Weber Szprudowo 4 - 1 LKS Waplewo 16 listopada 2014 - 13:00
Sokół Lubichowo 1 - 4 Błękitni Kmiecin 15 listopada 2014 - 13:00
Fryc Piotr
Fryc Piotr
Wójcik Adrian

Bolek23   11.11.2014, 09:23:20
Strzelcy nie wpisani z meczu Pogoń Prabuty Rodło Kwidzyn II : Szpociński Mateusz Wacławski Bartek i Szymański Szymon
 Daniel55   11.11.2014, 10:57:49
Ostatnia kolejka bardzo ciekawa ale bez wątpienia mecz na szczycie w Pinczynie :D powodzenia dla wszystkich ekip w ostatniej kolejce.
 Sev22   11.11.2014, 16:02:24
@Bolek23 - Są wpisani, brakuje strzelca gości :blink:

Brakujący strzelcy:

Kolejka 5
- Pogoń Prabuty 3 - 1 Rodło II Kwidzyn - Strzelec gości (1)

Kolejka 6
- Wisła Korzeniewo 4 - 1 Rodło II Kwidzyn - Strzelec gości (1)

Kolejka 7
- Rodło II Kwidzyn 5 - 1 Relax Ryjewo - Strzelcy gospodarzy (5), Strzelec gości (1)

Kolejka 8
- Wisła Korzeniewo 3 - 1 Relax Ryjewo - Strzelec gości (1)
- Weber Szprudowo 3 - 6 Rodło II Kwidzyn - Strzelcy gości (3) [Znani: Pierepienko Krzysztof, Gwóźdź Mariusz, Graczyk Jacek]

Kolejka 9
- Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Sokół Lubichowo - Strzelcy gospodarzy (2)
- Relax Ryjewo 1 - 2 Weber Szprudowo - Strzelec gospodarzy (1)

Kolejka 10
- Sokół Lubichowo 2 - 1 Relax Ryjewo - Strzelec gości (1)
- Błękitni Kmiecin 0 - 4 Rodło II Kwidzyn - Strzelcy gości (4)

Kolejka 11
- Rodło II Kwidzyn 2 - 2 LKS Waplewo - Strzelcy gospodarzy (2)
- Relax Ryjewo 3 - 0 Błękitni Kmiecin - Strzelcy gospodarzy (3)

Kolejka 12
- LKS Waplewo 6 - 3 Relax Ryjewo - Strzelcy gości (3)

Suma brakujących strzelców: 28

Brakujący strzelcy ze względu na drużyny:
- 18 strzelców - Rodło II Kwidzyn
- 10 strzelców - Relax Ryjewo
 LosEkspertos   12.11.2014, 15:57:55
A-IV Wisła Korzeniewo - Sokół Lubichowo, wo. 0:3 i 3 pkt na korzyść zespołu Sokół Lubichowo, §16 pkt 5g RR

Dzisiejszy komunikat
 Buzała_20   12.11.2014, 21:31:33
Korzeniewo takie mocne a tu proszę ludzie zejdźcie na ziemię i zacznijcie doceniać innych gwiazdorstwem dlatego nie zajedziecie tak samo 3 tygodnie temu w Radostowie co wy graliście ??
Powodzenia z Pinczynem
 brawo   12.11.2014, 21:55:40
W dupie byłeś gówno widziałeś tyle ci powiem . Graliśmy tak ze fartem straciliśmy 2 pkt zdarza się nawet najlepszym . A tak wg niech każdy patrzy na swoje niesamowite zespoły :/ bez odbioru :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
 didier   12.11.2014, 22:14:09
Meteor pokazuje o niebo lepsza piłke niż Wisła, życze chlopakom awansu z Pinczyna bo swa grą nalezy im sie.

