ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orkan Rumia 20 49 16 1 3 62 - 22
2. Gryf Wejherowo 20 43 14 1 5 78 - 19
3. Zatoka Puck 20 43 14 1 5 62 - 26
4. MKS Władysławowo 20 42 13 3 4 54 - 33
5. Celtic Reda 20 29 9 2 9 55 - 43
6. Klif Chłapowo 20 29 9 2 9 58 - 59
7. Bałtyk II Gdynia 20 27 9 0 11 46 - 65
8. Iskra Gdynia 20 26 8 2 10 34 - 57
9. Sokół Bożepole Wielkie 20 19 5 4 11 43 - 50
10. Korona Żelistrzewo 20 15 5 0 15 43 - 64
11. Zenit Łęczyce 20 0 0 0 20 19 - 116
Ostatni komentarz dodał Emka 28.06.2008, 13:59:09



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (117) 
2. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Iskra Gdynia
4. MKS Władysławowo 3 - 3 Klif Chłapowo
5. Zenit Łęczyce 1 - 13 Sokół Bożepole Wielkie
6. Gryf Wejherowo 1 - 2 Celtic Reda
7. Bałtyk II Gdynia 1 - 7 Zatoka Puck
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (37) 
8. Orkan Rumia 2 - 1 Zatoka Puck
9. Celtic Reda 10 - 1 Bałtyk II Gdynia
10. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 5 Gryf Wejherowo
11. Klif Chłapowo 5 - 0 Zenit Łęczyce
Pauza: Korona Żelistrzewo, Iskra Gdynia, MKS Władysławowo,
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
15. Korona Żelistrzewo 1 - 3 Orkan Rumia
17. MKS Władysławowo 3 - 0 Iskra Gdynia
19. Gryf Wejherowo 6 - 1 Klif Chłapowo
20. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
21. Zatoka Puck 3 - 0 Celtic Reda
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
22. Orkan Rumia 1 - 0 Celtic Reda
23. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Zatoka Puck
24. Klif Chłapowo 4 - 0 Bałtyk II Gdynia
26. Iskra Gdynia 5 - 2 Zenit Łęczyce
Pauza: Korona Żelistrzewo, MKS Władysławowo, Gryf Wejherowo,
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (25) 
30. MKS Władysławowo 5 - 1 Korona Żelistrzewo
32. Gryf Wejherowo 5 - 0 Iskra Gdynia
34. Zatoka Puck 2 - 4 Klif Chłapowo
35. Celtic Reda 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
Pauza: Bałtyk II Gdynia, Zenit Łęczyce, Orkan Rumia,
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
36. Orkan Rumia 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
37. Klif Chłapowo 3 - 1 Celtic Reda
39. Iskra Gdynia 1 - 3 Bałtyk II Gdynia
41. Korona Żelistrzewo 6 - 0 Zenit Łęczyce
Pauza: MKS Władysławowo, Gryf Wejherowo, Zatoka Puck,
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
43. MKS Władysławowo 3 - 6 Orkan Rumia
45. Gryf Wejherowo 5 - 1 Korona Żelistrzewo
47. Zatoka Puck 10 - 1 Iskra Gdynia
49. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Klif Chłapowo
Pauza: Celtic Reda, Bałtyk II Gdynia, Zenit Łęczyce,
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (51) 
50. Orkan Rumia 7 - 1 Klif Chłapowo
52. Iskra Gdynia 1 - 4 Celtic Reda
54. Korona Żelistrzewo 2 - 5 Bałtyk II Gdynia
56. MKS Władysławowo 3 - 2 Zenit Łęczyce
Pauza: Gryf Wejherowo, Zatoka Puck, Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
57. Zenit Łęczyce 0 - 5 Orkan Rumia
58. Gryf Wejherowo 4 - 0 MKS Władysławowo
60. Zatoka Puck 3 - 1 Korona Żelistrzewo
62. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Iskra Gdynia
Pauza: Klif Chłapowo, Celtic Reda, Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (37) 
65. Iskra Gdynia 1 - 6 Klif Chłapowo 28 października 2007 - 11:00
67. Korona Żelistrzewo 2 - 4 Celtic Reda
69. MKS Władysławowo 2 - 1 Bałtyk II Gdynia
70. Zenit Łęczyce 1 - 8 Gryf Wejherowo
Pauza: Zatoka Puck, Sokół Bożepole Wielkie, Orkan Rumia,
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
71. Gryf Wejherowo 2 - 0 Orkan Rumia
72. Bałtyk II Gdynia 3 - 2 Zenit Łęczyce
73. Zatoka Puck 1 - 2 MKS Władysławowo
75. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 5 Korona Żelistrzewo
Pauza: Iskra Gdynia, Klif Chłapowo, Celtic Reda,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
78. Orkan Rumia 3 - 0 Iskra Gdynia
vo,niestawienie się na zawody
80. Korona Żelistrzewo 1 - 3 Klif Chłapowo
82. MKS Władysławowo 2 - 1 Celtic Reda
83. Zenit Łęczyce 0 - 7 Zatoka Puck
84. Gryf Wejherowo 9 - 0 Bałtyk II Gdynia
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (82) 
