9. Sokół Bożepole Wielkie 20 19 5 4 11 43 - 50
10. Korona Żelistrzewo 20 15 5 0 15 43 - 64

Korona Żelistrzewo 2 - 9 Gryf Wejherowo 27 maja 2008 - 17:30
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 6 Celtic Reda
Orkan Rumia 4 - 0 Iskra Gdynia
Klif Chłapowo 2 - 4 Zatoka Puck
Pauza: MKS Władysławowo,

Iskrzak_XD   06.04.2008, 10:19:43
Iskra powinna byc gospodarzem w meczu z Orkanem..:P bo w rundzie jesiennej Orkan byl gospodarzem..:P

smyku92   16.05.2008, 18:51:07
Klif Ch?apowo - Zatoka Puck (widz? ?e wi?kszo?? stawia na zatok? a ja postawi? na Klif :D)
 saja91   16.05.2008, 19:10:09
Korona ?elistrzewo - Gryf Wejherowo 1x
 Emka   16.05.2008, 22:47:34
Ehh Orkan musi pokaza? w meczu z Iskr?, ?e ta przegrana z Zatok? by?a wypadkiem przy pracy ... pozdro Iskra:)
 :*   17.05.2008, 11:22:52
Kto z naszej ligi gra dzisiaj ?
 sokol4ever   17.05.2008, 12:53:23
Sokol Bozepole vs Celitc Reda 1-6

Mecz zaczol sie bardzo dobrze dla zawodnikow sokola
juz w 10 minucie zdobylismy bramke na 1-0 (Przemyslaw Zurawski) do 20minuty wszystko szlo po naszej mysli dopulki nie pojawl sie nasz najwiekszy rywal a konkretnie Slonce ,poniewasz mielismy czarne stroje to slonce strasznie nam dokuczalo a celtic maial oczywiscie stroje Bialo-zielone. ale to nie byla jedyna z przeszkod na naszej drodze do kolejnego zwyciestwa
pod koniec pierwszej polowy zerwala sie straszna wichura i burza sniezna co spowodowalo ze gdy bramkarz wybijal pilke to cofala sie do naszej bramki
w taki sposob stracilismy 2 bramki ale to nie koniec wrazen w 60minucie sedzia zaprosil nas czyli sokola na pyszna pizze nikt nie byl w stanie odmowic a zawodnicy celticu strzelali bramke za bramka pod nasza nie obecnosc i w taki sposob niezasluzenie prze-

Klif Ch?apowo - Zatoka Puck 2-4 (0-2)

Zatoka w pierwszej po?owie dwie bramki strzeli?a Klifowi w 5min, w drugiej po?owie szybko do?o?yli dwie i zrobi?o si? 4-0. Klif mia? kilka wybornych okazji na zdobycie bramki, lecz nie wykorzystali ich. Na koniec bramka honorowa na 4-1, czerowna kartka dla zawodnika Zatoki, i gra na jedn? bramk? gdy Zatoka ograniczy?a si? tylko do kontrataków. Rzut ro?ny, dosrodkowanie i druga bramka dla gospodarzy. 2-4 !Takim wynikiem ko?czy si? spotkanie, moim zdaniem zwyci?stwo Zatoka (w sumie) zas?u?one. Gratuluje.
 123...   17.05.2008, 13:13:45
mkswladek91 Kliuf mia? kilka wybornych okazji na zdobycie bramki, lecz nie wykorzystali ich, a my nie ;| ;p. pozdrowienie mecz by? hm .... na bardzo niskim poziomie...... ale trudno wygrali?my .;]. pzdr. Mks .;].
 mkswladek91   17.05.2008, 18:33:58
No racja, racja. No przecie? ja nic nie mówi? :D Napisa?em ...... "moim zdaniem zwyci?stwo Zatoki (w sumie) zas?u?one. no wi?c widzisz. A Klif có? za du?o gapiostwa w obronie, a przemek wymanewrowa? przy pierwszej bramce z 3 ludzi , ole' potem nastepnego i kolejnego po?ozy?.... za du?e b??dy.

Pozdro koledzy :D
 PanIwladca   17.05.2008, 18:35:48
sokol4ever Ty zamiast graniem powinienes zabra? sie za pisanie bajek na dobranoc Pozdro :D
 Iskrzak_   17.05.2008, 19:56:31
sokol4ever ile Ty masza lat wogole?? przegraliscie bo sedzai zaprosil was na pizze? ja tego wogóle nie kumam , wes mi to wyjasnij?
 Iskrzak_   17.05.2008, 21:22:37
" to nie koniec wrazen w 60minucie sedzia zaprosil nas czyli sokola na pyszna pizze nikt nie byl w stanie odmowic a zawodnicy celticu strzelali bramke za bramka pod nasza nie obecnosc i w taki sposob niezasluzenie przegra?"
A wiec panie sokole ja sie czuje jak bym czytal wypowiedz 10 latka który nie jadl nigdy pizzy... Wy idizecie na mecz czy grac w pi?ke? ..nie zas?uzenie przegraliscie ?? to co Ty chciales wygrac jedac pizze? pozdro :)
 Iskrzak_   17.05.2008, 21:23:42
Wy idizecie na na pizze czy grac w pi?ke? *
 Bampus   17.05.2008, 22:01:46
Tak dla ?artu to napisa? jasne s?dzia zaprosil nas na pizze :D
 PanIwladca   17.05.2008, 22:42:11
Iskrzak_ przeciez on se tak dla bk napisal :D bo co tu wiele mowic dostali od nas lanie i tyle . :D
 Iskrzak_   17.05.2008, 22:44:00
wy to macie ?arty :P Sorry sokól ze najecha?em :*
 Borek   18.05.2008, 13:16:24
Orkan 4 Iskra 0
 Iskrzak_   18.05.2008, 15:04:39
Brawo orkan :) Orkan to jedyna jak narazie druzyna która cos gra.. dyscyplina na boisku do pozazdroszczenia :D no a wynik 4:0 mówi za siebie :P Iskra da?a dupy :P pozdro "Rumuny":D :*
 longin   18.05.2008, 15:09:08
Zenit - Ba?tyk II 1:7 (1:6)
 Emka   18.05.2008, 16:47:58
Hehe no to chyba wida? ?e ta nasza (orkana) przegrana z Zatok? to wypadek przy pracy :) dobry dzi? mecz by? w Rumii :) pozdro dla iskry równierz :)
 :*   18.05.2008, 17:49:07
haha Iskrzak_ to "Rumuny" dobre has?o :D teraz b?d? tak mówi? na kolegów z dru?yny hahaha :D:D spodoba?o mi sie :D
 Iskrzak_   18.05.2008, 20:54:14
Mam nadzije ze jeszcze zdarzy nam sie zagrac z wami i bd bardziej wyrównany mecz, bo dzisaij nam nie poszlo:P grac z taka druzyna to przyjemnasc xD
 Emka   18.05.2008, 21:27:57
Hoho jakie s?owa z ust Zawodnika Iskry :) cieszymy si? ?e tak s?dzisz :) dzi? naprawde dobry mecz by? :)