Viesiek my czekamy w Chojnicach :P <haha>
Z Delty Mi?oradz
 Darek1993   06.05.2008, 22:08:00
Wise?ka przyjedzie i wam dokopie
 GrzanaMKS   21.05.2008, 20:44:31
no teraz rod?o w ostatnim meczu by?o w miare czyli poraszka chojny 2-0 ale w?asne boisko te? robi swoje
b?dzie trudno ale nie damy si?
 chojnice   23.05.2008, 08:18:00
No, a w tej kolejce mecz przyja?ni pomi?dzy Pomezani? Malbork, a Kolejarzem Chojnice :)

lolek265   23.05.2008, 19:23:44
viesiek10@ ty sie onas nie buj my sobie poradzimy i zawiele tutaj nie cwaniakuj bo wy te? nie jeste?cie jakimi? gwiazdami w naszej tabeli :P
 Krycha POMKA   23.05.2008, 22:06:51
Ojjj xD Wida? wyszkolenie inteligencji ch?opaków z Korzeniewa ;D "ty sie onas nie buj" haha ;D chyba tak powinno wygl?da? :

Ty si? o nas nie bÓj xDD
No ale dobrze zdarza si? pisa? na szybkiego itp. itd. ;D Ja wiem ;PP Sorry za wypomnienie ;PP
_____________________________________________

A co do meczu Pomezania - Kolejarz ;D To b?dzie ciekawy mecz i na pewno b?dzie przebiega? w ostrej ale fair grze ;] I na pewno to jest mecz przyja?ni ;D xD

Darek1993   24.05.2008, 13:28:57
Pomka inteligencje ja ci mog? pokazac kiedy do Korzeniewa przyjedziesz.
 GrzanaMKS   24.05.2008, 13:54:09
po dosy? wyrównanym meczu Chojniczanka przegrywa po raz kolejny tym razem z rod?em
mecz w ko?cówce sta? sie brutalny jeden kole? z rod?a ma co? z nog? mo?e z?aman??
wynik
Chojna-Rod?o 1-3
 jablon   24.05.2008, 16:01:56
Super mecz byl walka, sytuacje bramkowe i nawet wyrownany glupia pierwsza bramka po karnym nasz bornca reka wybil pilke w polu karbym do przerwy 0-2.
 Wisla_93   24.05.2008, 16:15:16
Unia 3:3 Olimpia
 Rufek_AP_20   24.05.2008, 16:25:35
Wierzyca Pelplin 1:2 AP Malbork 8)
 KKS-9   24.05.2008, 16:30:34
jakby nie wybil reka to i tak byla by bramka bo akurat nabiega?em :) ogolnie slabo gralismy...chojniczanka sie spie?a dlatego taki maly wynik ;p
 KKS-9   24.05.2008, 16:41:03
 kaameel_Wierzyca   24.05.2008, 16:51:39
Wierzyca Pelplin 1:2 AP Malbork ;]
 Darek1993   25.05.2008, 12:38:06
Wis?a Korzeniewo - Delta Mi?oradz : 13 z Delty mój kolega pozdrawia twoj? mam?.
 Obserwator_   25.05.2008, 15:58:39
Pomezania Malbork - Kolejarz Chojnice 7:0

3* Socha
2* Maszka
1* Krakowiak
1* W?do?owski

Jeden z zawodników Kolejarza powinien otrzyma? czerwon? kartk? (za wybicie r?koma pi?ki z lini bramkowej) ;) Ale trener Pomezanii krzycza? ?eby nie dawa? tylko na minuty :P Ale ch?opak sta? z 10 minut przy linii 8)

Pozdrawiam :idea: :D
 Obserwator_   25.05.2008, 16:00:38
Aha zapomnia?em ;] Wi?c chyba AP zostanie mistrzem :) Cho? w tamtej rundzie przegrali nie spodziewanie z ?u?awami w tej rundzie ?u?awom idzie troch? s?abiej :P Ale wszystko mo?liwe.

Jeszcze raz Pozdrawiam :D :P
 Turek_Chojnice   25.05.2008, 17:07:54
POMKA 7:0 Kolejarz

Pomka grala lepiej lecz z odrobine pomogl im sedzia. i tak beka byla z niego to co on wyprawial to sie w glowie nie miesci.

pozdro pomka
 jablon   25.05.2008, 17:32:16
ej to byl taki mlody sedzai z dluzszymi wlosami i okularach?
 Kubek_CHKS   25.05.2008, 18:11:49
Nie gruby z krótkimi w?osami:P
 Krycha POMKA   25.05.2008, 19:24:08
Byli?my lepsi ;) Ale s?dzia du?o nie pomóg?, bo prawie nic nie kwizda? :P (uczy si? dopiero ;]) No mo?e ten karny ale nie strzeli?em :$ :huh: Ale to przez dziur?, kaza? mi w do?ku postawi? no... :push: xDD A tak wgl kto sta? na karnym ?? ;D bo ja ju? nie wiem zgubi?em si? xD ;D Od razu w tedy dzi?kuje temu bramkarzowi ;PP ca?y mecz nie widzia?em na lewe oko ;PP Ale loozik ;D. Mecz przebiega? ostro ale fair ;D Najlepiej to wygl?da?o jak Kolor, Magic i Lask? zapieprzali w ?rodku pola a? mi?o ;). Cybul z Lask? poszli na ?rodek obrony xD haha ;D I tylko d?uga pi?a ale mecz by? spoko nie by?o jaki? docinek itp. ;]