1 |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
1 września 2012
1.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
Ceramik Łubiana |
2 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
8 września 2012
8.09 - 14:00 (Sb) |
5 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
0 |
16 września 2012
16.09 - 14:30 (Nd) |
6 |
KP Starogard Gdański |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
22 września 2012
22.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 |
29 września 2012
29.09 - 15:00 (Sb) |
8 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
6 października 2012
6.10 - 15:00 (Sb) |
9 |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
0 |
14 października 2012
14.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
20 października 2012
20.10 - 13:00 (Sb) |
11 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
+3 |
28 października 2012
28.10 - 14:00 (Nd) |
12 |
Wisła Długie Pole |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Wda Lipusz |
0 |
11 listopada 2012
11.11 - 13:30 (Nd) |
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, brak opłaty za 3 ż.k. (na boisku 0-1) |
14 |
Sokół Zblewo |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 (Sb) |
15 |
Orzeł Subkowy |
7 - 0 |
Relax Ryjewo |
+3 |
25 listopada 2012
25.11 - 13:00 (Nd) |
16 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
+3 |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Orzeł Subkowy |
6 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
+3 |
15 maja 2013
15.05 - 18:00 (Śr) |
18 |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Pogoń Prabuty |
+1 |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 (Śr) |
19 |
Orzeł Subkowy |
5 - 0 |
Ceramik Łubiana |
+3 |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 (Nd) |
20 |
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
20 kwietnia 2013
20.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Orzeł Subkowy |
0 - 6 |
KP Starogard Gdański |
0 |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 (Nd) |
22 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+3 | 1. maja 2013 |
23 |
Orzeł Subkowy |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
+1 |
5 maja 2013
5.05 - 14:30 (Nd) |
24 |
Delta Miłoradz |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 (Sb) |
25 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
+3 |
19 maja 2013
19.05 - 13:30 (Nd) |
26 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 (Sb) |
27 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
2 czerwca 2013
2.06 - 14:00 (Nd) |
28 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 (Śr) |
29 |
Orzeł Subkowy |
4 - 2 |
Sokół Zblewo |
+3 |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 (Nd) |
30 |
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 (Sb) |