Liga Juniorów C1 - grupa Malbork III - rocznik 1993 - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Malbork 22 58 19 1 2 139 - 27
2. Pomezania Malbork 22 57 18 3 1 90 - 22
3. Rodło Kwidzyn 22 52 17 1 4 92 - 32
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 40 13 1 8 100 - 64
5. Kolejarz Chojnice 22 39 13 0 9 111 - 52
6. Wierzyca Pelplin 22 36 12 0 10 86 - 57
7. Olimpia Sztum 22 29 9 2 11 40 - 63
8. Chojniczanka Chojnice 22 28 9 1 12 57 - 53
9. Delta Miłoradz 22 23 7 2 13 49 - 63
10. Unia Tczew 22 12 3 3 16 30 - 106
11. Wisła Korzeniewo 22 12 4 0 18 57 - 161
12. Pomorzanka Skórcz 22 0 0 0 22 14 - 171
Ostatni komentarz dodał colin 30.07.2008, 11:34:37


 Baner


Kolejka 1 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (161) 
Wisła Korzeniewo 1 - 14 Rodło Kwidzyn
Kolejarz Chojnice 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 1 września 2007 - 10:00
Pomorzanka Skórcz 0 - 15 Delta Miłoradz
AP Malbork 1 - 1 Pomezania Malbork 2 września 2007 - 13:00
Olimpia Sztum 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Unia Tczew 1 - 4 Wierzyca Pelplin
Kolejka 2 - 5. września 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 1 Unia Tczew
Pomezania Malbork 1 - 0 Olimpia Sztum 5 września 2007 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 2 AP Malbork
Chojniczanka Chojnice - - - Pomorzanka Skórcz
obustronny vo
Wisła Korzeniewo 1 - 16 Kolejarz Chojnice 5 września 2007 - 16:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
Kolejarz Chojnice 4 - 1 Rodło Kwidzyn 9 września 2007 - 11:00
Pomorzanka Skórcz 2 - 20 Wisła Korzeniewo
AP Malbork 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Sztum 2 - 3 Delta Miłoradz
Unia Tczew 0 - 9 Pomezania Malbork 8 września 2007 - 13:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:9
Wierzyca Pelplin 4 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 4 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (59) 
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork 3 - 2 Wierzyca Pelplin 15 września 2007 - 11:00
Delta Miłoradz 3 - 2 Unia Tczew
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Olimpia Sztum
Wisła Korzeniewo 2 - 13 AP Malbork
Kolejarz Chojnice 12 - 0 Pomorzanka Skórcz 15 września 2007 - 11:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (89) 
Pomorzanka Skórcz 1 - 9 Rodło Kwidzyn
AP Malbork 3 - 1 Kolejarz Chojnice 23 września 2007 - 13:00
Olimpia Sztum 3 - 0 Wisła Korzeniewo
vo,niestawienie się na zawody
Unia Tczew 0 - 6 Chojniczanka Chojnice
vo,w drużynie gospodarzy wyst?pi? nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:6
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Delta Miłoradz
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 6 Pomezania Malbork 23 września 2007 - 11:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Pomezania Malbork 30 września 2007 - 11:00
Delta Miłoradz 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Wierzyca Pelplin
Wisła Korzeniewo 5 - 3 Unia Tczew
Kolejarz Chojnice 2 - 1 Olimpia Sztum 30 września 2007 - 11:00
Pomorzanka Skórcz 0 - 20 AP Malbork
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
AP Malbork 9 - 3 Rodło Kwidzyn
Olimpia Sztum 3 - 0 Pomorzanka Skórcz
vo,niestawienie się na zawody
Unia Tczew 0 - 6 Kolejarz Chojnice 6 października 2007 - 13:30
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Wisła Korzeniewo
vo,niestawienie się na zawody
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork 2 - 0 Delta Miłoradz
Kolejka 8 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (60) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Delta Miłoradz
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pomezania Malbork
Wisła Korzeniewo 5 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejarz Chojnice 8 - 2 Wierzyca Pelplin 13 października 2007 - 10:00
Pomorzanka Skórcz 4 - 9 Unia Tczew
AP Malbork 8 - 0 Olimpia Sztum
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
Olimpia Sztum 0 - 7 Rodło Kwidzyn
Unia Tczew 0 - 10 AP Malbork
Wierzyca Pelplin 8 - 3 Pomorzanka Skórcz
Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 4 Kolejarz Chojnice 30 października 2007 - 15:00
Pomezania Malbork 20 - 1 Wisła Korzeniewo
Delta Miłoradz 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Wisła Korzeniewo 2 - 5 Delta Miłoradz
Kolejarz Chojnice 2 - 3 Pomezania Malbork 27 października 2007 - 10:30
Pomorzanka Skórcz 0 - 14 Żuławy Nowy Dwór Gdański
AP Malbork 5 - 2 Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum 4 - 0 Unia Tczew
