MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Gwiazda Karsin | 26 | 64 | 20 | 4 | 2 | 89 - 17 | ||||||
2. | Sparta Kleszczewo | 26 | 57 | 17 | 6 | 3 | 86 - 34 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 9 - 4 |
3. | Wda Lipusz | 26 | 57 | 18 | 3 | 5 | 74 - 52 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 - 9 |
4. | Tęcza Brusy | 26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 60 - 51 | ||||||
5. | KS Skorzewo | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 68 - 58 | ||||||
6. | Sławek Borzechowo | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 56 - 52 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5 - 4 |
7. | Victoria Kaliska | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 59 - 41 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 - 5 |
8. | Ceramik Łubiana | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 35 - 49 | ||||||
9. | Sokół Zblewo | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 43 - 42 | ||||||
10. | Czarni Ostrowite | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 49 - 70 | ||||||
11. | Orzeł Gołubie | 26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 42 - 82 | ||||||
12. | KS Grabowo | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 46 - 80 | ||||||
13. | Jantar Pawłowo | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 30 - 62 | ||||||
14. | Brda Rytel | 26 | 12 | 2 | 6 | 18 | 31 - 78 |
Sokół Zblewo | 0 - 1 | Wda Lipusz | 12 października 2014 - 11:00 | |
Marcin Oliwa | ||||
Sławek Borzechowo | 2 - 2 | Sparta Kleszczewo | 11 października 2014 - 16:00 | |
Piotr Prokopów (k) Adrian Klimowicz | Andrzej Wołoszyk Rafał Stolz | |||
KS Skorzewo | 2 - 3 | Tęcza Brusy | 11 października 2014 - 16:00 | |
Jakub Majer Jakub Majer | Kamil Rakowski Kamil Rakowski Rafał Warnke | |||
Orzeł Gołubie | 3 - 2 | Victoria Kaliska | 12 października 2014 - 14:00 | |
Michał Mejer Radosław Kabała Kamil Puzdrowski | Andrzej Grzywacz (k) Arkadiusz Wołyńczuk | |||
KS Grabowo | 1 - 1 | Jantar Pawłowo | 12 października 2014 - 14:00 | |
Jacek Czucha | Paweł Grzonkowski | |||
Gwiazda Karsin | 5 - 0 | Brda Rytel | 11 października 2014 - 15:00 | |
Dawid Talapka Tomasz Szulc Dawid Wieteska Dawid Wieteska Michał Sałata | ||||
Czarni Ostrowite | 2 - 3 | Ceramik Łubiana | 11 października 2014 - 14:00 | |
Daniel Błaszkowski Adam Kłodziński |
bruszanin | 11.10.2014, 17:58:41 |
Skorzewo-Tecza 2-3!Skorzewo wygrywali juz 2 -0 ale Tęcza dala rade wygrać po bramkach 2 rakowskiego i 1 Warnke! | |
ziombel00 | 11.10.2014, 18:07:19 |
Barwo Tęcza!!! Brawo Rakuś i Rafik | |
ziombel00 | 11.10.2014, 18:07:56 |
Brawo :-) | |
danielsago | 11.10.2014, 18:13:40 |
Gwiazda - Brda 5-0 (2-0)
Bramki: Dawid Talapka, Tomasz Szulc, Dawid Wieteska x 2, Michał Sałata | |
pokrzywa83 | 11.10.2014, 18:29:06 |
BRAWO GWIAZDA.
KOLEJNY MECZ 5-0 OBY TAK DALEJ !!!!!!!!!! | |
danielsago | 11.10.2014, 18:36:45 |
Czarni - Ceramik 2-3
Sławek - Sparta 2-2 | |
danielsago | 11.10.2014, 18:37:09 |
Czarni - Ceramik 2-3
Sławek - Sparta 2-2 | |
sefcio7 | 11.10.2014, 19:19:00 |
Dla Skorzewa dwie bramki Jakub Majer. | |
R E K L A M A | |
spartanin_kleszczewo | 12.10.2014, 09:36:16 |
Dla Sparty Andrzej Wołoszyk i Rafał Stolz | |
danielsago | 12.10.2014, 13:33:36 |
Sokół - Wda 0-1 (0-0). Bramka w 93 min. ... | |
snow0010 | 12.10.2014, 16:01:47 |
Orzeł - Victoria 3:2 Bramki dla Orła: Michał Mejer, Radosław Kabała, Kamil Puzdrowski | |
messibarca | 12.10.2014, 19:13:32 |
grabowo-jantar 1-1 | |
messibarca | 12.10.2014, 19:19:30 |
skorzewo-tęcza to był mecz.tęcza pojechałą w bardzo okrojonym składzie .po 2 karnych dla skorzewa połowa zakończyłą sie wynikiem 2-0/tęcza w drugiej połowie odmieniona i cała połowę atakowała i wygrałą 3-2.brawo chłopaki.walczymy dalej | |
Sev22 | 12.10.2014, 19:56:38 |
Brakujący strzelcy:
Kolejka 1 - Tęcza Brusy 3 - 1 Ceramik Łubiana - Strzelec gości (1) Kolejka 5 - KS Grabowo 3 - 1 Gwiazda Karsin - Strzelcy gospodarzy (3) Kolejka 6 - Czarni Ostrowite 1 - 4 KS Grabowo - Strzelec gospodarzy (1), Strzelcy gości (4) - Jantar Pawłowo 2 - 1 Sławek Borzechowo - Strzelec gości (1) Kolejka 7 - Sławek Borzechowo 2 - 2 Victoria Kaliska - Strzelcy gospodarzy (2) Kolejka 8 - Wda Lipusz 3 - 2 Czarni Ostrowite - Strzelcy gości (2) - Brda Rytel 1 - 1 KS Grabowo - Strzelec gości (1) - Tęcza Brusy 6 - 2 Sławek Borzechowo - Strzelcy gości (2) Kolejka 9 - Sokół Zblewo 0 - 1 Wda Lipusz - Strzelec gości (1) - Sławek Borzechowo 2 - 2 Sparta Kleszczewo - Strzelcy gospodarzy (2) - KS Grabowo 1 - 1 Jantar Pawłowo - Strzelec gospodarzy (1), Strzelec gości (1) - Czarni Ostrowite 2 - 3 Ceramik Łubiana - Strzelcy gospodarzy (2), Strzelcy gości (3) Brakujący strzelcy ze względu na drużyny: - 9 strzelców - KS Grabowo, - 7 strzelców - Sławek Borzechowo, - 5 strzelców - Czarni Ostrowite, - 5 strzelców - Ceramik Łubiana, - 1 strzelec - Wda Lipusz, http://victoriakaliska.ugu.pl/strzelcy.html | |