KS Włynkówko 6 - 1 Victoria Słupsk 19 kwietnia 2014 - 16:00
Studnica Przytocko 1 - 1 KS Zaleskie 19 kwietnia 2014 - 17:00
Szansa Siemianice 3 - 1 Dąb Kusowo 16 kwietnia 2014 - 15:30
Smoki Podole Małe 1 - 4 Sokół Szczypkowice 19 kwietnia 2014 - 15:00
Błękitni Główczyce 0 - 1 Słupia Charnowo 19 kwietnia 2014 - 14:00

stawiam na victorię po ostatniej wygranej
studnicę bo u siebie a tam jest trudny teren
zapewne szansa górą chociaż moze byc różnie
sokół wygra musi choc smoki wygrali z dębem bd cieżko ale damy radę
bd ciekawie błekitni wygrana z sokołem a słupia z bistalem wysoko stawiam na słupię
:D
 mmarin   16.04.2014, 17:54:16
Szansa Siemianice - Dąb Kusowo 3-1 (0-1) kartki- 3 czerwone , jakies 4 żółte szansa strzela gola na 1-1 grając w dziesięciu , na 2-1 grając w dziewięciu , na 3-1 grając 10 na 9. pogoda pełne słońce bez wiatru.
 abihsoT   16.04.2014, 21:10:15
mialem szybciej typowac :>> postawił bym na Szanse :)
Studnica - Zaleskie 1
Smoki - Sokół x2
Błękitni - Słupia niby wszystko mozliwe ale daje 1x

no i nas Victorii nie obstawiam :)
 AwesomeOne   19.04.2014, 08:48:34
Obstawiam: Włynkówko, Studnica, Sokół a w Główczycach stawiam na gospodarzy lub remis.
 Zenus_KSV   19.04.2014, 18:29:01
KS Włynkówko - Victoria Słupsk 6:1 (4:1)
Sędziował młody Karski. Totalna porażka, szkoda, że takich ludzi wypuszczają na boisko sędziować mecze seniorów... ale jaki związek tacy sędziowie.
I nie krytykuję pracy sędziego, dlatego, że przegraliśmy, gdyż przegraliśmy zasłużenie, bo byliśmy drużyną ewidentnie słabszą tego dnia i 6 bramek to i tak najniższy wymiar kary...
 willi802   19.04.2014, 18:43:19
Studnica Przytocko - KS ZALESKIE 1 - 1 :)
 wiernysokół11   19.04.2014, 18:52:24
Smoki - Sokół 1:4
 wiernysokół11   19.04.2014, 18:54:31
Błękitni - Słupia 0:1
 Reiss   19.04.2014, 19:19:19
Co do meczu Włynkówka, dobry mecz sędziego, Zenus chyba byliśmy na innym meczu ;) wygrana zasłużona ;)
bramkarz Victorii- bez komentarza :)
 najlepszykibic   19.04.2014, 19:21:36
Gratulacje dla Słupi 8) Smoki jakoś słabo :O
 Krzys   19.04.2014, 19:27:24
Sędzia ok, wszystkie bramki niestety obciążają konto bramkarza, szybkie dwie z niczego i młody się posypał. Gratulacje dla Włynkówka, bezdyskusyjna i zasłużona wygrana.
 abihsoT   19.04.2014, 19:29:03
Graliśmy dziś patologie, ze głowa boli ... Panowie z Włynkowka grali dużo lepiej i zasłużenie wygrali... co do sędziego ... młodziutki chłopak uczy się ... jeszcze ogrom pracy przed nim, bo robił dużo błędów :))) ale za kilka lat miejmy nadzieje ze będzie dużo lepszy :))
 abihsoT   19.04.2014, 19:31:04
swoją drogą na kim ten młody ma się uczyć jak nie na B klasie ..... pozdrowienia i życzę dla KS Włynkówko awansu ligę wyżej bo macie dobrą ekipę :)
 KSWłynkówko   19.04.2014, 21:21:59
Gratulacje dla naszej ekipy. Dobry meczyk i zaangażowanie wszystkich zawodników to zasługa trenera. taka gra spokojnie mozna myslec o awansie do klasy A . mimo ze to poczatek rundy rewanżowej to widac postępy a co do sędziów to bardzo dobrze prowadzili zawody. oby tak dalej !!
 SzkockaKobza   20.04.2014, 18:26:43
KS Włynkówko 6:1 (4:1) Numancia (Victoria Słupsk)
 SzkockaKobza   21.04.2014, 11:30:52
Witam Państwa, mam do ogłoszenia ważny komunikat.

Pozwolę sobie opisać w dwóch słowach mecz który odbył się na boisku we Włynkówku.
Temperatura sobotniego dnia, niezwykle słonecznego, przyciągła tłumy kibiców w ilości 543 na mecz w którym spotkały się, faworyt do awansu KS Włynkówko i podbudowana słodkim zwycięstwem z poprzedniej kolejki Słupska Victoria.
Mecz rozpoczął się od huraganowych ataków gospodarzy gdzie już po kilkunastu minutach Thierry Henry strzelił 2 bramki i ustawił spotkanie dla gospodarzy. Lecz ni huj goście nie zamierzali się poddawać i złapali kontakt z faworyzowanymi gospodarzami, po zamieszaniu podbramkowym, zawodnik z nr 20 bodaj, Filippo Inzaghi, uderzył nie do obrony dla bramkarza z Włynkówka.
'Oho!' krzyknął kibic, myśląc że może być ciekawie. Lecz to była jedyna drzemka w tym spotkaniu defensorów gospodarzy. Do końca 1 połowy jeszcze dwa razy gospodarze użądlili gości podwyższając wynik na 4:1, gdzie dwukrotnie bramkę zdobył zawodnik z nr 4, Felipe Coutinho. W przerwie kibice skorzystali z usług gastronomicznych oferowanych wokół boiska, zgłodniali, wcinali hot dogi popijając colą tak chętnie niczym istnienie tasiemca i jego radość po wiciu się w jelitach.
Druga połowa zaczęła się spokojnie, bez fajerwerków.
Lecz około 60 minuty nietuzinkowym zagraniem popisał się bramkarz gospodarzy... asystując, kopiąc piłkę za obrońców gości, do Thierrego Henry, który skompletował tamtejszego dnia hat tricka.
Oczywiście Włynkówko stwarzało sobie tyle okazji ile wynosiła suma palców u rąk wszystkich kibiców zgromadzonych na meczu.
W końcówce jeszcze dobił gospodarzy, strzelając na 6:1, Esteban Granero.

Wynik wysoki, lecz to był najniższy wymiar kary, jaki spotkał przyjezdnych. Lecz pragnę pochwalić zaangażowanie graczy gości, z każdym sezonem robią nie wyobrażalny postęp, widoczna jest nadzieja na lepsze jutro, życzę im jak najlepiej.
Co do gospodarzy, zrobili swoje, zmiatając przeciwnika niczym Orkan Ksawery linie energetyczne podczas ubiegłej zimy. Gratuluję i trzymam kciuki za awans, bo się im należy.

Temperatura wynosiła 21,5 stopnia Celsjusza, wiatr praktycznie nie odczuwalny, bezchmurne niebo, idealna pogoda na piknik na polach rzepaku. Ciśnienie tegoż dnia wynosiło 997hPa.

KS Włynkówko 6:1 (4:1) Numancia