Polonia Gdańsk 2 - 0 U-2 Bytów 2 listopada 2008 - 12:00
Arka Gdynia 1 - 1 Pomezania Malbork 2 listopada 2008 - 17:00
Wisła Tczew 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 listopada 2008 - 11:00
Cisowa Gdynia 2 - 0 Murkam Przodkowo 2 listopada 2008 - 11:00
FC Gowidlino 6 - 1 Bałtyk Gdynia 2 listopada 2008 - 11:00
Jantar/Żaki 98 Ustka 1 - 4 Sapa Rumia Janowo 2 listopada 2008 - 12:00

patryk96   28.10.2008, 17:33:51
Z wis?a mamy zawsze pecha ale teraz wygramy :P :@
 kotii96   01.11.2008, 14:20:13
POLONIA GDA?SK JEST NAJLEPSZA.Musimy wygra? ostatnie dwa mecze z BYTOWEM i RUMI?.Tylko zwyci?stwo POLONIA.Kocham gra? wpi?ke no?n?.jest to moje ca?e ?YCIE KOTI 96 POLONIA :D
 kacek   01.11.2008, 19:05:57
Mecz z Ba?tykiem nie b?dzie ?atwy mimo ich miejsca w tabeli.Trzeba ka?dego przeciwnika szanowa? dlatego Gowidlino b?dzie jutro w meczu zaanga?owane jak w Rumii.?ycz? wszystkim sportowej walki. :) :love:
 kacek   01.11.2008, 19:08:35
Gowidlino nie da si? Ba?tykowi. :D :love: :idea: :)
 Pomka_Malbork   02.11.2008, 20:50:13
Moglismy wygrac z Arka lecz nie strzelilismy karnego tak by?oby 1-2 ale jest 1-1 to tez dobrze
 malbork96   03.11.2008, 12:23:40
Informacja dla innych dru?yn z rocznika 96. Ch?opaki bra? si? za tych zawodników z Arki Gdynia. Ta bardzo d?uga pasa zwyci?stw Arki zosta?a powstrzymana przez zawodników z Pomezanii Malbork. Teraz kolej na Was.
Ci??ko jest mi skomentowa? ten mecz, mi?dzy dru?ynami Arki Gdynia i Pomezanii Malbork, poniewa? ?yje jeszcze emocjami tego meczu, ale postaram si? i te kilka s?ów napisze.
By?em ?wiadkiem dwóch wspania?ych widowisk które zacz??y si? razem kilka minut po godzinie siedemnastej na boisku w Gdyni. Pierwsze widowisko, to jak wszyscy wiedz?, to widowisko pi?karskie w wykonaniu lidera tabeli Arki Gdynia i Pomezanii Malbork. Podejrzewam, ?e ka?dy si? zastanawia co to by?o te drugie wspania?e widowisko. A ja Wam powiem, ?e tym drugim wspania?ym widowiskiem, to by?o widowisko w wykonaniu kibiców Arki Gdynia i Pomezanii Malbork. Doping kibiców by? fantastyczny. Moim marzeniem jest, ?eby kibice na wszystkich stadionach tak dzielnie i kulturalnie kibicowali swoim zawodnikom. Chcia?bym wszystkim kibicom z Arki Gdynia podzi?kowa? za to, ?e stworzyli tak? ?wietn? atmosfer? tego meczu. Indywidualne podzi?kowania dla tej pani z Arki Gdynia, która by?a owini?ta kocem, by?a pani ?wietna. Wspania?e podzi?kowania dla kibiców z Malborka. Jak zawsze przybyli licznie ogl?da? fantastycznie graj?cych ch?opaków z Malborka. O kibicowaniu w Waszym wykonaniu to ci??ko co? napisa?. Tam po prostu trzeba by?o by? i to s?ysze?. Wybaczcie kibice z Malborka, ale nie jestem w stanie tego opisa?. By?o fantastycznie.
Je?eli chodzi o mecz pomi?dzy Ark? Gdynia a Pomezani? Malbork, to zacz?? si? bardzo pó?no. Tak jak wcze?niej pisa?em kilka minut po siedemnastej. Chc? nadmieni?, ?e to by?a niedziela, a w poniedzia?ek id? do szko?y. Pierwsza po?owa tego meczu to przewaga zawodników z Arki Gdynia. Wcale si? nie dziwi?, ?e ta po?owa tak przebiega?a. Pi?karze reprezentuj?cy Malbork sprawdzali na co lidera tabeli sta?, gdy? nigdy z nimi nie grali.
Dlatego dzielnie odpierali ataki zawodników z Arki. Pierwsza po?owa meczu zako?czy?a si? wynikiem bezbramkowym. Druga po?owa meczu w wykonaniu zawodników z Pomezanii to ju? ch?? strzelenia gola. Jednak w drugiej po?owie meczu, dok?adnie w trzynastej minucie drugiej po?owy, gola strzelaj? pi?karze z Arki Gdynia. Ciesz? si?, ale jeszcze nie wiedz?, ?e t? bramk? rozgniewali pi?karzy z Malborka. Bo po tej bramce, to jest istny napór na dru?yn? z Arki. Napór si? op?aca?, gdy? s?dzia podyktowa? rzut karny dla Pomezanii. W tym momencie nawet przyniesiony b?ben prze kibiców z Arki Gdynia ucich?, a kibice zamilkli. Wida? jeszcze nie by?a pora na strzelenie gola, bo pi?ka polecia?a nad bramk?. Ostatnie dziesi?? minut to istny popis gry w pi?k? no?n? w wykonaniu zawodników z Pomezanii Malbork. Praktycznie dru?yna z Arki Gdynia nie istnia?a na boisku. Zas?u?on? bramk? zdobywaj? zawodnicy z Malborka i jest remis. ?eby ten mecz trwa? jeszcze o pi?? minut d?u?ej, to dru?yna z Arki Gdynia schodzi?a by z boiska bez punktu. Te pi?? minut wystarczy?oby Pomezanii na strzelenie gola. Ja uwa?am, ?e mecz zako?czy? si? sprawiedliwie dla obu dru?yn. Dlatego sk?adam podzi?kowania dla trenera i zawodników z Arki Gdynia, za fajny pokaz gry w pi?k? no?n?.
Podzi?kowanie tak?e dla trenerów i zawodników z Pomezanii Malbork, za ?wietny wyst?p na terenie Gdyni.
Czekamy na nast?pne spotkanie w Malborku z pi?karzami Wis?y Tczew.
?yczymy powodzenia zawodnikom z Malborka.

Mazan   03.11.2008, 13:03:46
du?o prawdy jest w opisie powy?ej ...ale zawodnicy Arki sami sobie s? winni tego remisu, bo gdyby wykorzystali chocia? kilka akcji sam na sam z pierwszej po?owy to ten mecz wygraliby ju? do przerwy.
Brawo dla Pomezanii za ambitn? gr? do ko?ca meczu.
 pomka7   03.11.2008, 22:23:12
POMKA si? nie da?a z ARK? zremisowa?a.Chocia? mo?e byli lepsi, lecz nie byli tak skuteczni, aby z POMK? wygra? i 3 punkty wyrwa?.