1 |
Grom Trutnowy |
0 - 4 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
13 sierpnia 2017
13.08 - 13:00 (Nd) |
vo, na boisku 1:4 |
2 |
Wisła Długie Pole |
5 - 0 |
KS Wocławy |
+3 |
20 sierpnia 2017
20.08 - 16:00 (Nd) |
3 |
GTS Juszkowo |
0 - 4 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 (Sb) |
4 |
Wisła Długie Pole |
6 - 1 |
GTS Rusocin |
+3 |
2 września 2017
2.09 - 16:00 (Sb) |
5 |
GTS Rotmanka |
0 - 5 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
9 września 2017
9.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Wisła Długie Pole |
20 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
+3 |
16 września 2017
16.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Wisła Steblewo |
5 - 0 |
Wisła Długie Pole |
0 |
23 września 2017
23.09 - 17:00 (Sb) |
8 |
Wisła Długie Pole |
5 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
+3 |
30 września 2017
30.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Morze Stegna |
0 - 5 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
8 października 2017
8.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Wisła Długie Pole |
6 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
+3 |
14 października 2017
14.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Wisła Drewnica |
0 - 3 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
21 października 2017
21.10 - 15:00 (Sb) |
vo, mecz przerwany w 75 minucie przy stanie 1:3 |
12 |
GTS Rokitnica |
4 - 2 |
Wisła Długie Pole |
0 |
28 października 2017
28.10 - 15:30 (Sb) |
13 |
Wisła Długie Pole |
3 - 0 |
Osiczanka II Osice |
+3 |
4 listopada 2017
4.11 - 13:30 (Sb) |
14 |
Wisła Długie Pole |
3 - 2 |
Grom Trutnowy |
+3 |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 (Sb) |
15 |
KS Wocławy |
1 - 2 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
31 marca 2018
31.03 - 14:30 (Sb) |
16 |
Wisła Długie Pole |
3 - 3 |
GTS Juszkowo |
+1 |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 (Nd) |
17 |
GTS Rusocin |
0 - 5 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 (Sb) |
18 |
Wisła Długie Pole |
0 - 0 |
GTS Rotmanka |
+1 |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 (Sb) |
19 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 5 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
1 maja 2018
1.05 - 14:00 (Wt) |
vo, zdekompletowanie drużyny gospodarzy |
20 |
Wisła Długie Pole |
2 - 1 |
Wisła Steblewo |
+3 |
6 maja 2018
6.05 - 17:00 (Nd) |
21 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
0 |
9 maja 2018
9.05 - 18:30 (Śr) |
22 |
Wisła Długie Pole |
8 - 0 |
Morze Stegna |
+3 |
19 maja 2018
19.05 - 14:00 (Sb) |
23 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 5 |
Wisła Długie Pole |
+3 |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 (Nd) |
24 |
Wisła Długie Pole |
1 - 1 |
Wisła Drewnica |
+1 |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:30 (Sb) |
25 |
Wisła Długie Pole |
9 - 1 |
GTS Rokitnica |
+3 |
9 czerwca 2018
9.06 - 14:00 (Sb) |
26 |
Osiczanka II Osice |
5 - 2 |
Wisła Długie Pole |
0 |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 (Nd) |