1 |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 2 |
Grom Leśno |
+1 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 (Nd) |
2 |
Grom Leśno |
8 - 0 |
Zieloni Łąg |
+3 |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 (Nd) |
3 |
Orkan Huta |
0 - 2 |
Grom Leśno |
+3 |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
Grom Leśno |
4 - 0 |
Olimpia Czersk |
+3 |
8 września 2019
8.09 - 14:00 (Nd) |
5 |
Meteor Silno |
3 - 6 |
Grom Leśno |
+3 |
14 września 2019
14.09 - 15:00 (Sb) |
6 |
Grom Leśno |
2 - 1 |
Unia Klawkowo |
+3 |
22 września 2019
22.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
MKP Szlachta |
1 - 0 |
Grom Leśno |
0 |
28 września 2019
28.09 - 14:00 (Sb) |
8 | Grom Leśno pauzuje | 5/6. października 2019 |
9 |
Grom Leśno |
1 - 3 |
Czarni Piece |
0 |
13 października 2019
13.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Brda Rytel |
1 - 1 |
Grom Leśno |
+1 |
19 października 2019
19.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Grom Leśno |
7 - 1 |
Perła Czyczkowy |
+3 |
27 października 2019
27.10 - 14:00 (Nd) |
12 |
Sokół Lubnia |
0 - 6 |
Grom Leśno |
+3 |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 (Nd) |
13 |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
+3 |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
Grom Leśno |
- |
Kolejarz II Chojnice |
|
29 marca 2020
29.03 - 14:00 (Nd) |
15 |
Zieloni Łąg |
- |
Grom Leśno |
|
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 (Nd) |
16 |
Grom Leśno |
- |
Orkan Huta |
|
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:00 (Śr) |
17 |
Olimpia Czersk |
- |
Grom Leśno |
|
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 (Sb) |
18 |
Grom Leśno |
- |
Meteor Silno |
|
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 (Nd) |
19 |
Unia Klawkowo |
- |
Grom Leśno |
|
2 maja 2020
2.05 - 17:00 (Sb) |
20 |
Grom Leśno |
- |
MKP Szlachta |
|
10 maja 2020
10.05 - 14:00 (Nd) |
21 | Grom Leśno pauzuje | 16/17. maja 2020 |
22 |
Czarni Piece |
- |
Grom Leśno |
|
23 maja 2020
23.05 - 15:00 (Sb) |
23 |
Grom Leśno |
- |
Brda Rytel |
|
31 maja 2020
31.05 - 14:00 (Nd) |
24 |
Perła Czyczkowy |
- |
Grom Leśno |
|
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 (Nd) |
25 |
Grom Leśno |
- |
Sokół Lubnia |
|
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 (Cz) |
26 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Grom Leśno |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 (Nd) |