1 |
Gedania II Gdańsk |
7 - 0 |
Jedynka II Reda |
+3 |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Gedania II Gdańsk |
12 - 1 |
Jaguar III Gdańsk |
+3 |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:00 (Sb) |
3 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 20 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
3 września 2023
3.09 - 09:30 (Nd) |
4 |
Gedania II Gdańsk |
17 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
10 września 2023
10.09 - 17:00 (Nd) |
5 |
GKS II Kowale AP |
4 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
0 |
17 września 2023
17.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
Bałtyk III Gdynia AP |
+1 |
24 września 2023
24.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
Sparta Gdańsk |
1 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
1 października 2023
1.10 - 17:00 (Nd) |
8 |
Gedania II Gdańsk |
13 - 1 |
Ejsmond Club |
+3 |
8 października 2023
8.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
Dragon II Pomorze |
4 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
0 |
14 października 2023
14.10 - 13:00 (Sb) |
10 |
Gedania II Gdańsk |
11 - 0 |
Arka Gdynia SI |
+3 |
21 października 2023
21.10 - 17:00 (Sb) |
11 |
Sztorm II Kosakowo |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
29 października 2023
29.10 - 11:00 (Nd) |
12 |
Jedynka II Reda |
2 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
24 marca 2024
24.03 - 13:00 (Nd) |
13 |
Jaguar III Gdańsk |
2 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
28 marca 2024
28.03 - 15:00 (Cz) |
14 |
Gedania II Gdańsk |
14 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
+3 |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 (Sb) |
15 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 10 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
14 kwietnia 2024
14.04 - 09:00 (Nd) |
16 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 1 |
GKS II Kowale AP |
+3 |
21 kwietnia 2024
21.04 - 17:00 (Nd) |
17 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 - 9 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
27 kwietnia 2024
27.04 - 13:00 (Sb) |
18 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 0 |
Sparta Gdańsk |
+3 |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 (Nd) |
19 |
Ejsmond Club |
- |
Gedania II Gdańsk |
|
12 maja 2024
12.05 - 11:00 (Nd) |
20 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Dragon II Pomorze |
|
18 maja 2024
18.05 - 19:00 (Sb) |
21 |
Arka Gdynia SI |
- |
Gedania II Gdańsk |
| 25/26. maja 2024 |
22 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Sztorm II Kosakowo |
|
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 (Nd) |