MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Wejherowo 22 66 22 0 0 130 - 8
2. MKS Władysławowo 22 52 17 1 4 75 - 23
3. Jedynka Reda 22 40 13 1 8 57 - 35
4. Bałtyk III Gdynia 22 40 13 1 8 52 - 40
5. Korona Żelistrzewo 22 39 12 3 7 70 - 46
6. Salos Rumia 22 37 12 1 9 38 - 49
7. Orkan Rumia 22 31 9 4 9 54 - 50
8. Stolem Gniewino 22 24 7 3 12 42 - 57
9. Kaszuby Połchowo 22 19 6 1 15 53 - 73
10. KP Sopot 22 16 4 4 14 34 - 75
11. Karlikowo Sopot 22 9 2 3 17 23 - 99
12. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 8 2 2 18 20 - 99
Ostatni komentarz dodał morgi93 26.07.2011, 17:34:28



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (27) 
1. KP Sopot 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
2. Jedynka Reda 3 - 1 Salos Rumia
3. MKS Władysławowo 0 - 4 Gryf Wejherowo
4. Stolem Gniewino 1 - 6 Orkan Rumia
5. Korona Żelistrzewo 2 - 4 Bałtyk III Gdynia
6. Kaszuby Połchowo 2 - 3 Karlikowo Sopot
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
7. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - - - Karlikowo Sopot
obustronny vo,brak dokumentów tożsamości obu drużyn,na boisku 1:1
8. Bałtyk III Gdynia 3 - 1 Kaszuby Połchowo
9. Orkan Rumia 1 - 3 Korona Żelistrzewo
10. Gryf Wejherowo 9 - 0 Stolem Gniewino
11. Salos Rumia 1 - 3 MKS Władysławowo
12. KP Sopot 0 - 4 Jedynka Reda
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (39) 
13. Jedynka Reda 5 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
14. MKS Władysławowo 3 - 0 KP Sopot
15. Stolem Gniewino 1 - 2 Salos Rumia
16. Korona Żelistrzewo 1 - 6 Gryf Wejherowo
17. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Orkan Rumia
18. Karlikowo Sopot 0 - 2 Bałtyk III Gdynia
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
19. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 5 Bałtyk III Gdynia
20. Orkan Rumia 2 - 2 Karlikowo Sopot
21. Gryf Wejherowo 13 - 0 Kaszuby Połchowo
22. Salos Rumia 3 - 8 Korona Żelistrzewo
23. KP Sopot 3 - 1 Stolem Gniewino
24. Jedynka Reda 0 - 3 MKS Władysławowo
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnikó drużyny gospodarzy,na boisku 5:3
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (34) 
25. MKS Władysławowo 8 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 listopada 2010
26. Stolem Gniewino 3 - 2 Jedynka Reda
27. Korona Żelistrzewo 2 - 1 KP Sopot 14 listopada 2010
28. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Salos Rumia
29. Karlikowo Sopot 0 - 8 Gryf Wejherowo
30. Bałtyk III Gdynia 5 - 3 Orkan Rumia
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (79) 
31. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Orkan Rumia
32. Gryf Wejherowo 1 - 0 Bałtyk III Gdynia
33. Salos Rumia 3 - 0 Karlikowo Sopot
34. KP Sopot 2 - 5 Kaszuby Połchowo
35. Jedynka Reda 0 - 6 Korona Żelistrzewo
36. MKS Władysławowo 3 - 1 Stolem Gniewino
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (100) 
37. Stolem Gniewino 8 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
38. Korona Żelistrzewo 1 - 4 MKS Władysławowo
39. Kaszuby Połchowo 4 - 1 Jedynka Reda
40. Karlikowo Sopot 6 - 2 KP Sopot
41. Bałtyk III Gdynia 1 - 2 Salos Rumia
42. Orkan Rumia 0 - 7 Gryf Wejherowo
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
43. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 9 Gryf Wejherowo
44. Salos Rumia 2 - 1 Orkan Rumia
45. KP Sopot 2 - 4 Bałtyk III Gdynia
46. Jedynka Reda 3 - 1 Karlikowo Sopot
47. MKS Władysławowo 3 - 2 Kaszuby Połchowo
48. Stolem Gniewino 0 - 3 Korona Żelistrzewo
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (55) 
49. Korona Żelistrzewo 10 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
50. Kaszuby Połchowo 1 - 4 Stolem Gniewino
51. Karlikowo Sopot 2 - 4 MKS Władysławowo
52. Bałtyk III Gdynia 2 - 0 Jedynka Reda
53. Orkan Rumia 3 - 0 KP Sopot
54. Gryf Wejherowo 6 - 1 Salos Rumia
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
55. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Salos Rumia
56. KP Sopot 0 - 4 Gryf Wejherowo
57. Jedynka Reda 1 - 1 Orkan Rumia
58. MKS Władysławowo 5 - 0 Bałtyk III Gdynia
59. Stolem Gniewino 2 - 2 Karlikowo Sopot
60. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Kaszuby Połchowo
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (28) 
61. Kaszuby Połchowo 9 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
62. Karlikowo Sopot 2 - 3 Korona Żelistrzewo
63. Bałtyk III Gdynia 3 - 0 Stolem Gniewino
64. Orkan Rumia 1 - 3 MKS Władysławowo
65. Gryf Wejherowo 1 - 0 Jedynka Reda
66. Salos Rumia 0 - 6 KP Sopot
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
67. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 4 KP Sopot
68. Salos Rumia 2 - 1 Jedynka Reda
69. Gryf Wejherowo 3 - 1 MKS Władysławowo
70. Orkan Rumia 3 - 0 Stolem Gniewino
71. Bałtyk III Gdynia 8 - 1 Korona Żelistrzewo
72. Karlikowo Sopot 1 - 11 Kaszuby Połchowo
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
73. Karlikowo Sopot 2 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
74. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Bałtyk III Gdynia
75. Korona Żelistrzewo 2 - 2 Orkan Rumia
76. Stolem Gniewino 1 - 5 Gryf Wejherowo
77. MKS Władysławowo 6 - 1 Salos Rumia
78. Jedynka Reda 3 - 0 KP Sopot
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (44) 
79. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Jedynka Reda
80. KP Sopot 0 - 3 MKS Władysławowo
81. Salos Rumia 1 - 0 Stolem Gniewino
82. Gryf Wejherowo 3 - 1 Korona Żelistrzewo
83. Orkan Rumia 3 - 2 Kaszuby Połchowo
84. Bałtyk III Gdynia 2 - 0 Karlikowo Sopot
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
85. Bałtyk III Gdynia 5 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
86. Karlikowo Sopot 1 - 7 Orkan Rumia
87. Kaszuby Połchowo 1 - 9 Gryf Wejherowo
88. Korona Żelistrzewo 5 - 0 Salos Rumia
89. Stolem Gniewino 9 - 2 KP Sopot
90. MKS Władysławowo 1 - 2 Jedynka Reda
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
91. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 MKS Władysławowo
92. Jedynka Reda 4 - 0 Stolem Gniewino
93. KP Sopot 2 - 2 Korona Żelistrzewo
94. Salos Rumia 4 - 0 Kaszuby Połchowo
95. Gryf Wejherowo 6 - 0 Karlikowo Sopot
96. Orkan Rumia 3 - 1 Bałtyk III Gdynia
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
97. Orkan Rumia 6 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
98. Bałtyk III Gdynia 0 - 5 Gryf Wejherowo
99. Karlikowo Sopot 0 - 7 Salos Rumia
100. Kaszuby Połchowo 3 - 3 KP Sopot
101. Korona Żelistrzewo 2 - 7 Jedynka Reda
102. Stolem Gniewino 1 - 1 MKS Władysławowo
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
103. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 Stolem Gniewino
104. MKS Władysławowo 1 - 0 Korona Żelistrzewo
105. Jedynka Reda 5 - 1 Kaszuby Połchowo
106. KP Sopot 1 - 1 Karlikowo Sopot
107. Salos Rumia 0 - 1 Bałtyk III Gdynia
108. Gryf Wejherowo 6 - 0 Orkan Rumia
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
109. Gryf Wejherowo 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
goście nie przyjechali
110. Orkan Rumia 0 - 0 Salos Rumia
111. Bałtyk III Gdynia 2 - 2 KP Sopot
112. Karlikowo Sopot 0 - 4 Jedynka Reda
113. Kaszuby Połchowo 1 - 2 MKS Władysławowo
114. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
115. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 Korona Żelistrzewo
116. Stolem Gniewino 3 - 2 Kaszuby Połchowo
117. MKS Władysławowo 13 - 0 Karlikowo Sopot
118. Jedynka Reda 5 - 1 Bałtyk III Gdynia
119. KP Sopot 1 - 5 Orkan Rumia
120. Salos Rumia 0 - 6 Gryf Wejherowo
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
121. Salos Rumia 4 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
122. Gryf Wejherowo 11 - 1 KP Sopot
123. Orkan Rumia 0 - 4 Jedynka Reda
124. Bałtyk III Gdynia 1 - 0 MKS Władysławowo
125. Karlikowo Sopot 0 - 2 Stolem Gniewino
126. Kaszuby Połchowo 0 - 4 Korona Żelistrzewo
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
127. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 3 Kaszuby Połchowo
128. Korona Żelistrzewo 8 - 0 Karlikowo Sopot
129. Stolem Gniewino 3 - 1 Bałtyk III Gdynia
130. MKS Władysławowo 4 - 1 Orkan Rumia
131. Jedynka Reda 1 - 5 Gryf Wejherowo
132. KP Sopot 0 - 1 Salos Rumia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE