Błyskawica Postolin 1 - 2 KS Czernin 11 maja 2014 - 14:00
GKS Straszewo 3 - 1 GKS Gardeja 11 maja 2014 - 15:30
Mroczkowski Grzegorz

turbodymomen   06.05.2014, 20:13:52
Ruch Gramy o 3pkt RUCH RUCH :love:
 kibic0531   06.05.2014, 20:37:21
Po ostatnich wydarzeniach boiskowych zapowiada się ciekawy mecz w Szropach. :blink: Zapraszamy na meczyk.

TĘCZA :love: :love: :love:
 zawodnik16   06.05.2014, 20:40:41
wszyscy gramy o 3pkt TĘCZA :love: i siebie lekko nie bedzie powodzenia
 amyswoje...   08.05.2014, 08:38:23
Ruch Ruch ciekawy mecz sie zapowiada :P :P
 znawcaB-Klasy01   09.05.2014, 12:43:03
Kartoflisko w Szropach czeka Na "wielki" Ruch,Panowie ze Szrop zróbcie porządek z Gościszewem i uciszcie kolejnego mocnego rywala,powodzenia.
 turbodymomen   09.05.2014, 15:36:24
no mocne słowa panie znawcaB-Klasy01 kto okaże się lepszy zadecyduje boisko i to co sie na nim wydarzy;) RUCH :D
 Gosc123   09.05.2014, 21:55:10
No Szropy uwazajcie zeby to RUCH nie zrobil porzadku z takimi TECZAMI |) Ruch walczy o potrzebne 3 pkt. I oby teraz sedzia nie przeszkadza. Powodzenia b-klasowicza. :D
 marian66   09.05.2014, 22:17:35
No no ciekawy mecz sie szykuje :D. Oby 3 pkt dla Ruchu, ale mecz bedzie niezwykle trudny, Tecza widac ze to nie to samo co w tamtej rundzie. Powodzenia dla obu drużyn w stworzeniu ciekawego widowiska :D
 kibic55   09.05.2014, 22:30:41
(L)KS trzyma kciuki za Tęcze. Tylko LEGIA !!! Pzdr. z Waplewa...
 DANIGOGOGO   10.05.2014, 00:04:34
Witam widzę że ostre posty z tęczy .....fajnie fajnie |) mam nadzieję że zagrają tak do końca rundy pozdro z od sokoła....... pierwsza połowa błędy obrony 0:3 ale druga to lekko 4:0 dla gospodarzy {bramka zaczarowana :@ }cóż i tak bywa jeszcze raz pozdrawiam a jeżeli chodzi o sędziów to masakra ta czerwona na koniec nawet chłopaki z tęczy mieli niezły ubaw z sędziego heh jeszcze raz pozdro szropy
 zawodnik16   10.05.2014, 20:07:53
Mecz w pierwszej połowie nie byl najlepszy ze strony tęczy i ruch wykorzystał tą słabość ale druga polowa pod dyktando tęczy lecz nie wykorzystali sytuacji a sedzia to jakas calkowita porażka . Z tego co bylo widać dobry kolega gości masakra
 amyswoje...   10.05.2014, 20:10:55
Ale cisza w szropach uuuuu Ruch Ruch :roll:
 piwoszgosci   10.05.2014, 20:12:24
Takiej patologii nie ma nigdzie ! Auu..Auu..Auu..Weźcie sie do roboty a nie narzekacie na sędziego .Ali gdzie byłeś nie było gostuma ! Dla Ruchu 2 razy Just .Przykro nam ze zawiedlismy tych którzy liczyli na to że Ruch straci punkty.

