1 |
Zieloni Łąg |
1 - 8 |
MKP Szlachta |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 (Nd) |
2 |
MKP Szlachta |
7 - 4 |
Orkan Huta |
+3 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
MKP Szlachta |
+3 |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 (Sb) |
4 |
MKP Szlachta |
7 - 2 |
Meteor Silno |
+3 |
7 września 2019
7.09 - 15:00 (Sb) |
5 |
Unia Klawkowo |
2 - 1 |
MKP Szlachta |
0 |
15 września 2019
15.09 - 14:00 (Nd) |
6 | MKP Szlachta pauzuje | 21/22. września 2019 |
7 |
MKP Szlachta |
1 - 0 |
Grom Leśno |
+3 |
28 września 2019
28.09 - 14:00 (Sb) |
8 |
Czarni Piece |
8 - 1 |
MKP Szlachta |
0 |
5 października 2019
5.10 - 14:00 (Sb) |
9 |
MKP Szlachta |
1 - 3 |
Brda Rytel |
0 |
12 października 2019
12.10 - 14:00 (Sb) |
10 |
Perła Czyczkowy |
1 - 2 |
MKP Szlachta |
+3 |
20 października 2019
20.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
MKP Szlachta |
3 - 0 |
Sokół Lubnia |
+3 |
27 października 2019
27.10 - 14:00 (Nd) |
12 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 3 |
MKP Szlachta |
+1 |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 (Nd) |
13 |
MKP Szlachta |
3 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 (Sb) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
14 |
MKP Szlachta |
- |
Zieloni Łąg |
| 28/29. marca 2020 |
15 |
Orkan Huta |
- |
MKP Szlachta |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:30 (Sb) |
16 |
MKP Szlachta |
- |
Olimpia Czersk |
| 8/11. kwietnia 2020 |
17 |
Meteor Silno |
- |
MKP Szlachta |
|
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 (Sb) |
18 |
MKP Szlachta |
- |
Unia Klawkowo |
| 25/26. kwietnia 2020 |
19 | MKP Szlachta pauzuje | 2/3. maja 2020 |
20 |
Grom Leśno |
- |
MKP Szlachta |
|
10 maja 2020
10.05 - 14:00 (Nd) |
21 |
MKP Szlachta |
- |
Czarni Piece |
| 16/17. maja 2020 |
22 |
Brda Rytel |
- |
MKP Szlachta |
|
23 maja 2020
23.05 - 11:00 (Sb) |
23 |
MKP Szlachta |
- |
Perła Czyczkowy |
| 30/31. maja 2020 |
24 |
Sokół Lubnia |
- |
MKP Szlachta |
|
7 czerwca 2020
7.06 - 15:00 (Nd) |
25 |
MKP Szlachta |
- |
Brda Wielkie Chełmy |
| 11. czerwca 2020 |
26 |
Kolejarz II Chojnice |
- |
MKP Szlachta |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 (Nd) |