1. grudnia 2021 10:00

Świąteczny Charytatywny Turniej w Przodkowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w Świątecznym Turnieju Charytatywnym #gramydlaSeweryna. Turniej odbędzie się w weekend 18-19 Grudnia na hali sportowej w Przodkowie. W zawodach wezmą udział 32 zespoły, podzielone na 8 grup. Z każdej grupy wychodzą 3 zespoły, które powalczą w niedzielę w fazie pucharowej. 
 
Sam turniej to nie wszystko, na cały weekend przewidzieliśmy również dodatkowe atrakcje:
- loteria ze zbiórką na Seweryna
- turniej FIFA22
- mecz pokazowy gwiazd
- licytację sportowe
- kiermasz świąteczny
 
Inicjatywa turnieju została stworzona dla wsparcia leczenia i rehabilitacji naszego przyjaciela Seweryna Wrońskiego. Seweryn wywodzi się ze świata piłkarskiego. Sam reprezentował w obecnym sezonie barwy 4-ligowej Gedanii Gdańsk. Ponadto jest nauczycielem Wychowania Fizycznego oraz trenerem grup młodzieżowym w GKS-sie Przodkowo. 
 
19 sierpnia w nocy - z niewiadomych przyczyn Sewerynowi zatrzymało się serce. Doprowadziło to do niedotlenienia mózgu i licznych zmian w organizmie. 

Stan był krytyczny, szanse na przeżycie były znikome. Dzisiaj Seweryn leży w domu wybudzony ze śpiączki. Potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Jest silny i walczy jak prawdziwy zawodnik, ale potrzebuje ogromnego wsparcia! 

Będzie nam niezmiernie miło móc gościć państwa drużynę na tak szczytnym wydarzeniu. Zapraszamy do wspólnego grania dla Seweryna!

Zapisy na turniej dostępne są do 5 Grudnia. Koszt wpisowego to min. 500 zł, które wpłacamy na konto zrzutki: https://zrzutka.pl/ghtphr (całość trafi na leczenie Seweryna). 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres gramydlasewiego@gmail.com. W załączeniu proszę podać nazwę drużyny i potwierdzenie płatności.

 

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/1r3Go4q8w

 


Zdjęcie

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.