85. Bałtyk II Gdynia 2 - 3 Orkan Rumia
86. Zatoka Puck 2 - 0 Gryf Wejherowo
87. Celtic Reda 9 - 1 Zenit Łęczyce
88. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 MKS Władysławowo
Pauza: Iskra Gdynia, Korona Żelistrzewo, Klif Chłapowo,
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
93. Iskra Gdynia 4 - 2 Korona Żelistrzewo
94. Zatoka Puck 2 - 3 Bałtyk II Gdynia
95. Klif Chłapowo 1 - 2 MKS Władysławowo
96. Orkan Rumia 7 - 1 Zenit Łęczyce
97. Celtic Reda 0 - 5 Gryf Wejherowo
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 15 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
99. Orkan Rumia 3 - 1 Gryf Wejherowo
100. Zenit Łęczyce 3 - 4 Klif Chłapowo
101. MKS Władysławowo 0 - 1 Zatoka Puck
102. Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Iskra Gdynia
103. Korona Żelistrzewo 5 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 16 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
105. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
106. Iskra Gdynia 4 - 1 MKS Władysławowo
107. Zatoka Puck 3 - 0 Zenit Łęczyce
vo,niestawienie się na zawody
108. Klif Chłapowo 1 - 5 Gryf Wejherowo
109. Orkan Rumia 2 - 1 Celtic Reda
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 17 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
111. Celtic Reda 4 - 3 Klif Chłapowo
112. Gryf Wejherowo 1 - 2 Zatoka Puck
113. Zenit Łęczyce 1 - 3 Iskra Gdynia
114. MKS Władysławowo 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
115. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Korona Żelistrzewo
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 18 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
117. Korona Żelistrzewo 2 - 3 MKS Władysławowo
118. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Zenit Łęczyce
119. Iskra Gdynia 1 - 2 Gryf Wejherowo
120. Celtic Reda 3 - 3 Zatoka Puck
121. Klif Chłapowo 1 - 2 Orkan Rumia
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 19 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
123. Zatoka Puck 3 - 1 Orkan Rumia
124. Celtic Reda 4 - 4 Iskra Gdynia
125. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Gryf Wejherowo
126. Zenit Łęczyce 1 - 3 Korona Żelistrzewo 29 maja 2008 - 18:00
127. Bałtyk II Gdynia 1 - 2 MKS Władysławowo
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 20 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
129. Zenit Łęczyce 1 - 7 Bałtyk II Gdynia
130. Korona Żelistrzewo 2 - 9 Gryf Wejherowo 27 maja 2008 - 17:30
131. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 6 Celtic Reda
132. Orkan Rumia 4 - 0 Iskra Gdynia
133. Klif Chłapowo 2 - 4 Zatoka Puck
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
135. Klif Chłapowo 2 - 3 Iskra Gdynia
136. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 3 Orkan Rumia
137. Celtic Reda 2 - 1 Korona Żelistrzewo
138. Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Gryf Wejherowo
139. Zenit Łęczyce 0 - 12 MKS Władysławowo
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (38) 
141. MKS Władysławowo 1 - 1 Gryf Wejherowo
142. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Celtic Reda
brak kart zdrowia
143. Orkan Rumia 6 - 3 Korona Żelistrzewo
144. Klif Chłapowo 6 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
145. Iskra Gdynia 2 - 1 Zatoka Puck
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 23 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
147. Zatoka Puck 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
148. Klif Chłapowo 2 - 1 Korona Żelistrzewo
149. Orkan Rumia 4 - 0 Bałtyk II Gdynia
150. Celtic Reda 0 - 3 MKS Władysławowo
brak kart zdrowia
151. Gryf Wejherowo 5 - 0 Zenit Łęczyce
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 24 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
153. Zenit Łęczyce 2 - 4 Celtic Reda
154. Orkan Rumia 0 - 2 MKS Władysławowo
155. Bałtyk II Gdynia 8 - 4 Klif Chłapowo
156. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Zatoka Puck
157. Iskra Gdynia 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE