1 |
Osiczanka Osice |
1 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
7 sierpnia 2022
7.08 - 17:00 (Nd) |
2 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
+3 |
13 sierpnia 2022
13.08 - 15:30 (Sb) |
3 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
20 sierpnia 2022
20.08 - 14:00 (Sb) |
4 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
+3 |
7 września 2022
7.09 - 17:00 (Śr) |
5 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
+1 |
3 września 2022
3.09 - 17:00 (Sb) |
6 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
KS Chwaszczyno |
+3 |
11 września 2022
11.09 - 11:00 (Nd) |
7 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
18 września 2022
18.09 - 19:15 (Nd) |
8 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 0 |
Orlęta Reda |
+3 |
25 września 2022
25.09 - 11:00 (Nd) |
9 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
+1 |
30 września 2022
30.09 - 19:00 (Pt) |
10 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 4 |
GLKS Różyny |
0 |
8 października 2022
8.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
16 października 2022
16.10 - 13:00 (Nd) |
12 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
+3 |
22 października 2022
22.10 - 11:00 (Sb) |
13 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
30 października 2022
30.10 - 10:30 (Nd) |
14 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
+1 |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 (Nd) |
15 |
Zenit Łęczyce |
1 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 (Sb) |
16 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
12 kwietnia 2023
12.04 - 16:30 (Śr) |
17 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
+3 |
24 listopada 2022
24.11 - 17:45 (Cz) |
18 |
Gedania II Gdańsk |
10 - 0 |
Osiczanka Osice |
+3 |
5 marca 2023
5.03 - 15:00 (Nd) |
19 |
Stoczniowiec Gdańsk |
1 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
29 marca 2023
29.03 - 17:00 (Śr) |
20 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
+3 |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 (Nd) |
21 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 (Sb) |
22 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 1 |
GKS Sierakowice |
+3 |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 (Sb) |
23 |
KS Chwaszczyno |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
6 kwietnia 2023
6.04 - 17:00 (Cz) |
24 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
+3 |
15 kwietnia 2023
15.04 - 12:00 (Sb) |
25 |
Orlęta Reda |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:30 (Nd) |
26 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
+3 |
27 kwietnia 2023
27.04 - 18:00 (Cz) |
27 |
GLKS Różyny |
1 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 (Śr) |
28 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 (Nd) |
29 |
Cartusia II Kartuzy |
1 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
0 |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 (Nd) |
30 |
Gedania II Gdańsk |
7 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
+3 |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 (Sb) |
31 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
27 maja 2023
27.05 - 11:00 (Sb) |
32 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
Zenit Łęczyce |
+3 |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 (Nd) |
33 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
+3 |
7 czerwca 2023
7.06 - 19:00 (Śr) |
34 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 (Sb) |