Bolek23   12.11.2014, 22:58:07
Haaa! Wiedziałem, że po szczęściarskim walkowerze z Pogonią kiedyś przyjdzie i czas na was.. Właśnie się doczekałem ! A co do wypowiedzi o grze Korzeniewa to tylko, że na gierce przed meczem radzą sobie nawet dobrze momentami. :D :D :D :D :D Buziaki :)
 GrzesioLato   13.11.2014, 04:12:16
Bolek23 nie kompromituj się ,prześledź historie meczów Prabut z Wisłą to przejżysz na oczy ,kto tu na rozgrzewkach sobie tylko dobrze radził ,o tym kto gra lepiej Meteor czy Wisła zadecuduje dwumecz więc powoli bez osądów .Buzała_20 wyluzuj już z tym Rodostowem ,tak jak napisałem jest jeszcze runda rewanżowa a wtedy może szala się przechylić na stronę Wisły .Tak wogóle za co walkower?
 Bolek23   13.11.2014, 07:03:51
Kto to sie kompromituje ?Co ty mi teraz tu o historii meczy mówisz stary, no może w dziadku jeszcze dobrze sobie radziliście w przerwie i czasem wam kontra wyszła w sparingu.. Grzesio były prezesie o wszystko i wszystkich sie czepiasz jak dopiero z pampersa wyszedł.. Chłopak sie cieszy bo takie Korzeniewo jak zawsze sie spina w necie a na boisku tylko potrafia grać w dziadku..
 brawo   13.11.2014, 09:09:19
Bolek 23 ty masz chyba problem z glowa co ? Idz lepiej na pobiegac do okola drzewa czy cos bo internet ci szkodzi i to nawet bardzo mocno bez odbioru ...
 Bolek23   13.11.2014, 09:11:47
Z tego co tu czytam to Ty masz problem z głową bo poprawnej polszczyzny jeszcze nie potrafisz.. zobacz na swoje drugie zdanie i jak piszesz to czasem pomyśl jak Ci się uda.
 brawo   13.11.2014, 09:11:47
Dookola*
 brawo   13.11.2014, 09:17:06
Nie wydaje mi sie Bolek Bolec czy tam Kolec czy jak cie tam nazywaja :puke: :puke: :puke: :puke:
 Bolek23   13.11.2014, 09:23:04
No nic nie będę się kłócił z Tobą bo to nie ma najmniejszego sensu a poza tym nie chce się zniżać do takiego poziomu jaki tu pokazujesz. Więc siema.
 Bolek23   13.11.2014, 09:45:38
I jeszcze jedna mała rada dla Ciebie bo widzę, że cały czas siedzisz przed kompem.. Wyłącz go czasem bo wypali Ci resztę szarych komórek, sam widzisz chyba jakie bzdury piszesz i pisałeś.
 brawo   13.11.2014, 10:09:57
Ta sama rada do ciebie bo tak wg cala ta tzw spina zaczela sie od twojej zbednej wypowiedzi na temat Wisly wiec pal gume . Cya
 Gekon   13.11.2014, 16:41:20
trafila kosa na kamien co nie brawo :)

ze tak powiem kwiczora juz pozdrowilem tak jak chciales, wiec teraz pozdrow ode mnie cala druzyne wisly bo punkty polecialy do Lubichowa, zacznijcie grac fair to moze macie jakies szans :)

pozdrawiam wszystkich napinaczy :)
 GrzesioLato   13.11.2014, 17:57:44
Gekon,wszystko było fair ,poczekaj na decyzję odwoławczą związku.Pomijając sytuację z walkowerem chwilowym,nadmienię iż te twoje Lubichowo niech pogra tyle sezonów w V lidze co Wisła,to rozmowa na forum będzie miała ,nie zawsze jest pięknie i nikt nie powiedział że Wisła wygra tą ligę ,akurat Wy będziecie się kopać po piętach całe życie w tej zasranej A klasie,bo na więcej was nie stać,to samo to B klasowe Rodostowo.Już człowiek nieraz musi się zniżyć to waszego poziomu bo czytać tych dziecinnych głupot się nie da.Brawo wyluzuj też tą nagonkę bo sępy mają pożywkę na forum.Liga trwa ,pogadamy NA KONIEC SEZONU.Aha bym zapomniał do Bolek23 ,zawsze chłopie byliście na kolanach !
 Buzała_20   14.11.2014, 14:54:02
GrzesioLato czy jak ci tam jak byś nie zauważył do zawsze Radostowo z Lubichowem na czele awansowało do A klasy a teraz zarówno my jak i Lubichowo musimy jednak coś grać skoro mamy dość dobry bilans punktowy przypominam ci że sezon się jeszcze nie skończył i wiele może się jeszcze wiele odwrócić także zejdź na ziemie i nie obrażaj innych jutro was czeka ciężka przeprawa w Pinczynie zagracie na dobrym dywanie także najpierw wygraj potem gadaj!!!

