Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2008/2009
Statystyki drużyn

Urania Udorpie

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 Urania Udorpie +1 17 sierpnia 2008 - 13:00
2 Urania Udorpie 2 - 2 Start Miastko +1 24 sierpnia 2008 - 16:00
3 Orkan Gostkowo 0 - 1 Urania Udorpie +3 30 sierpnia 2008 - 16:00
4 Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Urania Udorpie +1 6 września 2008 - 17:00
5 Urania Udorpie 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie +3 13 września 2008 - 12:45
6 Granit Koczała 2 - 1 Urania Udorpie 0 21 września 2008 - 14:00
7 Urania Udorpie 5 - 1 GKS Kołczygłowy +3 28 września 2008 - 16:00
8 MKS Debrzno 2 - 1 Urania Udorpie 0 5 października 2008 - 15:00
9 Urania Udorpie 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka +3 12 października 2008 - 16:00
10 Sokół Wyczechy 2 - 1 Urania Udorpie 0 19 października 2008 - 13:00
11 Urania Udorpie 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka +3 26 października 2008 - 14:00
12 Unia Korzybie 0 - 3 Urania Udorpie +3 2 listopada 2008 - 13:00
13 Urania Udorpie 5 - 0 Garbarnia Kępice +3 9 listopada 2008 - 14:00
14 Urania Udorpie 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska +3 22 marca 2009 - 14:00
15 Start Miastko 1 - 1 Urania Udorpie +1 29 marca 2009 - 11:00
16 Urania Udorpie 2 - 4 Orkan Gostkowo 0 5 kwietnia 2009 - 14:00
17 Urania Udorpie 2 - 1 Zawisza Borzytuchom +3 19 kwietnia 2009 - 14:00
18 Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Urania Udorpie 0 26 kwietnia 2009 - 14:00
19 Urania Udorpie 0 - 3 Granit Koczała 0 3 maja 2009 - 14:00
20 GKS Kołczygłowy 1 - 2 Urania Udorpie +3 9 maja 2009 - 16:00
21 Urania Udorpie 2 - 0 MKS Debrzno +3 17 maja 2009 - 14:00
22 Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Urania Udorpie +3 24 maja 2009 - 17:30
23 Urania Udorpie 0 - 0 Sokół Wyczechy +1 31 maja 2009 - 14:00
24 GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Urania Udorpie +3 7 czerwca 2009 - 13:00
25 Urania Udorpie 4 - 0 Unia Korzybie +3 13 czerwca 2009 - 15:00
26 Garbarnia Kępice 0 - 3 Urania Udorpie +3 20 czerwca 2009 - 15:00

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
1
Kolejka 1: Skotawia Dębnica Kaszubska - <b>Urania Udorpie</b> 2 - 2
2
Kolejka 2: <b><b>Urania Udorpie</b></b> - Start Miastko 2 - 2
5
Kolejka 3: Orkan Gostkowo - <b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b> 0 - 1
6
Kolejka 4: Zawisza Borzytuchom - <b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b> 1 - 1
9
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b> - Myśliwiec Tuchomie 3 - 0
9
Kolejka 6: Granit Koczała - <b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b> 2 - 1
12
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b> - GKS Kołczygłowy 5 - 1
12
Kolejka 8: MKS Debrzno - <b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
15
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Dolina Gałąźnia Wielka 5 - 1
15
Kolejka 10: Sokół Wyczechy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
18
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1
21
Kolejka 12: Unia Korzybie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
24
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Garbarnia Kępice 5 - 0
27
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0
28
Kolejka 15: Start Miastko - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
28
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orkan Gostkowo 2 - 4
31
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zawisza Borzytuchom 2 - 1
31
Kolejka 18: Myśliwiec Tuchomie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
31
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Granit Koczała 0 - 3
34
Kolejka 20: GKS Kołczygłowy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
37
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - MKS Debrzno 2 - 0
40
Kolejka 22: Dolina Gałąźnia Wielka - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
41
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Wyczechy 0 - 0
44
Kolejka 24: GTS Czarna Dąbrówka - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
47
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Korzybie 4 - 0
50
Kolejka 26: Garbarnia Kępice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Urania Udorpie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 29 9 2 2 34 - 13
Na wyjeździe132163420 - 15
Suma2650155654 - 28