1 |
Centrum II Pelplin |
0 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
+1 |
26 sierpnia 2012
26.08 - 17:00 (Nd) |
2 |
Centrum II Pelplin |
7 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
+3 |
2 września 2012
2.09 - 17:00 (Nd) |
3 |
Start Kulice |
0 - 1 |
Centrum II Pelplin |
+3 |
8 września 2012
8.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
Centrum II Pelplin |
5 - 0 |
Zarex Bytonia |
+3 |
12 września 2012
12.09 - 18:00 (Śr) |
5 |
OTS Osiek |
2 - 6 |
Centrum II Pelplin |
+3 |
16 września 2012
16.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Centrum II Pelplin |
2 - 0 |
Wisła Walichnowy |
+3 |
22 września 2012
22.09 - 11:00 (Sb) |
7 |
Sokół Lubichowo |
4 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
30 września 2012
30.09 - 15:30 (Nd) |
8 |
Centrum II Pelplin |
1 - 3 |
Korona Rywałd |
0 |
6 października 2012
6.10 - 11:00 (Sb) |
9 |
GKS Bobowo |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
14 października 2012
14.10 - 15:00 (Nd) |
Gra nieuprawnionego zawodnika nr 18 z zespołu Centrum Pelplin |
10 |
Centrum II Pelplin |
1 - 4 |
Szpak Skórcz |
0 |
20 października 2012
20.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
LZS Bytonia |
4 - 1 |
Centrum II Pelplin |
0 |
18 listopada 2012
18.11 - 13:00 (Nd) |
12 |
Centrum II Pelplin |
1 - 4 |
Świt Radostowo |
0 |
4 listopada 2012
4.11 - 13:00 (Nd) |
zmiana gospodarza, mecz w Radostowie |
13 |
Sobieski Gniew |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 (Nd) |
Goście nie stawili się na zawody. |
14 |
Sparta Kleszczewo |
6 - 1 |
Centrum II Pelplin |
0 |
23 czerwca 2013
23.06 - 17:00 (Nd) |
15 |
Orzeł Radziejewo |
4 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 (Nd) |
16 |
Centrum II Pelplin |
2 - 2 |
Start Kulice |
+1 |
21 kwietnia 2013
21.04 - 18:00 (Nd) |
17 |
Zarex Bytonia |
1 - 3 |
Centrum II Pelplin |
+3 |
28 kwietnia 2013
28.04 - 15:00 (Nd) |
18 |
Centrum II Pelplin |
6 - 1 |
OTS Osiek |
+3 |
1 maja 2013
1.05 - 18:00 (Śr) |
19 |
Wisła Walichnowy |
4 - 1 |
Centrum II Pelplin |
0 |
4 maja 2013
4.05 - 17:30 (Sb) |
20 |
Centrum II Pelplin |
0 - 2 |
Sokół Lubichowo |
0 |
12 maja 2013
12.05 - 15:00 (Nd) |
21 |
Korona Rywałd |
2 - 2 |
Centrum II Pelplin |
+1 |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Centrum II Pelplin |
4 - 0 |
GKS Bobowo |
+3 |
26 maja 2013
26.05 - 15:00 (Nd) |
23 |
Szpak Skórcz |
8 - 1 |
Centrum II Pelplin |
0 |
30 maja 2013
30.05 - 17:00 (Cz) |
24 |
Centrum II Pelplin |
2 - 4 |
LZS Bytonia |
0 |
2 czerwca 2013
2.06 - 15:00 (Nd) |
25 |
Świt Radostowo |
5 - 3 |
Centrum II Pelplin |
0 |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 (Nd) |
boisko w Pelplinie |
26 |
Centrum II Pelplin |
0 - 7 |
Sobieski Gniew |
0 |
16 czerwca 2013
16.06 - 15:00 (Nd) |