MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów D1 - rocznik 1996 - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 22 57 18 3 1 133 - 18
2. FC Gowidlino 22 55 17 4 1 74 - 24
3. Sapa Rumia Janowo 22 44 14 2 6 61 - 25
4. Polonia Gdańsk 22 39 12 3 7 51 - 42
5. Pomezania Malbork 22 33 10 3 9 44 - 43
6. U-2 Bytów 22 33 10 3 9 44 - 44
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 31 10 1 11 56 - 42
8. Bałtyk Gdynia 22 24 7 3 12 36 - 77
9. Cisowa Gdynia 22 22 7 1 14 37 - 68
10. Murkam Przodkowo 22 21 6 3 13 23 - 47
11. Jantar/Żaki 98 Ustka 22 15 5 0 17 26 - 83
12. Wisła Tczew 22 8 2 2 18 23 - 95
Ostatni komentarz dodał kacek 18.06.2009, 11:38:51



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
1. Arka Gdynia 14 - 0 Polonia Gdańsk 30 sierpnia 2008 - 17:00
2. Wisła Tczew 3 - 4 U-2 Bytów 30 sierpnia 2008 - 11:00
3. Cisowa Gdynia 3 - 1 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2008 - 16:30
4. FC Gowidlino 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 sierpnia 2008 - 16:00
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 1:3
5. Jantar/Żaki 98 Ustka 0 - 4 Murkam Przodkowo 31 sierpnia 2008 - 12:00
6. Sapa Rumia Janowo 8 - 1 Bałtyk Gdynia 31 sierpnia 2008 - 11:00
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
7. Polonia Gdańsk 5 - 1 Bałtyk Gdynia 6 września 2008 - 14:00
8. Murkam Przodkowo 1 - 5 Sapa Rumia Janowo 7 października 2008 - 16:00
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka 6 września 2008 - 12:00
10. Pomezania Malbork 1 - 3 FC Gowidlino 7 września 2008 - 11:00
11. U-2 Bytów 2 - 0 Cisowa Gdynia 7 września 2008 - 11:00
12. Arka Gdynia 9 - 0 Wisła Tczew 7 września 2008 - 13:00
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
13. Wisła Tczew 1 - 1 Polonia Gdańsk 14 września 2008 - 11:00
14. Cisowa Gdynia 0 - 11 Arka Gdynia 14 września 2008 - 11:00
15. FC Gowidlino 4 - 0 U-2 Bytów 13 września 2008 - 16:00
16. Jantar/Żaki 98 Ustka 0 - 3 Pomezania Malbork 14 września 2008 - 12:00
17. Sapa Rumia Janowo 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 września 2008 - 11:00
18. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Murkam Przodkowo 14 września 2008 - 15:00
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (54) 
19. Polonia Gdańsk 3 - 0 Murkam Przodkowo 20 września 2008 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
20. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Bałtyk Gdynia 20 września 2008 - 11:00
21. Pomezania Malbork 0 - 2 Sapa Rumia Janowo 21 września 2008 - 11:00
22. U-2 Bytów 1 - 2 Jantar/Żaki 98 Ustka 21 września 2008 - 11:00
23. Arka Gdynia 5 - 2 FC Gowidlino 20 września 2008 - 17:00
24. Wisła Tczew 4 - 3 Cisowa Gdynia 21 września 2008 - 11:00
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
25. Cisowa Gdynia 0 - 1 Polonia Gdańsk 20 września 2008 - 14:00
26. FC Gowidlino 4 - 1 Wisła Tczew 20 września 2008 - 11:00
27. Jantar/Żaki 98 Ustka 0 - 8 Arka Gdynia 21 września 2008 - 11:00
28. Sapa Rumia Janowo 6 - 0 U-2 Bytów 21 września 2008 - 11:00
29. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Pomezania Malbork 20 września 2008 - 17:00
30. Murkam Przodkowo 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 września 2008 - 11:00
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
31. Polonia Gdańsk 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 października 2008 - 11:00
32. Pomezania Malbork 1 - 0 Murkam Przodkowo 5 października 2008 - 11:00
33. U-2 Bytów 9 - 2 Bałtyk Gdynia 4 października 2008 - 11:00
34. Arka Gdynia 2 - 0 Sapa Rumia Janowo 4 października 2008 - 15:00
35. Wisła Tczew 2 - 4 Jantar/Żaki 98 Ustka 5 października 2008 - 11:00
36. Cisowa Gdynia 1 - 2 FC Gowidlino 4 października 2008 - 15:00
