Jantaria Pobłocie - Byki Słupsk, 27.04, g.12:00,
KS Damnica - SSPN Malczkowo, 27.04, g.13:00.
Pozdr.
 lelo7   25.04.2014, 21:07:16
Zapraszam na stronę www.bykislupsk.futbolowo.pl. Znajdziecie tam aktualną tabelę i wyniki zawierające weryfikacje (walkowery) meczów ósmej kolejki. Zapraszam również do newsa - przed IX kolejką SKO Junior A. Poizdr.
 albin7790   27.04.2014, 14:25:24
Jantaria 2:1 Byki Pozdro z Pobłocia haha przyjechali peni pojechalii z płaczemm hahahah Brawoo Da zawodników jantarii :)
 albin7790   27.04.2014, 20:26:46
Jantaria sie wzmocnila dlategoo terazz maja wieksze szanse na zwyciestwa zaczeło sie bardzoo dobrze Dal byków okolo 30 minuty strzał na bramke bramkarz ustawial mur i glupia bramka wpadła około 38 minuty dosrotkowanie po faulu i po przebicee zawodnika Jantarii głowa i tam znalazł sie Petryk (Który zdołał strzelic 2 bramki blisko i by miał hatrrika potemm kolo 43 minutyy po rajdzie jednego z Miejscowych który przeszed 4 zawodników z lewej strony wzutka a napastnik który zdołął sie przepchnac mocnym szczałęm w sam róg bramki bramkarz nie miał szans i tak po pierwszych 45 minutach było 2:1 Dla Jantari w 2 połowie wiecej przy piłce byli goscie choc jantaria miała wiecej szans i tak mecz sie zagonczył sedzia bardzoo zrownowazony nue było sedziowania bezmyslnego zawodnicy jantari bardzo podniesieni na duch gratki dla Pobłocia :) :love: :love: :love: :love: 3 Punkty zostaja w Pobłociu
 iLoveFootbal   27.04.2014, 20:52:15
haha chlopaczkom z Byczkow dzisiejszego dnia sedzia nie pomogl :)? brawo chlopaki z KSJ wiedzialem ze ich powieziecie :3 i powodzenia dalej Osioly :D :love:
 albin7790   27.04.2014, 20:53:59
A Dziekii ilovefootbal ci tez powodzenia zycze xD Ale duzo nie ma co gadac KSJ Ma dobra druzyne :)
 AwesomeOne   27.04.2014, 23:35:49
Czy to jest dobra drużyna to się dopiero okaże :D Aczkolwiek gratki za wygraną i powodzenia dalej :)