Grenc Piotr

Szkoda naszych dwóch strzałów po których piłka odbiła się od poprzeczki. Dzięki Pogoń za mecz i powodzenia ;)

subkowy   15.11.2014, 16:06:24
Relax : ORZEŁ II 2:0
 binek   15.11.2014, 16:16:05
Świt Radostowo 2-1 Pogoń śmetowo bravo Świt!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :idea:
 starogard   15.11.2014, 16:32:24
Meteor 0:0 korzeniewo i co wam dało to sprawdzanie kart wygrywać trzeba na boisku
 Daniel55   15.11.2014, 16:43:24
Brawo Świt Radostowo pokazaliśmy wspólnie że potrafimy walczyć do konica wynik w drugiej połowie mógł być wyższy ale cieszy to 2;1 i cenne 3 pkt bramki dla Świtu Damian Leszczyński i Mateusz Lisewski dziękujemy i powodzenia wiosną dla wszystkich dużo zdrowia
 GrzesioLato   15.11.2014, 17:27:56
opisze ktoś mecz kolejki w Pinczynie
 kalo86   15.11.2014, 18:00:12
Korona po slabym meczu przegrała z Rodlem 2 az7:1 :( bramka dla Korony Leszek Podolski . Gratki dla Rodla i pozdrowienia dla wszystkich ekip i do zobaczenia wiosna:)
 lzspogonsmetowo   15.11.2014, 18:44:29
Dla Pogoni Smętowo:
1x Bogusław Lizak
 Buzała_20   15.11.2014, 19:01:14
Pogoń Smętowo 1:2 Świt Radostowo( 1:0).
Mecz W Smętowie całkiem ciekawy z wieloma sytuacjami podbramkowymi w pierwszej cześci gry to pogoń dłużej utrzymywała się przy piłce dominując środek pola, goście z Radostowa nie odstawali zbytnio piłkarsko starali się na swój sposób przenosząc ciężar gry na połowę rywala Pogoń wychodzi na prowadzenie za sprawą Bogusława Lizaka który zagrał pożegnalny mecz do spółki z Jackiem Manuszewskim. Dlatego pierwszego mecz kończy się 41 minucie nie fortune starcie z rywale skończyło się na rozbitym łuku brwiowym . Drugie 45 minut to bez dyskusyjna przewaga przyjezdnych z Radostowa którzy wyszli z mocnym zamiarem na drugie 45 minut. Katem gospodarzy okazuje się w 64 minucie wprowadzony na boisko Damian Leszczyński który bez wątpienia został bohaterem spotkania młodość , waleczność została w 100% wykorzystana. W 70 minucie prowadzimy już 2;1 tym razem do siatki trafia Mateusz Lisewski a asystentem okazał się Damian Leszczyński który dzisiejsze spotkanie może zapisać na duży "+" bramka asysta oraz słupek który otwierał drogę do bramki. Niezrezygnowana "Pogoń walczyła do końca o zmianę rezultatu jednak bez skutecznie i komplet cennych punktów na zakończenie jesieni pojechał do cieszącego się Radostowa :love:
Brawo dla wszystkich za ciężką i owocną prace która daje dobre plony i wszelki optymizm na wiosnę. Wszystkim drużynom życzymy wszystkiego dobrego dużo zdrowia oraz powodzenia na wiosnę :D
 Buzała_20   15.11.2014, 19:02:24
Dzięki Pogoń za mecz do zobaczenia wiosną :idea:
 starogard   15.11.2014, 19:56:37
Moim zdaniem mecz w pinczynie na leśnym poziomie z dwuch stron mecz wmniare czysty sędzia trochę nawalal w drugiej polowie ale bylo widać że dwa czolowe drużyny jedynej stu procentowej sytuacji nie wykozystal sylwek woloszyn