5 - 1 | 28 sierpnia 2013 | ||
2 - 6 | 29 sierpnia 2013 - 20:00 | ||
0 - 3 | 28 sierpnia 2013 | ||
2 - 5 | 28 sierpnia 2013 | ||
0 - 4 | 28 sierpnia 2013 | ||
0 - 3 | 28 sierpnia 2013 | ||
5 - 2 | 28 sierpnia 2013 | ||
2 - 0 | 29 sierpnia 2013 | ||
Wolny los: , |
wałek | 28.08.2013, 19:44:40 |
Magic-Lipnica 0:4 (0:0) bravo za walke dla obu ekip | |
Grzena | 28.08.2013, 20:01:20 |
Błękitni 2:5 KS Zenit | |
GTS16 | 28.08.2013, 20:01:34 |
Polonez Bobrowniki 5-2 Skotawa Budowo
| |
www.pogon.lebork.pl | 28.08.2013, 21:41:09 |
Tylko Pogoń Lębork! - Koral Maszewo 0:3
Relacja: http://www.pogon.lebork.pl/walczyli-jak-lwy--i-za-rok-powalcza-zwnou | |
STEN | 29.08.2013, 16:04:49 |
KSGS - Victoria
http://www.youtube.com/watch?v=9xvQcEFSavU | |
misiek94a | 29.08.2013, 20:19:26 |
Sędziowie 2-0 Dąb | |
GTS16 | 31.08.2013, 13:39:45 |
Kiedy będą znane pary następnej rundy ? | |
ksmswokg | 31.08.2013, 14:33:11 |
dobre pytanie. ktoś wie? | |
R E K L A M A | |
Grzena | 31.08.2013, 23:40:00 |
Okręg gdański już wylosował pary... Słupsk jak na razie milczy, ale myślę że poniedziałek/wtorek będziemy wiedzieć. | |
GTS16 | 06.09.2013, 19:07:36 |
PP - I – 1. KS „Koral” MASZEWO – LKS „Pogoń” Lębork
PP - I – 2. KS „Zenit” Redkowice – KS Damnica PP - I – 3. ZS „Polonez” Bobrowniki – GKP „Karol” Pęplino PP - I – 4. GKS „Wybrzeże” Objazda – KS „Rowokół” Smołdzino PP - I – 5. Klub sympatyków Gryf Słupsk – KS „SwePol Link” Bruskowo Wielkie PP - I – 6. Sędziowie Koszalin – MKS „Jantar” Ustka PP - I – 7. SS „Pomorze II” Potęgowo – GTS Czarna Dąbrówka PP - I – 8. MKS Debrzno – LKS „Czarni” Czarne PP - I – 9. GKS „Koral II” Dębnica – MKS „Piast” Człuchów PP - I – 10. KS „Kaszubia” Studzienice - LKS „Prime Food Brda” Przechlewo PP - I – 11. GKS „Lipniczanka” Lipnica – MKS „Bytovia II” Bytów PP - I – 12. KS „Garbarnia” Kępice – MKS „Start” Miastko PP - I – 13. KS „Słupia” Kwakowo – GKS „Diament” Trzebielino PP - I – 14. TKKF „ Stal” Jezierzyce – KS „ Skotawia” Dębnica Kaszubska Gryf Słupsk S.A -wolny los KS „Anioły” Garczegorze – wolny los | |