marian66   10.05.2014, 20:24:42
No i po co Tęcza była ta napinka? :) Mimo wszystko powodzenia w nastepnych meczach, bo najgorsi wcale nie jestescie :D Ruch :love:
 amyswoje...   10.05.2014, 20:28:42
Piwoszgosci dokladnie przepraszamy ze Ruch nie stracil pkt :P kartoflisko bylo slabsze od Ruchu
 zawodnik16   10.05.2014, 20:29:06
 zulugula   10.05.2014, 21:41:14
Zawodnik16....wez rozped i całej siły uderz w ścianę, morze wróci Ci przytomność. Sedzia (jak nam sie tlumaczyl zeby zywy wyjechal ze Szrop) nie odgwizdal dwoch ewidentnych karnych dla Ruchu i odgwizdal trzy sytuacje kiedy nasz zawodnik wychodzil sam na sam a spalnego nie bylo. Te spalone to jeszcze sa do wytlumaczenia bo jest sam na B klasie. Ale dwa uderzenia bez pilki zawodnikow ze Szrop i nie pokazanie im czerwonych kartek? To juz jest nie wytlumaczalne...auu, auu auu rules :D
 zulugula   10.05.2014, 21:44:24
Sorki za te morze...udzielil mi nadmorski klimat gdzie Ruch świętuje zwycięstwo :D
 TomSon15   10.05.2014, 23:30:16
zulugula ....a w drugiej połowie co było ja zawodnik ruchu ręką piłke zagrał to sędzia tylko dał żółtą kartke za co powinna być czerwona. Patrząc na mecz to ze strony Tęczy, Ruchu i sędziego to była porażka jednym słowem mówiąc. Tęcza..hmmm...nic nie grała, nie wykorzystywała sytuacji...nic kompletnie. Ruch- załatwili sobie zawodnika z 4 ligi to myślą, że będzie sam biegał przez 90 minut haa... Sędzia - On to już w ogóle aż się nie chce pisać, w pierwszych minutach zachowywał się jak przysłowiowy "aptekarz" każdy najmniejszy faul odgwizdywał, następnie..zagrań rękami ze strony ruchu nie widział, kartek też nie pokazywał dla gości...co to było...jakaś kpina nie sędzia.
 piwoszgosci   10.05.2014, 23:44:50
Auu, auu, auu, oj boli wpierdol od Gosciszewa placzki jebane. Ps za bardzo uwirzyliscue ze ju pz jestescie wielcy a Ruch sprowadzil was na ziemie ....auu, auuu, wielka tecza moich marzen wpierdol dostala auuu, auuu....ali gdzie byles?
 RuchMJ7   10.05.2014, 23:51:53
Po 1 nigdy nie gralem ani nie trenowalem w 4 lidze. Po 2 poziom waszego zachowania na boisku czy kibicow byl poprostu zenujacy. Po 3 zajmijcie sie waszym graniem, bo zawodnik z nr8 byl tak napity ,ze trzeba bylo wstrzymywac oddech zeby sie nie najebac. Po4 poziom sedziowania nie byl najwyzszy, ale byl tak samo slaby w obie strony. Po5 wygralismy, bo zagralismy madrze jako druzyna, szczegolnie obrona funkcjonowala znakomicie. W 1 polowie Tecza nie oddala strzalu.
 marian66   11.05.2014, 00:43:00
Tecza przegrac nie potraficie? Sedzia słaby to fakt,ale nie przeszkadzal w grze i nie wypaczył wyniku spotkania tak jak ten tydzien temu w Gościszewie. Byliscie po prostu slabsi, wygraliscie z Mareza i poczuliscie sie zbyt pewni siebie.
 zibi64   11.05.2014, 09:39:57
Śmieję się z tych komentarzy, w naszej klasie jest ciekawie bo każdy z każdym może wygrać, nie ma żelaznej recepty na zwycięstwo, tylko zaangażowanie zawodników i wskazówki trenera w trakcie meczu dają wyniki. Okrzyki Sparty auuu, auuu, auuu, nie pomogły, Sparta poległa i już się nie liczyła w grze, Tęcza gra dalej i ma szansę jeszcze coś ugrać. Pozdrawiam.
 zibi64   11.05.2014, 19:26:10
Tak jak pisałem, w tej klasie wygrać może każdy z każdym, Straszewo elegancko pokonało Gardeję (byłem, widziałem mecz). Czernin ledwo wygrał z Postolinem, i to nie koniec niespodzianek. Każdy walczy o jak najlepszą pozycję w tabeli. Pozdrawiam
 anuch_r1   11.05.2014, 19:53:47
turbodymomen zajmij się swoja drużyną a nie szukasz nie potrzebnych spin !!!
A co do meczu to trzciano kompletnie nic nie grało.. Ich taktyka na mecz to była długa laga.. Wandowo nie wykorzystało okazji w pierwszej połowie i to się zemściło 8)
Trzciano dziękujemy za mecz :)

Kp Wandowo :love: :love:
 Ebi19   11.05.2014, 20:24:46
noo tak Wandowo to pewnie druga Barcelona :D hahah :)) obrażasz swój zespół mówiac że nic nie gralismy :) powodzenia dla normalnych :)
 Gosc123   11.05.2014, 23:06:52
Gdzie jest trener KP. ? Czyzby nie ma nic do powiedzenia.
Brawo Gardeja, remis boli KP, tak się podniecali po rundzie jesiennej, a teraz cos nie wychodzi. Powodzenia dla tych normalnych, ktorzy chca, graja i pokazuja dobra boiskowa kulture. Powodzenia. |)
Znowu za bardzo się spieliśmy .
Poza zaprzepaszczonych sytuacjach w pierwszej połowie straciliśmy głupią bramkę , udało nam się wyrównać . Dziękuję chłopakom za ambicję i grę do końca .