekujemy za wnikliwą statystyke naszej stronki. Tylko jeden minus jak ktos specjalnie czeka na to by zrobic borutę, to faktycznie kiedy tylko cos mu zaczelo przypominac pewne nazwisko alarm podniesiony.Naprawde na naszych meczach bywaja zawodnicy KP Sopot, Olivi Gdańsk i widza kto rga a nie bede rozmawiał z osoba która twierdzi ze w sobote o 13 zagrał Kmaiński I Stencel a o 15 juz w Rumi grali z Orkanem. No naprawde super cos mi sie wydaje ze nawet by nei zdarzyli bo mecz w Rumii rozpoczął się wczesniej niż planowano.;-)
 oldredaktorPDP   20.09.2010, 22:15:08
Mati sorki Kamiński
 OliviaKS   20.09.2010, 22:23:49
OR-12 kolega oldredaktorPDP wszystko nam wyjaśnił :D :D :D są czyści jak łza.
administrator się pomylił i napisał Jarek Nokowicz :D
Szkoda że nie Jarek Anukowicz :D zawsze to inaczej niż Janukowicz

Każdy kto to czyta sam sobie wyrobi zdanie.
Prośba do przeciwników - sprawdzajcie ich to się oduczą oszustwa KRĘTACZE!!!
 oldredaktorPDP   21.09.2010, 08:16:10
ok niema problemu, poddamy się wszystkim co będą Nas chcieli sprawdzić to nie problem.
 OliviaKS   21.09.2010, 13:44:15
no i o to chodziło. Więcej Jarka nie wstawicie do składu na lewo bo sie będziecie bali.
Uczciwość tego uczcie swoich podopiecznych!
 kamyk_pdp   21.09.2010, 20:09:18
a kto powiedział ze wogole gra ? ha i co ?
 KsKoronaZZZ   22.09.2010, 16:43:20
dziecinada ! po co takie bzdury piszecie sprawdzajcie i po sprawie !
 Sopott   24.09.2010, 10:20:22
w sopocie strzelec Menkina a nie Mękina ... Sory :$
 ale-urwal   24.09.2010, 18:27:30
bałtyk u siebie dostanie od błyskawicy zobaczycie to, więc piłkarze bałtyku dużo trenujcie bo w pizde będzie
 Monopoly   26.09.2010, 17:52:39
Olivia Gdańsk ma kosę z Karlikowem Sopot?
 OR-12   14.04.2011, 23:15:05
:P JB-I20 – Orkan Rumia – Karlikowo Sopot (18.09.2011) – klub KARLIKOWO SOPOT został ukarany karą finansową 200 zł za wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika. JB-I-29 Gryf Wejherowo – Karlikowo Sopot (15.09.2011) - – klub KARLIKOWO SOPOT został ukarany karą finansową 200 zł za wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika.