SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C1 - rocznik 1991 - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Gdańsk 26 65 21 2 3 106 - 24
2. Lechia Gdańsk 26 63 20 3 3 115 - 28
3. Gedania Gdańsk 26 46 13 7 6 53 - 28
4. Orkan Rumia 26 46 14 4 8 49 - 53
5. Arka Gdynia 26 38 11 5 10 53 - 50
6. Wisła Tczew 26 35 10 5 11 64 - 53
7. Wierzyca Starogard Gdański 26 35 10 5 11 52 - 41
8. Rodło Kwidzyn 26 33 9 6 11 52 - 56
9. Chojniczanka Chojnice 26 33 9 6 11 48 - 60
10. Bytovia Bytów 26 32 9 5 12 58 - 60
11. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 27 8 3 15 35 - 75
12. Zatoka Puck 26 23 7 2 17 46 - 91
13. Lechia II Gdańsk 26 21 6 3 17 39 - 92
14. Pomezania Malbork 26 21 7 0 19 36 - 95
Ostatni komentarz dodał l 20.07.2006, 11:09:26

Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orkan Rumia 2 - 7 Wierzyca Starogard Gdański
2. Gedania Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk
3. Pomezania Malbork 3 - 1 Arka Gdynia
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 6 Lechia Gdańsk
5. Bytovia Bytów 3 - 3 Rodło Kwidzyn
6. Wisła Tczew 4 - 3 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2005 - 14:00
7. Zatoka Puck 1 - 4 Lechia II Gdańsk
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Lechia II Gdańsk
9. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Zatoka Puck
10. Rodło Kwidzyn 3 - 3 Wisła Tczew
11. Lechia Gdańsk 1 - 2 Bytovia Bytów
12. Arka Gdynia 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
13. Polonia Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork
14. Orkan Rumia 1 - 7 Gedania Gdańsk
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Gedania Gdańsk 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
16. Pomezania Malbork 1 - 2 Orkan Rumia
17. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 6 Polonia Gdańsk
18. Bytovia Bytów 2 - 0 Arka Gdynia
19. Wisła Tczew 2 - 4 Lechia Gdańsk
20. Zatoka Puck 2 - 6 Rodło Kwidzyn
21. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 4 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
23. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Lechia II Gdańsk
24. Lechia Gdańsk 3 - 0 Zatoka Puck
25. Arka Gdynia 3 - 3 Wisła Tczew
26. Polonia Gdańsk 6 - 2 Bytovia Bytów
27. Orkan Rumia 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
28. Gedania Gdańsk 3 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Pomezania Malbork 4 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
30. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Gedania Gdańsk
31. Bytovia Bytów 2 - 3 Orkan Rumia
32. Wisła Tczew 1 - 4 Polonia Gdańsk 10 września 2005 - 11:00
33. Zatoka Puck 0 - 3 Arka Gdynia
34. Lechia II Gdańsk 1 - 13 Lechia Gdańsk
35. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Rodło Kwidzyn
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Rodło Kwidzyn
37. Lechia Gdańsk 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
38. Arka Gdynia 0 - 6 Lechia II Gdańsk
39. Polonia Gdańsk 13 - 0 Zatoka Puck
40. Orkan Rumia 2 - 1 Wisła Tczew
41. Gedania Gdańsk 5 - 0 Bytovia Bytów
42. Pomezania Malbork 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
44. Bytovia Bytów 6 - 2 Pomezania Malbork
45. Wisła Tczew 1 - 2 Gedania Gdańsk
46. Zatoka Puck 1 - 2 Orkan Rumia
47. Lechia II Gdańsk 0 - 9 Polonia Gdańsk
48. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Arka Gdynia
49. Rodło Kwidzyn 1 - 6 Lechia Gdańsk
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 4 Lechia Gdańsk 2 października 2005
51. Arka Gdynia 3 - 1 Rodło Kwidzyn
52. Polonia Gdańsk 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 października 2005
53. Orkan Rumia 5 - 1 Lechia II Gdańsk 2 października 2005
54. Gedania Gdańsk 3 - 0 Zatoka Puck
55. Pomezania Malbork 3 - 2 Wisła Tczew
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Bytovia Bytów 2 października 2005
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Bytovia Bytów 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 9 października 2005
58. Wisła Tczew 7 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 października 2005
59. Zatoka Puck 1 - 4 Pomezania Malbork
60. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk 8 października 2005
61. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Orkan Rumia 9 października 2005
62. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Polonia Gdańsk 9 października 2005
63. Lechia Gdańsk 1 - 3 Arka Gdynia 8 października 2005
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Arka Gdynia
65. Polonia Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk
66. Orkan Rumia 0 - 2 Rodło Kwidzyn 11 listopada 2005
67. Gedania Gdańsk 8 - 1 Chojniczanka Chojnice
68. Pomezania Malbork 5 - 0 Lechia II Gdańsk
69. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Zatoka Puck
70. Bytovia Bytów 3 - 3 Wisła Tczew
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Wisła Tczew 4 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 23 października 2005
72. Zatoka Puck 1 - 6 Bytovia Bytów 23 października 2005
73. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 października 2005
74. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pomezania Malbork 22 października 2005
75. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Gedania Gdańsk 22 października 2005
76. Lechia Gdańsk 4 - 0 Orkan Rumia 23 października 2005
77. Arka Gdynia 0 - 3 Polonia Gdańsk 23 października 2005
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Polonia Gdańsk
79. Orkan Rumia 3 - 4 Arka Gdynia 29 października 2005
80. Gedania Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk 29 października 2005
81. Pomezania Malbork 0 - 5 Rodło Kwidzyn
82. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
83. Bytovia Bytów 3 - 3 Lechia II Gdańsk
84. Wisła Tczew 5 - 2 Zatoka Puck 29 października 2005
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Zatoka Puck 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
86. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Wisła Tczew
87. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Bytovia Bytów
88. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
89. Lechia Gdańsk 15 - 1 Pomezania Malbork
90. Arka Gdynia 2 - 2 Gedania Gdańsk
91. Polonia Gdańsk 6 - 0 Orkan Rumia
Kolejka 14 - 24. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (25) 
92. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Orkan Rumia 24 maja 2006
93. Polonia Gdańsk 1 - 3 Gedania Gdańsk 24 maja 2006
94. Arka Gdynia 4 - 0 Pomezania Malbork 24 maja 2006
95. Lechia Gdańsk 10 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 marca 2006
96. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Bytovia Bytów 24 maja 2006
97. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Wisła Tczew 24 maja 2006
98. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Zatoka Puck 25 marca 2006
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Lechia II Gdańsk 0 - 7 Wierzyca Starogard Gdański
100. Zatoka Puck 5 - 5 Chojniczanka Chojnice
101. Wisła Tczew 1 - 2 Rodło Kwidzyn
102. Bytovia Bytów 0 - 2 Lechia Gdańsk
103. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Arka Gdynia 26 kwietnia 2006
104. Pomezania Malbork 2 - 4 Polonia Gdańsk
105. Gedania Gdańsk 0 - 0 Orkan Rumia
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
106. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Gedania Gdańsk
107. Orkan Rumia 4 - 0 Pomezania Malbork
108. Polonia Gdańsk 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 kwietnia 2006
109. Arka Gdynia 4 - 2 Bytovia Bytów
110. Lechia Gdańsk 2 - 0 Wisła Tczew
111. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Zatoka Puck
112. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Lechia II Gdańsk
Kolejka 17 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (62) 
113. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 13 kwietnia 2006
114. Lechia II Gdańsk 1 - 5 Rodło Kwidzyn 13 kwietnia 2006
115. Zatoka Puck 0 - 5 Lechia Gdańsk 13 kwietnia 2006
116. Wisła Tczew 1 - 0 Arka Gdynia 13 kwietnia 2006
117. Bytovia Bytów 0 - 2 Polonia Gdańsk 13 kwietnia 2006
118. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Orkan Rumia
119. Pomezania Malbork 1 - 3 Gedania Gdańsk 13 kwietnia 2006
Kolejka 18 - 18. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
120. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 0 Pomezania Malbork 18 kwietnia 2006
121. Gedania Gdańsk 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 kwietnia 2006
122. Orkan Rumia 1 - 1 Bytovia Bytów 18 kwietnia 2006
123. Polonia Gdańsk 2 - 1 Wisła Tczew 18 kwietnia 2006
124. Arka Gdynia 4 - 0 Zatoka Puck 18 kwietnia 2006
125. Lechia Gdańsk 11 - 1 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2006
126. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 kwietnia 2006
Kolejka 19 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
127. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
128. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Lechia Gdańsk
129. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Arka Gdynia
130. Zatoka Puck 2 - 4 Polonia Gdańsk
131. Wisła Tczew 0 - 1 Orkan Rumia
132. Bytovia Bytów 3 - 0 Gedania Gdańsk
vo (na boisku 0-6)
133. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 20 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (70) 
134. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
135. Pomezania Malbork 3 - 2 Bytovia Bytów
136. Gedania Gdańsk 0 - 3 Wisła Tczew
vo (na boisku 1-1)
137. Orkan Rumia 2 - 2 Zatoka Puck
138. Polonia Gdańsk 5 - 1 Lechia II Gdańsk
139. Arka Gdynia 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
140. Lechia Gdańsk 5 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 21 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (86) 
141. Lechia Gdańsk 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 3 maja 2006
142. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Arka Gdynia
143. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Polonia Gdańsk 3 maja 2006
144. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Orkan Rumia
145. Zatoka Puck 3 - 0 Gedania Gdańsk
vo (na boisku 2-5)
146. Wisła Tczew 4 - 0 Pomezania Malbork
147. Bytovia Bytów 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 22 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (59) 
148. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Bytovia Bytów 6 maja 2006
149. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 4 Wisła Tczew
150. Pomezania Malbork 2 - 7 Zatoka Puck 6 maja 2006
151. Gedania Gdańsk 2 - 0 Lechia II Gdańsk 7 maja 2006
152. Orkan Rumia 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
153. Polonia Gdańsk 8 - 0 Rodło Kwidzyn 7 maja 2006
154. Arka Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 23 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (226) 
155. Arka Gdynia 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
156. Lechia Gdańsk 5 - 0 Polonia Gdańsk
157. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Orkan Rumia
158. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gedania Gdańsk
159. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork
160. Zatoka Puck 4 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
161. Wisła Tczew 2 - 0 Bytovia Bytów
Kolejka 24 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (101) 
162. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Wisła Tczew
163. Bytovia Bytów 3 - 1 Zatoka Puck
164. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Lechia II Gdańsk
165. Pomezania Malbork 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
166. Gedania Gdańsk 1 - 0 Rodło Kwidzyn
167. Orkan Rumia 1 - 4 Lechia Gdańsk
168. Polonia Gdańsk 4 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 25 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (89) 
169. Polonia Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
170. Arka Gdynia 4 - 1 Orkan Rumia
171. Lechia Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk
172. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Pomezania Malbork
173. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
174. Lechia II Gdańsk 3 - 3 Bytovia Bytów
175. Zatoka Puck 5 - 4 Wisła Tczew
Kolejka 26 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (103) 
176. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Zatoka Puck
177. Wisła Tczew 3 - 0 Lechia II Gdańsk 3 czerwca 2006 - 15:00
178. Bytovia Bytów 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
179. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Rodło Kwidzyn
180. Pomezania Malbork 1 - 4 Lechia Gdańsk
181. Gedania Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia
182. Orkan Rumia 2 - 1 Polonia Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04