V liga - grupa Słupsk - sezon 2011/2012 - Klasyfikacja strzelców
W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):Piast Człuchów - Drzewiarz Rzeczenica 3-2 (5),
Sparta Sycewice - Wybrzeże Objazda 3-2 (5),
Anioły Garczegorze - Wybrzeże Objazda 5-0 (5),
Brda Przechlewo - Bytovia II Bytów 1-0 (1),
Chrobry Charbrowo - Sparta Sycewice 4-1 (5),
Wybrzeże Objazda - Brda Przechlewo 2-0 (2),
Piast Człuchów - Echo Biesowice 4-0 (4),
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Diament Trzebielino 4-1 (5),
Karol Pęplino - Chrobry Charbrowo 5-1 (6),
Sparta Sycewice - Drzewiarz Rzeczenica 1-2 (3),
Bytovia II Bytów - Skotawia Dębnica Kaszubska 2-0 (2),
Gryf II Słupsk - Anioły Garczegorze 1-2 (3),
Brda Przechlewo - Gryf II Słupsk 2-0 (2),
Skotawia Dębnica Kaszubska - Wybrzeże Objazda 4-0 (4),
Echo Biesowice - Bytovia II Bytów 0-1 (1),
Diament Trzebielino - Piast Człuchów 2-1 (3),
Chrobry Charbrowo - Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-2 (3),
Karol Pęplino - Sparta Sycewice 3-1 (4),
Anioły Garczegorze - Drzewiarz Rzeczenica 3-0 (3),
Drzewiarz Rzeczenica - Brda Przechlewo 1-1 (2),
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Karol Pęplino 1-1 (2),
Wybrzeże Objazda - Echo Biesowice 1-0 (1),
Piast Człuchów - Chrobry Charbrowo 3-2 (5),
Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze 1-4 (5),
Bytovia II Bytów - Diament Trzebielino 6-1 (7),
Gryf II Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 2-1 (3),
Brda Przechlewo - Anioły Garczegorze 1-1 (2),
Echo Biesowice - Gryf II Słupsk 2-0 (2),
Skotawia Dębnica Kaszubska - Drzewiarz Rzeczenica 1-3 (4),
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Sparta Sycewice 4-1 (5),
Karol Pęplino - Piast Człuchów 1-1 (2),
Chrobry Charbrowo - Bytovia II Bytów 1-2 (3),
Diament Trzebielino - Wybrzeże Objazda 4-0 (4),
Drzewiarz Rzeczenica - Echo Biesowice 0-2 (2),
Piast Człuchów - Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-0 (1),
Wybrzeże Objazda - Chrobry Charbrowo 1-4 (5),
Anioły Garczegorze - Skotawia Dębnica Kaszubska 4-0 (4),
Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 2-5 (7),
Bytovia II Bytów - Karol Pęplino 4-1 (5),
Gryf II Słupsk - Diament Trzebielino 1-0 (1),
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Bytovia II Bytów 3-2 (5),
Skotawia Dębnica Kaszubska - Brda Przechlewo 0-2 (2),
Echo Biesowice - Anioły Garczegorze 0-5 (5),
Diament Trzebielino - Drzewiarz Rzeczenica 4-1 (5),
Chrobry Charbrowo - Gryf II Słupsk 10-1 (11),
Karol Pęplino - Wybrzeże Objazda 1-1 (2),
Drzewiarz Rzeczenica - Chrobry Charbrowo 2-3 (5),
Brda Przechlewo - Echo Biesowice 1-1 (2),
Sparta Sycewice - Skotawia Dębnica Kaszubska 3-5 (8),
Wybrzeże Objazda - Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2-2 (4),
Anioły Garczegorze - Diament Trzebielino 3-1 (4),
Bytovia II Bytów - Piast Człuchów 3-1 (4),
Gryf II Słupsk - Karol Pęplino 1-2 (3),
Echo Biesowice - Skotawia Dębnica Kaszubska 3-3 (6),
Bytovia II Bytów - Sparta Sycewice 9-0 (9),
Chrobry Charbrowo - Anioły Garczegorze 0-1 (1),
Piast Człuchów - Wybrzeże Objazda 2-1 (3),
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Gryf II Słupsk 4-2 (6),
Diament Trzebielino - Brda Przechlewo 2-2 (4),
Sparta Sycewice - Echo Biesowice 2-3 (5),
Brda Przechlewo - Chrobry Charbrowo 2-2 (4),
Anioły Garczegorze - Karol Pęplino 2-1 (3),
Drzewiarz Rzeczenica - Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3-0 (3),
Gryf II Słupsk - Piast Człuchów 4-2 (6),
Wybrzeże Objazda - Bytovia II Bytów 2-2 (4),