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
37. FC Gowidlino 3 - 1 Polonia Gdańsk 11 października 2008 - 16:00
38. Jantar/Żaki 98 Ustka 3 - 1 Cisowa Gdynia 12 października 2008 - 13:00
39. Sapa Rumia Janowo 5 - 0 Wisła Tczew 12 października 2008 - 11:00
40. Bałtyk Gdynia 1 - 11 Arka Gdynia 12 października 2008 - 15:00
41. Murkam Przodkowo 0 - 2 U-2 Bytów 9 października 2008 - 15:00
42. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 3 Pomezania Malbork 12 października 2008 - 11:00
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (4) 
43. Polonia Gdańsk 0 - 1 Pomezania Malbork 19 października 2008 - 14:00
44. U-2 Bytów 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 października 2008 - 13:00
45. Arka Gdynia 12 - 0 Murkam Przodkowo 19 października 2008 - 11:00
46. Wisła Tczew 2 - 3 Bałtyk Gdynia 19 października 2008 - 11:00
47. Cisowa Gdynia 0 - 3 Sapa Rumia Janowo 18 października 2008 - 15:00
48. FC Gowidlino 6 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka 18 października 2008 - 15:00
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
49. Jantar/Żaki 98 Ustka 3 - 6 Polonia Gdańsk 25 października 2008 - 11:00
50. Sapa Rumia Janowo 3 - 6 FC Gowidlino 26 października 2008 - 11:00
51. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Cisowa Gdynia 26 października 2008 - 13:00
52. Murkam Przodkowo 1 - 1 Wisła Tczew 23 października 2008 - 16:30
53. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Arka Gdynia 26 października 2008 - 11:00
54. Pomezania Malbork 3 - 2 U-2 Bytów 25 października 2008 - 11:00
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (11) 
55. Polonia Gdańsk 2 - 0 U-2 Bytów 2 listopada 2008 - 12:00
56. Arka Gdynia 1 - 1 Pomezania Malbork 2 listopada 2008 - 17:00
57. Wisła Tczew 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 listopada 2008 - 11:00
58. Cisowa Gdynia 2 - 0 Murkam Przodkowo 2 listopada 2008 - 11:00
59. FC Gowidlino 6 - 1 Bałtyk Gdynia 2 listopada 2008 - 11:00
60. Jantar/Żaki 98 Ustka 1 - 4 Sapa Rumia Janowo 2 listopada 2008 - 12:00
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
61. Sapa Rumia Janowo 3 - 2 Polonia Gdańsk 9 listopada 2008 - 11:00
62. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka 8 listopada 2008 - 11:00
63. Murkam Przodkowo 0 - 3 FC Gowidlino 8 listopada 2008 - 15:00
64. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Cisowa Gdynia 9 listopada 2008 - 11:00
65. Pomezania Malbork 3 - 0 Wisła Tczew 8 listopada 2008 - 11:00
66. U-2 Bytów 0 - 0 Arka Gdynia 9 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (36) 
67. Polonia Gdańsk 1 - 3 Arka Gdynia 6 maja 2009 - 17:00
68. U-2 Bytów 3 - 0 Wisła Tczew 13 maja 2009
69. Pomezania Malbork 5 - 2 Cisowa Gdynia 29 marca 2009 - 11:00
70. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 FC Gowidlino 6 maja 2009 - 17:00
71. Murkam Przodkowo 0 - 2 Jantar/Żaki 98 Ustka 28 marca 2009 - 10:00
72. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Sapa Rumia Janowo 10 czerwca 2009
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
73. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Polonia Gdańsk 5 kwietnia 2009 - 15:00
74. Sapa Rumia Janowo 0 - 1 Murkam Przodkowo 5 kwietnia 2009 - 11:00
75. Jantar/Żaki 98 Ustka 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 kwietnia 2009 - 14:00
76. FC Gowidlino 2 - 2 Pomezania Malbork 5 kwietnia 2009 - 15:00
77. Cisowa Gdynia 0 - 3 U-2 Bytów 4 kwietnia 2009 - 15:00
78. Wisła Tczew 1 - 4 Arka Gdynia 5 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
79. Polonia Gdańsk 3 - 0 Wisła Tczew 18 kwietnia 2009 - 13:00
80. Arka Gdynia 9 - 0 Cisowa Gdynia 18 kwietnia 2009 - 17:00
81. U-2 Bytów 1 - 1 FC Gowidlino 18 kwietnia 2009 - 14:00
