MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Zawisza Borzytuchom | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 89 - 33 | ||||||
2. | Myśliwiec Tuchomie | 26 | 62 | 20 | 2 | 4 | 76 - 15 | ||||||
3. | Dolina Gałąźnia Wielka | 26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 67 - 45 | ||||||
4. | Arkonia Pomysk Wielki | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 45 - 41 | ||||||
5. | Magic Niezabyszewo | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 40 - 55 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 - 2 |
6. | GTS Czarna Dąbrówka | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 52 - 47 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 - 4 |
7. | GKS Kołczygłowy | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 64 - 64 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 9 - 3 |
8. | Sparta Konarzyny | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 73 - 62 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 - 9 |
9. | Stegna Parchowo | 26 | 35 | 11 | 2 | 13 | 70 - 55 | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 13 - 1 |
10. | Lipniczanka Lipnica | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 48 - 51 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 6 |
11. | LKS Łebunia | 26 | 35 | 11 | 2 | 13 | 51 - 63 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 - 15 |
12. | Skotawa Budowo | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 60 - 76 | ||||||
13. | Granit Koczała | 26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 56 - 80 | ||||||
14. | Brda II Przechlewo | 26 | 5 | 1 | 2 | 23 | 23 - 127 |
Lipniczanka Lipnica | 3 - 1 | LKS Łebunia | 29 kwietnia 2017 - 14:00 | |
GKS Kołczygłowy | 2 - 0 | Dolina Gałąźnia Wielka | 30 kwietnia 2017 - 14:00 | |
Skotawa Budowo | 3 - 0 | Brda II Przechlewo | 30 kwietnia 2017 - 14:00 | |
vo, goście nie przyjechali | ||||
Arkonia Pomysk Wielki | 2 - 0 | Myśliwiec Tuchomie | 30 kwietnia 2017 - 15:00 | |
Magic Niezabyszewo | 1 - 0 | GTS Czarna Dąbrówka | 30 kwietnia 2017 - 14:00 | |
Granit Koczała | 1 - 1 | Zawisza Borzytuchom | 30 kwietnia 2017 - 15:00 | |
Stegna Parchowo | 3 - 0 | Sparta Konarzyny | 30 kwietnia 2017 - 15:00 |
beksk | 24.04.2017, 20:49:46 |
Parchowo gra lewusami sprawcie ich dokładnie. | |
beksk | 24.04.2017, 20:51:16 |
o spotkają się dwie drużyn które grają lewusami możecie się sprawdzić na wzajem | |
shandy84 | 26.04.2017, 08:20:22 |
Beks ty sam jesteś lewy.... | |
maszkota | 29.04.2017, 16:48:24 |
jaki wynik w lipnicy? | |
Eleven | 29.04.2017, 17:06:32 |
Lipniczanka 3:1 LKS | |
Guru93 | 30.04.2017, 00:18:19 |
beksk jeszcze nie podnieśliście się po porażce ?
otrzyjcie już łzy i idźcie dalej ;) Pozdrawiam. | |
fanatykpilkinoznej | 30.04.2017, 14:37:40 |
Skotawa Budowo - Brda II Przechlewo 3:0 goście nie przyjechali na mecz | |
BałtykSKS | 30.04.2017, 15:59:28 |
GKS 2-o Dolina | |
R E K L A M A | |
Eleven | 30.04.2017, 16:24:52 |
Moj GTS kierunek Klasa B, 1:0 dla Niezabyszewa. | |
grzex18 | 06.05.2017, 11:50:15 |
Klasyfikacja strzelców po 19. kolejce:
L.p. Imię i nazwisko Klub Razem: 1 Adam Gross Myśliwiec Tuchomie 25 2 Patryk Kwasigroch Dolina Gałąźnia Wielka 22 3 bramki samobójcze 0 19 4 Tobiasz Rachwał Zawisza Borzytuchom 18 5 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 16 6 Wojciech Mański Stegna Parchowo 16 7 Paweł Podgórski Sparta Konarzyny 15 8 Paweł Fedoruk GTS / Skotawa 14 9 Piotr Pituch Zawisza Borzytuchom 14 10 Damian Maszota LKS Łebunia 12 11 Piotr Kuskowski Magic Niezabyczewo 11 12 Błażej Stanisławski Sparta Konarzyny 11 13 Marcin Barniak Zawisza Borzytuchom 11 14 Radosław Kowalczyk Skotawa Budowo 10 15 Damian Wesołowski Stegna Parchowo 10 16 Paweł Plata GKS Kołczygłowy 9 17 Radosław Gostomski Granit Koczała 9 18 Adrian Kuik Studziński Lipniczanka Lipnica 9 19 Wojciech Szulc LKS Łebunia 9 20 Dawid Fusiek Arkonia Pomysk Wielki 8 21 Michał Gański Dolina Gałąźnia Wielka 8 22 Ireneusz Wirkus GKS Kołczygłowy 8 23 Marcin Kurkowski Stegna Parchowo 8 24 Kacper Grajczyk Dolina Gałąźnia Wielka 7 25 Dawid Wnuk - Lipiński GKS Kołczygłowy 7 26 Michał Jakusz Arkonia Pomysk Wielki 6 27 Tomasz Cierson Arkonia Pomysk Wielki 6 28 Krzysztof Gański GKS Kołczygłowy 6 29 Marcin Jędryczka Granit Koczała 6 30 Paweł Breszka Granit Koczała 6 31 Grzegorz Misiura Skotawa Budowo 6 32 Dominik Lemańczyk Sparta Konarzyny 6 33 Dominik Petryszyn Zawisza Borzytuchom 6 34 Dawid Szymański GKS Kołczygłowy 5 35 Artur Adamczyk Granit Koczała 5 36 Kamil Jakubek Magic Niezabyczewo 5 37 Mateusz Demko Myśliwiec Tuchomie 5 38 Damian Młyński Dolina Gałąźnia Wielka 4 39 Paweł Łangowski Dolina Gałąźnia Wielka 4 40 Tomasz Gąsecki Granit Koczała 4 41 Paweł Machnikowski GTS Czarna Dąbrówka 4 42 Przemysław Toporek GTS Czarna Dąbrówka 4 43 Gracjan Kuik Studziński Lipniczanka Lipnica 4 44 Tomasz Szada Borzyszkowski Lipniczanka Lipnica 4 45 Piotr Tryba LKS Łebunia 4 46 Łukasz Breszka Magic Niezabyczewo 4 47 Mateusz Wnuk - Lipiński Magic Niezabyczewo 4 48 Dominik Michańczyk Myśliwiec Tuchomie 4 49 Grzegorz Treder Myśliwiec Tuchomie 4 50 Tomasz Kupczyk Myśliwiec Tuchomie 4 51 Wojciech Wałdoch Myśliwiec Tuchomie 4 52 Wojciech Rosiak Skotawa Budowo 4 53 Jacek Stanisławski Sparta Konarzyny 4 54 Paweł Ryduchowski Sparta Konarzyny 4 55 Tomasz Podgórski Sparta Konarzyny 4 56 Jarosław Szuryn Victoria/Brda II Przechlewo 4 57 Denis Jakuć Zawisza Borzytuchom 4 58 Mateusz Nogieć Zawisza Borzytuchom 4 59 Michał Ćwierz Dolina Gałąźnia Wielka 3 60 Dawid Bartków GKS Kołczygłowy 3 61 Mateusz Jaszul GKS Kołczygłowy 3 62 Piotr Jasiński Granit Koczała 3 63 Mateusz Ostrowski GTS Czarna Dąbrówka 3 64 Bartosz Wnuk - Lipiński Lipniczanka Lipnica 3 65 Marcin Krefta LKS Łebunia 3 66 Bartłomiej Kapiszka Stegna Parchowo 3 67 Jakub Kapiszka Stegna Parchowo 3 68 Kamil Grabowski Stegna Parchowo 3 69 Bartosz Watral Zawisza Borzytuchom 3 70 Krzysztof Petryszyn Zawisza Borzytuchom 3 71 Marcin Bartłomiejczuk Zawisza Borzytuchom 3 72 Jakub Jakusz Arkonia Pomysk Wielki 2 73 Dawid Kuszlewicz Granit Koczała 2 74 Kamil Rosiak Granit Koczała 2 75 Robert Smoluchowski Granit Koczała 2 76 Sebastian Rudnik Granit Koczała 2 77 Damian Sobisz GTS Czarna Dąbrówka 2 78 Dawid Wdowczyk GTS Czarna Dąbrówka 2 79 Jakub Gralak GTS Czarna Dąbrówka 2 80 Piotr Szczegielniak GTS Czarna Dąbrówka 2 81 Jacek Kiełpiński Lipniczanka Lipnica 2 82 Józef Maszota LKS Łebunia 2 83 Sławomir Czaja LKS Łebunia 2 84 Grzegorz Adamczyk Magic Niezabyczewo 2 85 Kacper Freda Magic Niezabyczewo 2 86 Rafał Wiczk Magic Niezabyczewo 2 87 Sylwester Breszka Magic Niezabyczewo 2 88 Paweł Penkowski Myśliwiec Tuchomie 2 89 Bartosz Jączyński Skotawa Budowo 2 90 Tomasz Sparniuk Skotawa Budowo 2 91 Marcin Podgórski Sparta Konarzyny 2 92 Cezary Staubach Stegna Parchowo 2 94 Jędrzej Pilarski Victoria/Brda II Przechlewo 2 95 Marcin Jeszka Victoria/Brda II Przechlewo 2 96 Grzegorz Stencel Zawisza Borzytuchom 2 97 Damian Coppa Arkonia Pomysk Wielki 1 98 Marcin Tywusik Arkonia Pomysk Wielki 1 99 Mateusz Piechowski Arkonia Pomysk Wielki 1 100 Patryk Kuczkowski Arkonia Pomysk Wielki 1 101 Paweł Wojach Arkonia Pomysk Wielki 1 102 Damian Komar Dolina Gałąźnia Wielka 1 103 Grzegorz Komar Dolina Gałąźnia Wielka 1 104 Grzegorz Szczegielniak Dolina Gałąźnia Wielka 1 106 Mateusz Cyman Dolina Gałąźnia Wielka 1 107 Roman Mach Dolina Gałąźnia Wielka 1 108 Adrian Rzeźnicki GKS Kołczygłowy 1 109 Arnold Piechowski GKS Kołczygłowy 1 110 Bartosz Rowiński GKS Kołczygłowy 1 111 Jakub Gul GKS Kołczygłowy 1 112 Marcin Marchut GKS Kołczygłowy 1 113 Paweł Wruszczak GKS Kołczygłowy 1 115 Kamil Zawoluk Granit Koczała 1 116 Maciej Ignatowicz Granit Koczała 1 117 Bartosz Ostrowski GTS Czarna Dąbrówka 1 118 Michał Biernat GTS Czarna Dąbrówka 1 119 Patryk Wolski GTS Czarna Dąbrówka 1 120 Paweł Duszkiewicz GTS Czarna Dąbrówka 1 121 Paweł Szczegielniak GTS Czarna Dąbrówka 1 122 Bartosz Wójcik Lipniczanka Lipnica 1 124 Kacper Pażątka Lipiński Lipniczanka Lipnica 1 125 Krystian Czapiewski Lipniczanka Lipnica 1 126 Szymon Kuliński Lipniczanka Lipnica 1 127 Bartosz Lidzbarski LKS Łebunia 1 129 Kamil Staniszewski LKS Łebunia 1 131 Konrad Butowski LKS Łebunia 1 132 Paweł Maszota LKS Łebunia 1 133 Mateusz Breszka Magic Niezabyczewo 1 134 Paweł Mielewczyk Magic Niezabyczewo 1 135 Piotr Guła Magic Niezabyczewo 1 136 Cezary Jenta Myśliwiec Tuchomie 1 137 Patryk Hinca Myśliwiec Tuchomie 1 138 Arkadiusz Dallecki Skotawa Budowo 1 139 Michał Beger Skotawa Budowo 1 140 Michał Jączyński Skotawa Budowo 1 141 Andrzej Winkowski Sparta Konarzyny 1 143 Mikołaj Guenther Sparta Konarzyny 1 144 Patryk Krawczyk Sparta Konarzyny 1 145 Przemysław Winkowski Sparta Konarzyny 1 146 Szymon Segieta Sparta Konarzyny 1 148 Janusz Benkowski Stegna Parchowo 1 149 Łukasz Buszmann Stegna Parchowo 1 150 Patryk Wasiniewski Stegna Parchowo 1 151 Rafał Durawa Stegna Parchowo 1 152 Adrian Nowak Victoria/Brda II Przechlewo 1 153 Dawid Segieta Victoria/Brda II Przechlewo 1 154 Dawid Tomaszewski Victoria/Brda II Przechlewo 1 155 Dominik Nowacki Victoria/Brda II Przechlewo 1 156 Patryk Sielski Victoria/Brda II Przechlewo 1 157 Patryk Szydłowski Victoria/Brda II Przechlewo 1 158 Radosław Szuryn Victoria/Brda II Przechlewo 1 160 Karol Dziemianko Zawisza Borzytuchom 1 | |