1 | Olimpia Czersk pauzuje | 29/30. sierpnia 2009 |
2 |
Olimpia Czersk |
0 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
+1 |
5 września 2009
5.09 - 14:00 (Sb) |
3 |
Grom Leśno |
5 - 2 |
Olimpia Czersk |
0 |
13 września 2009
13.09 - 15:00 (Nd) |
4 |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Unia Klawkowo |
+3 |
16 września 2009
16.09 - 16:00 (Śr) |
5 |
Kamionka Moszczenica |
2 - 0 |
Olimpia Czersk |
0 |
20 września 2009
20.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
Tęcza Brusy |
0 |
27 września 2009
27.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Zieloni Łąg |
4 - 0 |
Olimpia Czersk |
0 |
4 października 2009
4.10 - 15:00 (Nd) |
8 |
Olimpia Czersk |
0 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
+1 |
11 października 2009
11.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
Perła Czyczkowy |
2 - 4 |
Olimpia Czersk |
+3 |
18 października 2009
18.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Olimpia Czersk |
1 - 2 |
Brda Rytel |
0 |
25 października 2009
25.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Orkan Huta |
4 - 1 |
Olimpia Czersk |
0 |
31 października 2009
31.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
MKP Szlachta |
0 |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Sparta Konarzyny |
4 - 3 |
Olimpia Czersk |
0 |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 (Nd) |
14 | Olimpia Czersk pauzuje | 19. maja 2010 |
15 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 1 |
Olimpia Czersk |
0 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 (Sb) |
16 |
Olimpia Czersk |
1 - 4 |
Grom Leśno |
0 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Unia Klawkowo |
2 - 1 |
Olimpia Czersk |
0 |
26 czerwca 2010
26.06 - 17:00 (Sb) |
18 |
Olimpia Czersk |
1 - 0 |
Kamionka Moszczenica |
+3 |
25 kwietnia 2010
25.04 - 12:00 (Nd) |
19 |
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
Olimpia Czersk |
0 |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 (Sb) |
20 |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
+3 |
8 maja 2010
8.05 - 14:00 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
21 |
Kolejarz II Chojnice |
0 - 2 |
Olimpia Czersk |
+3 |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 (Nd) |
22 |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Perła Czyczkowy |
+3 |
22 maja 2010
22.05 - 14:00 (Sb) |
23 |
Brda Rytel |
6 - 2 |
Olimpia Czersk |
0 |
30 maja 2010
30.05 - 15:00 (Nd) |
24 |
Olimpia Czersk |
2 - 0 |
Orkan Huta |
+3 |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:30 (Nd) |
25 |
MKP Szlachta |
0 - 3 |
Olimpia Czersk |
+3 |
13 czerwca 2010
13.06 - 15:00 (Nd) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0 |
26 |
Olimpia Czersk |
0 - 2 |
Sparta Konarzyny |
0 |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 (Nd) |