14. Pomezania Malbork 26 21 7 0 19 36 - 95

Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Lechia Gdańsk
Bytovia Bytów 3 - 0 Gedania Gdańsk
vo (na boisku 0-6)
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Pomezania Malbork

STG. (niezalogowany)  22.04.2006, 19:04:06
Z Kwidzyna wywie?li?my remis.Dobre i to zwa?ywszy na przebieg meczu.Wynik my?l? ?e sprawiedliwy.Co wy na to Kwidzyn?
 KTOS (niezalogowany)  22.04.2006, 21:14:39
No sprawiedliwy wy przewa?ali?cie w drugiej a my w pierwszej. Szkoda ze bramke stracili?my w ostatniej minucie;/;/ Wpisywa? inne wyniki!!
 Rode?ko (niezalogowany)  22.04.2006, 21:19:35
Bior?c pod uwage, ?e my cisn?li?my ca?? pierwsz? po?owe, a wy ca?? drug? to wynik jest sprawiedliwy... tylko sraci? bramke w ostatniej minucie i jeszcze, kiedy s?dzia przed?u?y? to lipa jak nic...;/;/;/
 chojniczanka (niezalogowany)   22.04.2006, 21:21:59
My mieli?my remis u siebie 2:2 z LECHI? tym lepszym zespo?em.Moim zdaniem mecz by? wyrównany i gdyby?my si? postarali to mogliby?my to wygra?.
 zatoka (niezalogowany)  22.04.2006, 23:09:12
a my z poloni? 4:2 po wyrównanej grze, to chyba nas zadowala :) Obie strony mia?y du?o sytuacji, my dwie sam na sam, poprzeczka... zabrak?o troche szcz??cia, ale nie by?o ?le :D
 trener (niezalogowany)  23.04.2006, 10:57:32
widze chlopaki ze mozna rozmawiac ze soba na poziomie :roll: to barzdo cieszy jak czyta sie takie komentarze a nie takie jak byly na poczatku.Wymiana zdan,porownywanie meczy i sytuacji w nich,podawanie wynikow bardzo fajnie sie to czyta oby tak dalej.
 Gesior (niezalogowany)  23.04.2006, 11:14:43
?u?awy-pomezania 2:0
 LG (niezalogowany)  23.04.2006, 16:06:23
przegrana z arka 1:3
 ziom (niezalogowany)   23.04.2006, 16:31:22
z poloni? 4:2 jak z liderem to nie ?le i tak dalej gdybysmy wykorzystali nasze sytuacje to by by?o inaczej ... po grze by?o wida? wyrównany mecz ...
 Orkan (niezalogowany)  23.04.2006, 18:31:13
Ale fajnie wygralismy z wis?? 1:0 po zacientym meczyku :) . Podawajcie dalej wyniki
 Gesior (niezalogowany)  24.04.2006, 16:01:21
Znowu sie zatrzymaj? i nie b?d? wpisywa?? tak jak w tamtym sezonie?
 Gesior (niezalogowany)  24.04.2006, 16:06:09
Tak wogule to mnie ju? to wszystko wkur...w tamtej rundzie dobrze nam sz?o a teraz kur..8 mecz pod rz?d w pizd*...chcemy wygra? a co? nie mo?emy :huh: jeszcze kole? któy strzela bramki ma skr?con? kostke a nikt inny u nasnie strzela :huh: pierd*ole
 Janusz (niezalogowany)  24.04.2006, 16:45:53
Do kibic @. Je?li to s? wyniki rozegranych spotka?, prze?lij je formularzem. Nie sposób wszystko ?ledzi? i si? domy?la?. Na niektórych ligach bawi? si? w ten sposób w swoj? lige typerów. Albo wyra?niej napisz . Np. To wyniki meczów itd. Pozdrawiam.
 luyak (niezalogowany)  28.04.2006, 13:30:37
kolejna wygrana z pomezani? u siebie mysle ze pomezania gra najs?abiej z ca?ej ligi na wyjazdach :huh: