A gdzie napinacz Zeniu? Najwieksza spinciota na tym forum!!! Siedzisz teraz w domu i placzesz po derbach...pozdro dla normalnych z Charnowa
 obserwator88   31.05.2018, 18:41:02
Jaki wynik w zaleskich i patologii?
 szekumba   31.05.2018, 19:26:42
Kusowo Unison w A klasie ! KUSOWO 3 0 walkower z Unia na boisku 2:1 dla Kusowa!!!
 obserwator88   31.05.2018, 19:54:29
Dlaczego walkower? Co tam sie stało?
 szekumba   31.05.2018, 20:29:58
Korzybie w 92 min zeszlo z boiska po tym jak ich zawodnik prowokowal wyzywal zawodników kusowa od frajerów nagle korzybie oznajmiło że sie boja i zeszli z boiska . Piłkarsko kusowo więcej sytuacji wynik zasłużony :)
 Kusowiak   31.05.2018, 20:33:10
Pajac z Korzybia naplół na zawodnika z Kusowa po czym nastąpiły zamieszki. A Korzybie zeszło z boiska w doliczonym czasie twierdząc że zostali zastraszeni a sędzia rozpatrzył całą sprawe prawidło i uznał że Korzybie poddało
mecz. Sędzia stwierdził że Korzybie wymusili warkowera z korzyścią dla nich. Dziękujemy Panowie za mecz Awans jest nasz. Korzybie nie pajacujcie nastepnym razem. Sprawiedliwość w końcu dla Kusowa.
 kibic118   31.05.2018, 20:50:55
A biedne Kusowo znowu zamieszki. Co za patologia, gdyby nie wasze wały to już byście w tamtym sezonie grali w A-klasie. :P
 Endriu33   31.05.2018, 21:40:14
Zawodnik z nr 5 cały mecz prowokował aż w końcu na sam koniec meczu opluł naszego kapitana na oczach sedziego za co powinien obejrzeć czerwona kartkę, ale sędzia niestety nie pokazał jej. Sami zaczęli te całe zamieszanie, po czym twierdzili, że boją się o własne zdrowie i muszą zejść z boiska. Myśleli , że uda im się wyciągnąć jakiegoś walkowera ale jakoś się przeliczyli. I nie mówcie tym razem, że to nasza wina bo tak nie jest, a co do wypowiedzi kibica to jakie wały Ci chodzi ? Z tego co sobie przypominam to wały na wiosnę robilo Kuleszewo a nie my.
 Kusowiak   31.05.2018, 21:45:05
Kibic 118 zamiast tak pierdolić wpadnij na mecz do Kusowa wtedy zdawaj swoje bez sensu relacje jak zobaczysz na własne oczy. A pierdolisz bo coa sie wydarzyło. Poprostu Kusowo nigdy się nie poddaje. Tyle w temacie
 pzpn24   31.05.2018, 22:23:10
Kibic 118 zajmij się grą o utrzymanie w A klasie, a nie mieszaj w klasie B.
 Jony345   31.05.2018, 22:39:59
Zapraszam przeczytać artykuł znaleziony w necie na fejsie na jakimś FP "Polska B klasa" Artykuł dotyczy meczu Zaleskie vs Malczkowo...To jakiś kabaret.
 zawodnikzz   01.06.2018, 07:14:28
MALCZKOWO narzeka na sędziego a nie widzi co sami robili. Od mniej więcej 10 minuty same wyzywanie i wulgarne zachowanie a żółte kartki w 1 połowie jak najbardziej prawidłowe. W przerwie meczu jeden z waszych powiedzial: "zobaczycie ten mecz zostanie przerwany bo nasi nie wytrzymają" No i tak się też stało. Więc widać że chłopaki nie potrafią się pogodzić z porażką. A sędzia jak sędzia w b klasie błędy popełniał Ale widziałem o wiele gorsze sędziowanie i nikt sobie z tego nic nie robił. Wy sie zschowaliscie jak by życie zależało od tego meczu. Dobrze że było u was kilku trzeźwo myślących bo sędzia na prawdę by oberwał. Decyzja o przerwaniu meczu jak najbardziej słuszna. Jak ten rudy debil był wstanie uderzyć sędziego to co dopiero z rywalami na boisku.
Pozdro chlopaki
 bbbxx   01.06.2018, 09:53:46
zawodnikzz, może masz trochę racji, ale spójrz też z perspektywy zawodników z Malczkowa. Marnują prawie cały dzień na przyjazd do Zaleskich na mecz przed którego rozpoczęciem już sędzia mówi, że ich nie znosi, to jest normalne? Byłem na tym meczu i widziałem, że połowa kartek które dostali jest zupełnie wyssana z palca. Nawet za pytanie "sędzia, w którą stronę?" nie mów mi że nie słyszałeś gorszych tekstów, które ktoś mówił w B Klasie i kartki nie zobaczył. Druga sprawa to właśnie to, że drużyna z Malczkowa ma średnią wieku 20 lat, więc taki tekst "dobrze wam tak" po golu na 3-0 podziałał na nich jak płachta na byka. Ten sędzia nie bez powodu sędziuje jeszcze b klasę w takim wieku w jakim jest.
 kibic118   01.06.2018, 10:52:47
Ten sędzia sędziuje też A klasę, to nie jedyny przypadek takiego sędziowania. Jest mściwy i złośliwy potrafi drukować, Można przeczytać opis meczu Poloneza Bobrowniki z Pomorzem Potęgowo na stronie Pomorza. Jest wszczęte postępowanie przeciwko temu sędziemu za zatuszowanie wtargnięcia kibiców na murawę po meczu. Jak na razie nie ma oficjalnego komunikatu zpn,, pewnie sprzątają pod dywan.
 zeniu   02.06.2018, 08:13:28
prezes32 przestałem plakac i wylazłem z domu dzięki za pozdrowienia :P A może nie prezes32 a SZCZERBATY l.40?Przeciez jest 21wiek i mozna sobie wstawić półę???W następnym sezonie liga jest nasza :idea:
 91gol   02.06.2018, 15:11:16
Unison -Charnowo.. brawo sędzia karnego to żeś z kapelusza wydrukował. 8) A maleczkowo to w b klasie zostanie jeszcze kupę lat.
 zeniu   02.06.2018, 16:28:13
jaki sedzia? były ich Łapacz dębski był gwizdkowym BRAWO pom zpn i rzadzacy KOMORNIK jak można dac do sędziowania gościa z machowinka :@ SZCZERBATY pozdro :idea:
 bomberman   02.06.2018, 17:51:03
Zanu czy ty byłeś na tym meczu czy pod sklepem słyszałeś opowieści,
Gdybyś był na meczu to byś wiedział że Dębski tego nie sędziował, jak nie możesz się pogodzić z porażką to trudno ale nie wypisuj takich bzdur pozdro dla normalnych z charnowa
 Kxpers1   03.06.2018, 12:11:18
A Fedon jeszcze straszy, stawia warunki. Panie sędzio czytaj, czytaj jaką prawdę piszą o tobie. :P Całkowicie można wierzyć chłopakom z Malczkowa, bo ten pan jest do tego zdolny, swój profesjonalizm pokazał już w innych meczach, za takie zachowanie związek powinien dyskwalifikować dożywotnio, ale niestety jest to jedna klika, kruk krukowi oka nie wykole. Jesteśmy z wami, czas skończyć samowolę i bezczelność sędziów, trzeba to pokazywać i nagłaśniać, gdzie tylko się da. Niech idzie do sądu, stawimy się jako świadkowie. Podać tylko datę rozprawy :P :P :P
 pomorskiktos   04.06.2018, 12:23:33
91gol byłeś wgl na tym meczu? Czy po prostu jesteś z Charnowa? Sędzia właśnie posędziował ten mecz bardzo dobrze jak rzadko kiedy kto w tej lidze. Karne oba były. Był obserwator też na tym meczu jakby co.