1 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Gryf II Słupsk |
0 |
6 sierpnia 2022
6.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Gryf II Słupsk |
6 - 0 |
KS Włynkówko |
+3 |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 (Nd) |
3 |
Leśnik Cewice |
2 - 4 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
21 sierpnia 2022
21.08 - 12:00 (Nd) |
4 |
Gryf II Słupsk |
4 - 5 |
MKS Debrzno |
0 |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 (Nd) |
5 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Gryf II Słupsk |
0 |
3 września 2022
3.09 - 14:00 (Sb) |
6 |
Gryf II Słupsk |
5 - 0 |
Unison Machowino |
+3 |
11 września 2022
11.09 - 17:00 (Nd) |
7 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Gryf II Słupsk |
0 |
17 września 2022
17.09 - 13:00 (Sb) |
8 |
Gryf II Słupsk |
7 - 0 |
Sokół Wyczechy |
+3 |
25 września 2022
25.09 - 12:00 (Nd) |
9 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
1 października 2022
1.10 - 15:30 (Sb) |
10 | Gryf II Słupsk pauzuje |
9 października 2022
9.10 - 12:00 (Nd) |
11 |
Brda Przechlewo |
0 - 4 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
15 października 2022
15.10 - 16:00 (Sb) |
12 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 2 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
22 października 2022
22.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Gryf II Słupsk |
8 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
+3 |
30 października 2022
30.10 - 15:30 (Nd) |
14 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Gryf II Słupsk |
0 |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
Gryf II Słupsk |
5 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
+3 |
12 listopada 2022
12.11 - 15:00 (Sb) |
16 |
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Gryf II Słupsk |
0 |
19 kwietnia 2023
19.04 - 18:00 (Śr) |
17 |
Start Miastko |
3 - 3 |
Gryf II Słupsk |
+1 |
27 listopada 2022
27.11 - 12:00 (Nd) |
18 |
Gryf II Słupsk |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
+3 |
5 marca 2023
5.03 - 12:00 (Nd) |
19 |
KS Włynkówko |
0 - 6 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
12 kwietnia 2023
12.04 - 17:30 (Śr) |
20 |
Gryf II Słupsk |
4 - 1 |
Leśnik Cewice |
+3 |
19 marca 2023
19.03 - 13:00 (Nd) |
21 |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Gryf II Słupsk |
+1 |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 (Sb) |
22 |
Gryf II Słupsk |
4 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
+3 |
2 kwietnia 2023
2.04 - 13:00 (Nd) |
23 |
Unison Machowino |
2 - 3 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 (Sb) |
24 |
Gryf II Słupsk |
7 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
+3 |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 (Nd) |
25 |
Sokół Wyczechy |
5 - 1 |
Gryf II Słupsk |
0 |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 (Sb) |
26 |
Gryf II Słupsk |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
+1 |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:00 (Pt) |
27 | Gryf II Słupsk pauzuje | 3. maja 2023 |
28 |
Gryf II Słupsk |
10 - 0 |
Brda Przechlewo |
+3 |
7 maja 2023
7.05 - 13:00 (Nd) |
29 |
Gryf II Słupsk |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
+3 |
14 maja 2023
14.05 - 13:00 (Nd) |
30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 5 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
19 maja 2023
19.05 - 18:30 (Pt) |
31 |
Gryf II Słupsk |
14 - 0 |
Czarni Czarne |
+3 |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 (Nd) |
32 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 2 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 (Sb) |
33 |
Gryf II Słupsk |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
+3 |
8 czerwca 2023
8.06 - 11:00 (Cz) |
34 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Start Miastko |
0 |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 (Sb) |
vo, na boisku 1-1 |