1 |
Orzeł Subkowy |
4 - 1 |
Centrum II Pelplin |
+3 |
29 sierpnia 2009
29.08 - 18:00 (Sb) |
2 |
Orzeł Subkowy |
10 - 0 |
Delta Małżewko |
+3 |
6 września 2009
6.09 - 12:30 (Nd) |
3 |
Szpak Skórcz |
3 - 5 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
9 września 2009
9.09 - 17:00 (Śr) |
4 |
Orzeł Subkowy |
8 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
+3 |
13 września 2009
13.09 - 12:30 (Nd) |
5 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 8 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
20 września 2009
20.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
GKS Bobowo |
+3 |
27 września 2009
27.09 - 12:30 (Nd) |
7 |
Wierzyca II Pelplin |
4 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
4 października 2009
4.10 - 16:00 (Nd) |
8 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Orzeł Borkowo |
+3 |
11 października 2009
11.10 - 12:30 (Nd) |
9 |
Wisła Walichnowy |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
18 października 2009
18.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
+1 |
25 października 2009
25.10 - 12:30 (Nd) |
11 |
Sokół Lubichowo |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
31 października 2009
31.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Orzeł Subkowy |
8 - 3 |
Meteor Pinczyn |
+3 |
8 listopada 2009
8.11 - 12:30 (Nd) |
13 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 (Nd) |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 5:1 |
14 |
Centrum II Pelplin |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
28 marca 2010
28.03 - 17:00 (Nd) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:3 |
15 |
Delta Małżewko |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:6 |
16 |
Orzeł Subkowy |
5 - 1 |
Szpak Skórcz |
+3 |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 (Nd) |
17 |
Bursztyn Gniszewo |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 (Nd) |
18 |
Orzeł Subkowy |
5 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
+3 |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:30 (Nd) |
19 |
GKS Bobowo |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 (Sb) |
20 |
Orzeł Subkowy |
6 - 1 |
Wierzyca II Pelplin |
+3 |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 (Sb) |
21 |
Orzeł Borkowo |
1 - 8 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 (Nd) |
22 |
Orzeł Subkowy |
6 - 3 |
Wisła Walichnowy |
+3 |
19 maja 2010
19.05 - 18:30 (Śr) |
23 |
Świt Radostowo |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 (Nd) |
24 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Sokół Lubichowo |
0 |
30 maja 2010
30.05 - 13:30 (Nd) |
25 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 (Cz) |
26 |
Orzeł Subkowy |
7 - 1 |
LZS Bytonia |
+3 |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 (Nd) |