82. Pomezania Malbork 1 - 0 Jantar/Żaki 98 Ustka 19 kwietnia 2009 - 11:00
83. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 Sapa Rumia Janowo 19 kwietnia 2009 - 15:00
84. Murkam Przodkowo 2 - 2 Bałtyk Gdynia 19 kwietnia 2009 - 12:00
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
85. Murkam Przodkowo 1 - 0 Polonia Gdańsk 25 kwietnia 2009 - 12:00
86. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 kwietnia 2009 - 17:00
87. Sapa Rumia Janowo 1 - 0 Pomezania Malbork 26 kwietnia 2009 - 11:00
88. Jantar/Żaki 98 Ustka 1 - 3 U-2 Bytów 25 kwietnia 2009 - 14:00
89. FC Gowidlino 3 - 3 Arka Gdynia 25 kwietnia 2009 - 17:00
90. Cisowa Gdynia 9 - 3 Wisła Tczew 25 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (6) 
91. Polonia Gdańsk 3 - 1 Cisowa Gdynia 2 maja 2009
92. Wisła Tczew 0 - 7 FC Gowidlino 2 maja 2009
93. Arka Gdynia 10 - 2 Jantar/Żaki 98 Ustka 3 maja 2009 - 15:00
94. U-2 Bytów 0 - 4 Sapa Rumia Janowo 2 maja 2009
95. Pomezania Malbork 4 - 1 Bałtyk Gdynia 2 maja 2009 - 11:00
96. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Murkam Przodkowo
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (16) 
97. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Polonia Gdańsk 10 maja 2009
98. Murkam Przodkowo 0 - 0 Pomezania Malbork 10 maja 2009
99. Bałtyk Gdynia 2 - 2 U-2 Bytów 10 maja 2009
100. Sapa Rumia Janowo 1 - 0 Arka Gdynia 10 maja 2009 - 11:00
101. Jantar/Żaki 98 Ustka 2 - 0 Wisła Tczew 9 maja 2009
102. FC Gowidlino 1 - 1 Cisowa Gdynia 10 maja 2009 - 17:00
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
103. Polonia Gdańsk 2 - 4 FC Gowidlino 17 maja 2009
104. Cisowa Gdynia 6 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka 17 maja 2009
105. Wisła Tczew 3 - 0 Sapa Rumia Janowo 16 maja 2009
brak dokumentów to?samo?ci zawodników Sapy Janowo- na boisku wynik 1:3
106. Arka Gdynia 6 - 0 Bałtyk Gdynia 17 maja 2009
107. U-2 Bytów 2 - 0 Murkam Przodkowo 17 maja 2009
108. Pomezania Malbork 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 maja 2009
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (10) 
109. Pomezania Malbork 1 - 6 Polonia Gdańsk 24 maja 2009
110. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 U-2 Bytów 23 maja 2009
111. Murkam Przodkowo 1 - 2 Arka Gdynia 24 maja 2009 - 11:00
112. Bałtyk Gdynia 6 - 1 Wisła Tczew 24 maja 2009
113. Sapa Rumia Janowo 4 - 0 Cisowa Gdynia 24 maja 2009 - 11:00
114. Jantar/Żaki 98 Ustka 0 - 3 FC Gowidlino 23 maja 2009
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
115. Polonia Gdańsk 4 - 0 Jantar/Żaki 98 Ustka
116. FC Gowidlino 2 - 1 Sapa Rumia Janowo 9 czerwca 2009 - 16:30
117. Cisowa Gdynia 1 - 3 Bałtyk Gdynia 30 maja 2009
118. Wisła Tczew 1 - 2 Murkam Przodkowo
119. Arka Gdynia 6 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 maja 2009
120. U-2 Bytów 3 - 0 Pomezania Malbork 30 maja 2009
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
121. U-2 Bytów 1 - 2 Polonia Gdańsk 7 czerwca 2009
122. Pomezania Malbork 1 - 8 Arka Gdynia 7 czerwca 2009 - 11:00
123. Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 - 0 Wisła Tczew 9 czerwca 2009
124. Murkam Przodkowo 8 - 0 Cisowa Gdynia 9 czerwca 2009
125. Bałtyk Gdynia 0 - 3 FC Gowidlino 7 czerwca 2009
126. Sapa Rumia Janowo 5 - 1 Jantar/Żaki 98 Ustka 7 czerwca 2009 - 11:00
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
127. Polonia Gdańsk 1 - 1 Sapa Rumia Janowo 13 czerwca 2009
128. Jantar/Żaki 98 Ustka 0 - 2 Bałtyk Gdynia 13 czerwca 2009
129. FC Gowidlino 3 - 0 Murkam Przodkowo
130. Cisowa Gdynia 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 czerwca 2009
131. Wisła Tczew 0 - 10 Pomezania Malbork 13 czerwca 2009
132. Arka Gdynia 5 - 1 U-2 Bytów 9 czerwca 2009 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE