2. Czarni Piece 20 44 14 2 4 95 - 34 2 3 1 0 1 4 - 5
9. Brda Wielkie Chełmy 20 19 5 4 11 43 - 60
10. Grom Leśno 20 14 4 2 14 28 - 95
11. Orkan Huta 20 7 1 4 15 20 - 71
12. Wicher Lichnowy (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał twardy20 27.07.2015, 21:44:22

* Wicher Lichnowy wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

informator   12.06.2015, 17:23:34
Wątpię że w meczach Czarnych i Olimpii będą niespodzianki wiec wszystko roztrzygnie sie za tydzień w niedziele o 14. ale do puki piłka w grze :D powodzenia wszystkim

GrAnDiN   13.06.2015, 19:14:33
elninio956 Opisz jeszcze w jaki sposób zdobyta ta "bramka"
 szurszacz   13.06.2015, 19:38:21
GrAnDiN -myśle że ty wiesz, ale dla niewtajemniczonych - 2 z olimpi było na spalonym, trzeci dostał w ręke i strzelił gola
 Rymon   13.06.2015, 19:50:41
Informatar:A czemu niespodzianka w silnie?
ja mysle ze unia po prostu zagrala swoje i zasluzenie wygrala
 Rymon   13.06.2015, 19:51:28
 informator   13.06.2015, 19:59:01
Oczywiście nie ujmuje zwycięstwa Unii Klawkowo nie widziałem meczu tylko wynik i ten jest dla mnie małym zaskoczeniem. Gratulacje zwycięzca.
Za tydzień Kolejarz gra z Unią a Olimpia z Perła p
będzie ciekawie
 samsung   13.06.2015, 20:08:13
Olimpia zdobyla bramke zdobyta ewidentnie nieslusznie w 90+2 ... Zawodnik strzelil w bramke, bramkarz Chełmów wyplul piłke, zawodnik Olimpii pomogl sobie reka i strzelil w pusta bramke. Olimpia bardzo słabiutko. MECZ POWINIEN ZAKONCZYC SIE REMISEM. Sedzia dal ciala na calej lini.... odwgwizdujac bramke w doliczonym czasie gry, na dodatek zdobyta reka.... porazka
 M7_Meteor   13.06.2015, 21:23:12
dlaczego Unia wygrała? Bo była lepsza. No i Meteor ze względu na liczne wyjazdy i szereg kontuzji grał cały mecz w 9-osobowym składzie. Do przerwy było 0:5, potem drugą połowę wygraliśmy 2:1 ;)
 zolder   13.06.2015, 22:54:09
Olimpia grała bez 6 podstawowych zawodnikow, mocne rezerwy. Licza się 3 pkt.
 Rymon   13.06.2015, 23:24:49
Mowiąc po krótce. rozstrzygniecie za tydzien :D
p,s mam nadzieje ze unia za tydzien wygra
 samsung   14.06.2015, 08:08:50
Czersk, takie duze miasto i wszystkie wyniki ledwo ledwo....jeszcze 11 nie moga zebrac. No ale coz, bedzie ciekawa ostatnia kolejka
 zolder   14.06.2015, 10:48:40
Nikogo nie zmusisz do grania. To jest amatorka więc wypadaja rózne sytuacje. A co do ostatniej kolejki no bedzie ciekawie.
 marcin@   14.06.2015, 10:52:32
Olimpia bardzo słabiutko Brda swoją walecznością zasłużyła chociażby na remis. Bo będąc na meczu to zawodnicy z Chełmów mieli lepsze sytuacje do zdobycia bramki. A co do braków 6 podstawowych zawodników to chyba brakowało jednego KAKI który gra za tych 6.
Duże brawa dla Brdy brawo panowie
 Goalkeeper69   14.06.2015, 11:58:24
marcin@ Kaki nie ma od spotkania z Piecami, jest on ważny, ale brakowało również:
-Mateusza Przeslawskiego
-Bartosza Keistra, który wrócił po kontuzji i zdobywał zwycięską bramkę z Gromem, czy też dwie bramki w ostatnim spotkaniu z Unią.
-Brak Pawła Reszczyńskiego czyli najlepszego strzelca w drużynie, zdobył ich, aż 15.
Więc nie mów, że ni było tylko Kaki, bo brakowało całego przodu, wypisałem tylko tych,którzy potrafiliby wygrać to spotkanie w pojedynkę ...
 marcin@   14.06.2015, 12:11:06
Goalkeeper69 masz rację brakowało u was tego jednego z tych 6 co wygrałby mecz w pojedynkę to niech ten jeden z tych 6 awansuje do A klasy i wygrywa tam za was mecze. a w tym meczu wystarczył tylko sędzia żebyście wygrali. w każdym meczu kogoś brakuje i trzeba grać tymi zawodnikami co są. Kto widział mecz ten wie jak było. Powodzenia :D
 batrovic   14.06.2015, 16:29:42
marcin@ kto widział więcej meczy Olimpii wie że grał w połowie "drugi" skład to po pierwsze. Po drugie sędzia tyle razy dawał ciała przeciwko Olimpii że raz się szczęście odwróciło w tym sezonie na jej korzyść. Po trzecie Chełmy nie wygrały z tak cienką Olimpią to jak to o nich świadczy?...
 marcin@   14.06.2015, 20:38:04
batrovic uszanowanko dla Ciebie . Brawa dla Brdy za waleczność i za to ze potrafili zagrać jak równy z równym chociaż tabela mówi co innego przegrali i nie płaczą bo kogoś nie było, zagrali zajebiście tymi zawodnikami co byli i powinien być remis . A co po twoje trzecie po raz kolejny powtarzam pomógł wam sędzia . Zapytaj zawodników z obrony np. Kapitana albo tego troszkę starszego Pana z lewej obrony co sami potwierdzili ze była ręka którą widzieli z własnej połowy.
Awans dla KOLEJARZA I CZARNYCH. Pozdrawiam
 batrovic   14.06.2015, 22:16:37
marcin@ ja nie napisałem że sędzia nam nie pomógł,mieliśmy kupę szczęścia w tym meczu(sam widziałem tą rękę siedząc z drugiej strony boiska),z przebiegu gry byliśmy gorsi,jak Polska z Gruzją :blink: ale 3 punkty zostały w Czersku,i dzięki temu Kolejarz i Czarni chcąc awansować będą musieli się w ostatniej kolejce jeszcze trochę wysilić :)