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (112) 
Unia Tczew 0 - 2 Rodło Kwidzyn
Wierzyca Pelplin 8 - 1 Olimpia Sztum
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 3 AP Malbork
Pomezania Malbork 3 - 0 Pomorzanka Skórcz
vo,niestawienie się na zawody
Delta Miłoradz 0 - 1 Kolejarz Chojnice 3 listopada 2007 - 10:30
Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Wisła Korzeniewo
Kolejka 12 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (122) 
Rodło Kwidzyn 11 - 0 Wisła Korzeniewo
Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Kolejarz Chojnice 30 marca 2008 - 11:00
mecz na boisku w Klawkowie
Delta Miłoradz 9 - 1 Pomorzanka Skórcz
Pomezania Malbork 3 - 4 AP Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin 8 - 0 Unia Tczew
Kolejka 13 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (80) 
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Rodło Kwidzyn
Unia Tczew 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum 1 - 2 Pomezania Malbork
AP Malbork 4 - 0 Delta Miłoradz
Pomorzanka Skórcz 2 - 7 Chojniczanka Chojnice
Kolejarz Chojnice 11 - 1 Wisła Korzeniewo 6 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 14 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (64) 
Rodło Kwidzyn 6 - 0 Kolejarz Chojnice 12 kwietnia 2008 - 15:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Pomorzanka Skórcz 12 kwietnia 2008 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
Chojniczanka Chojnice 0 - 4 AP Malbork
Delta Miłoradz 0 - 2 Olimpia Sztum
Pomezania Malbork 1 - 1 Unia Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Wierzyca Pelplin
Kolejka 15 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Rodło Kwidzyn
Wierzyca Pelplin 3 - 4 Pomezania Malbork
Unia Tczew 1 - 1 Delta Miłoradz
Olimpia Sztum 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
AP Malbork 8 - 0 Wisła Korzeniewo
Pomorzanka Skórcz 1 - 15 Kolejarz Chojnice 20 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Pomorzanka Skórcz
vo,niestawienie się na zawody
Kolejarz Chojnice 0 - 2 AP Malbork 27 kwietnia 2008 - 11:00
Wisła Korzeniewo 1 - 3 Olimpia Sztum 26 kwietnia 2008 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Unia Tczew
vo,niestawienie się na zawody
Delta Miłoradz 0 - 4 Wierzyca Pelplin
Pomezania Malbork 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 17 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
Pomezania Malbork 3 - 3 Rodło Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Delta Miłoradz
Wierzyca Pelplin 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
Unia Tczew 2 - 7 Wisła Korzeniewo
Olimpia Sztum 2 - 1 Kolejarz Chojnice 3 maja 2008 - 10:00
AP Malbork 3 - 0 Pomorzanka Skórcz
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 18 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
Rodło Kwidzyn 3 - 2 AP Malbork
Pomorzanka Skórcz 0 - 3 Olimpia Sztum
Kolejarz Chojnice 4 - 1 Unia Tczew 10 maja 2008 - 11:00
Wisła Korzeniewo 2 - 6 Wierzyca Pelplin 10 maja 2008 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Delta Miłoradz 0 - 5 Pomezania Malbork
Kolejka 19 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
Delta Miłoradz 2 - 6 Rodło Kwidzyn
Pomezania Malbork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 2 Wisła Korzeniewo
Wierzyca Pelplin 4 - 2 Kolejarz Chojnice 17 maja 2008 - 10:00
Unia Tczew 3 - 0 Pomorzanka Skórcz
Olimpia Sztum 0 - 7 AP Malbork
Kolejka 20 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Olimpia Sztum
AP Malbork 16 - 0 Unia Tczew
w zespole Unii grał nieuprawniony zawodnik
Pomorzanka Skórcz 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejarz Chojnice 9 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 maja 2008 - 15:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Pomezania Malbork 21 maja 2008 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Delta Miłoradz
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Delta Miłoradz 5 - 2 Wisła Korzeniewo
Pomezania Malbork 7 - 0 Kolejarz Chojnice 25 maja 2008 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Pomorzanka Skórcz
Wierzyca Pelplin 1 - 2 AP Malbork
Unia Tczew 3 - 3 Olimpia Sztum
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Unia Tczew
goście nie stawili się na zawody
Olimpia Sztum 2 - 10 Wierzyca Pelplin
AP Malbork 5 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomorzanka Skórcz 0 - 3 Pomezania Malbork
Kolejarz Chojnice 7 - 1 Delta Miłoradz 31 maja 2008 - 11:00
Wisła Korzeniewo 2 - 9 Chojniczanka Chojnice