20. listopada 2021 14:00

Rower elektryczny jako sposób na jesienno-zimowe dojazdy i aktywność na świeżym powietrzu

Rower elektryczny początkowo został stworzony z myślą o starszych osobach, które nie były w stanie pozwolić sobie na nadmierny wysiłek fizyczny oraz dla osób po wieloletnich kontuzjach, ponieważ kolarstwo tradycyjne zbyt obciążałoby ich organizm. Dziś rower elektryczny służy nie tylko osobom, które nie mogą korzystać z tradycyjnych rowerów, ale również wiele młodych ludzi wybiera elektryczną metodę transportu zamiast komunikacji miejskiej.

Zdjęcie

Rower elektryczny – zalety

Głównymi zaletami rowerów elektrycznych są ułatwienia, jakie oferują swoim użytkownikom. Przede wszystkim rower elektryczny posiada w swoim wyposażeniu silnik, który tylko wspomaga naszą jazdę, co czyni go idealnym narzędziem do treningu. Chcąc wyruszyć w dalekie wycieczki rowerowe, nie martwiąc się o to, czy damy radę kondycyjnie, taki rower będzie idealnym rozwiązaniem. Silnik wspomagający został uregulowany prawem, co czyni go bezpiecznym środkiem transportu. Brak wydzielania spalin sprawia, że rower elektryczny jest jedną z najbardziej ekologicznych metod przemieszczania się. Brak korków to kolejna zaleta rowerów elektrycznych – w większych miastach samochody stoją godzinami w zatorach, a my niczym się nie przejmując dojeżdżamy na czas do szkoły, pracy czy na uczelnię. Te zalety sprawiają, że rower elektryczny mógłby stać się naszym głównym środkiem transportu po mieście.

Zimowe dojazdy wspomagane elektrycznością

Ekologia to ważna sprawa, ale nasze zdrowie jest równie ważne. Zwłaszcza zimą, kiedy często odpuszczamy sobie aktywność fizyczną na rzecz siedzenia w domu pod kocem, przed telewizorem. Nie tylko nasze samopoczucie może na tym ucierpieć, ale również nasza odporność! Wyjdźmy na świeże powietrze i zasmakujmy w zimowych przejażdżkach. Wracając jednak do ekologii, rower elektryczny zdaje się być bardzo rozsądnym rozwiązaniem na dojazdy do pracy, czy szkoły. Oszczędzimy sporo czasu, ponieważ nie musimy stać w korkach. Dzięki elektrycznemu wspomaganiu nie dojedziemy na miejsce zlani potem oraz zasapani. Bikesalon.pl to sieć sklepów, w której znajdziemy odpowiedni rower elektryczny damski lub rower elektryczny męski. Szeroka gama modeli oraz marek to tylko jedne z licznych zalet korzystania z usług Bikesalonu.

Gdzie kupić nasz wymarzony rower elektryczny?

Gdańsk to miasto, w którym znajdziemy sklep pod nazwą Bikesalon znajdujący się przy al. Grunwaldzkiej 211 (galeria handlowa City Meble). Sklep ten posiada szeroką gamę modeli marek klasy premium. W salonie sieci sklepów Bikesalon otrzymamy również fachową pomoc od wyspecjalizowanych doradców. Na miejscu znajduje się również serwis, w którym naprawimy swój rower elektryczny. Warszawa, to kolejne miasto, w którym znajdziemy sklepy Bikesalon przy ulicy Wrocławskiej 25 (wjazd od ulicy Powstańców Śląskich) oraz ulicy Ostrobramskiej 38 b (wjazd od ulicy Marii Rozdziewiczówny). Rower elektryczny przez internet kupimy na stronie bikesalon.pl.

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

W sklepach BikeSalon rower elektryczny damski oraz męski będziemy w stanie obejrzeć na miejscu w Warszawie lub Gdańsku. Znajdziemy tam takie marki jak Haibike, KTM, czy Tern, a także uzyskamy profesjonalną pomoc w doborze modelu doskonale dopasowanego do naszych potrzeb. Warto odwiedzić BikeSalon osobiście i poznać ofertę wysokiej klasy rowerów elektrycznych renomowanych producentów.