1 |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Czarni Piece |
+3 |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 (Sb) |
vo, na boisku 4:0, udział w meczu nieuprawnionych zawodników |
2 |
Czarni Piece |
0 - 2 |
Start Kulice |
0 |
3 września 2016
3.09 - 14:30 (Sb) |
3 |
Sokół Zblewo |
1 - 1 |
Czarni Piece |
+1 |
10 września 2016
10.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
Czarni Piece |
3 - 6 |
Sławek Borzechowo |
0 |
17 września 2016
17.09 - 15:30 (Sb) |
5 |
Orzeł Gołubie |
4 - 4 |
Czarni Piece |
+1 |
25 września 2016
25.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Czarni Piece |
1 - 5 |
KS Grabowo |
0 |
2 października 2016
2.10 - 14:00 (Nd) |
7 |
KS Skorzewo |
5 - 1 |
Czarni Piece |
0 |
8 października 2016
8.10 - 16:00 (Sb) |
8 |
Czarni Piece |
3 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
0 |
15 października 2016
15.10 - 15:30 (Sb) |
9 |
Jantar Pawłowo |
2 - 1 |
Czarni Piece |
0 |
23 października 2016
23.10 - 14:00 (Nd) |
Chojnice, ul. Lichnowska 1. |
10 |
Victoria Kaliska |
8 - 0 |
Czarni Piece |
0 |
30 października 2016
30.10 - 12:00 (Nd) |
11 |
Czarni Piece |
5 - 0 |
Czarni Ostrowite |
+3 |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 (Sb) |
12 |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Czarni Piece |
+3 |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 (Sb) |
vo, na boisku 2:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodpauzowana kara dyskwalifikacji) |
13 |
Czarni Piece |
1 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 |
19 listopada 2016
19.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Czarni Piece |
2 - 5 |
Tęcza Brusy |
0 |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 (Sb) |
15 |
Start Kulice |
1 - 0 |
Czarni Piece |
0 |
2 kwietnia 2017
2.04 - 15:00 (Nd) |
16 |
Czarni Piece |
0 - 3 |
Sokół Zblewo |
0 |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 (Sb) |
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa) |
17 |
Sławek Borzechowo |
3 - 0 |
Czarni Piece |
0 |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 (Śr) |
18 |
Czarni Piece |
0 - 1 |
Orzeł Gołubie |
0 |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 (Sb) |
19 |
KS Grabowo |
3 - 2 |
Czarni Piece |
0 |
29 kwietnia 2017
29.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Czarni Piece |
1 - 5 |
KS Skorzewo |
0 |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Czarni Piece |
0 |
14 maja 2017
14.05 - 14:00 (Nd) |
vo, goście nie przyjechali |
22 |
Czarni Piece |
0 - 3 |
Jantar Pawłowo |
0 |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 (Sb) |
23 |
Czarni Piece |
2 - 6 |
Victoria Kaliska |
0 |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Czarni Ostrowite |
3 - 0 |
Czarni Piece |
0 |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 (Sb) |
vo, goście nie przyjechali |
25 |
Czarni Piece |
0 - 5 |
Wda Czarna Woda |
0 |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 (Sb) |
26 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 1 |
Czarni Piece |
0 |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 (Sb) |