SwePol Link Bruskowo-Victoria Slupsk 6:0(6:0)
Czy będzie stać sspn malczkowo na zdobycie 3 miejsca w grupie ...!!??? 8)
 Terroryst1   27.03.2012, 13:49:22
Myśle że mogą powalczyć o pierwszą czworke .
 lukasbrusk   27.03.2012, 15:08:34
bruskowo victoria po 7min było już 4:0.potem szkoda gadać choć może raczej piłkarze nie chcieli zwolnic trenera victoria(który jest znany w klubie)
 Terroryst1   27.03.2012, 21:47:50
Bardzo miło z waszej strony :) . Powodzenia w raczej pewnej walce o mistrza ligi. Sokół K.
 Terroryst1   27.03.2012, 22:17:58
Na sobote szykuje sie meczyk z Granitem Konczewo . A jak u was panowie ??
 FOOTBALLER123   28.03.2012, 21:50:10
Sokół też może jeszcze namieszać jeżeli wygrali z Kusowem jedną z lepszych drużyn II grupy ale wszystko zweryfikuje boisko.Pozdrawiam :P :love: :love: :love: Płomień
 Terroryst1   29.03.2012, 19:35:49
O pierwszą 4 to chyba nie mamy szans , ale w każdym meczu bedziemy walczyć do końca :) . Pozdro
 Terroryst1   31.03.2012, 14:08:42
Sokół Kuleszewo - Granit Konczewo 5-1(3-0 po 20 minutach) . Ogólnie powinno sie skończyć dwu cyfrówką ale znów nasza skuteczność nie byla za dobra . Granit dzięki za mecz . 8) 8)
 messsi   31.03.2012, 15:04:02
Granit Kończewo - Sokół 1:5 (0:3) mała skuteczność u nas :( dzięki za mecz i pozdro ;)
 Gacek5   01.04.2012, 19:55:05
Gryf Słupsk (jun. B) 0:2 Stal Jezierzyce.
To nasz pierwszy sparing przed rundą wiosenną. W Wielką Sobotę gramy drugi mecz kontrolny w Kusowie.
 messsi   03.04.2012, 18:50:23
Elo all ;) No to obstawiamy kolejkę 8)
Sokół - KS Damnica 1
Malczkowo - Pomorze x2
Łebunia - Charbrowo x
Stal - Bruskowo 1

Powodzenia wszystkim i pozdro dla Stali i Pomorza ;)

Terroryst1   03.04.2012, 20:21:17
messsi - zdecydowanie masz racje choc mecz
Płomień- Pomorze to bedzie chyba najciekawszy mecz tej kolejki i ja tutaj bym stawiał na remis . Oby dwie ekipy grają ładnie w piłke .
Pozdro panowie . Stal pełna mobilizacja wieżymy w was.
 Miahu   03.04.2012, 22:13:46
Nie żeby coś, ale moim zdaniem, przynajmniej z nami (czyli ze Stalą) ładnej piłki nie graliście... Chyba, że był to tylko przypadek, a tak to gracie o niebo lepiej... Wtedy zwracam honor. :)

Sokół - Damnica x (nie mam zdania, więc remis)
Malczkowo - Pomorze 2 (raczej dość pewnie)
Łebunia - Charbrowo 2 (też dość pewnie)
Stal - Bruskowo (zostawię bez obstawienia, żeby nie zapeszyć. Na bank będziemy walczyć!)

Stal! :idea:
 Terroryst1   04.04.2012, 12:27:55
Mihau nie żeby coś ale ja jestem z Sokoła :) . I podoba mi sie gra tych drużyn :) .
 karwan88   06.04.2012, 17:55:47
SwePol Link Bruskowo-Granit Kończewo 12:1(5:1) :idea:
 Terroryst1   06.04.2012, 20:07:38
Granit aż tak słabo grał ???
 Miahu   06.04.2012, 23:07:07
W takim razie sorry :) Ale moim zdaniem jeżeli SSPN gra tą samą ekipą to nie za wiele ugrają. My jutro mamy sparing z Dębem Kusowo - jak wrócę napiszę wynik :)
 ok2555   06.04.2012, 23:20:42
a Kuleszewo czemu wycofane???
 Miahu   07.04.2012, 12:56:38
Dąb Kusowo - Stal Jezierzyce 0:4 (0:2)
 misiek94a   07.04.2012, 15:25:01
Widzę że Dąb cieniutko , mieli chociaż jakieś sytuacje na strzelenie gola ? Było widać że walczą czy olali wszystko po stracie gola ?
 Miahu   07.04.2012, 15:53:35
Pierwsza połowo było bardzo wyrównana, w sumie to akcja za akcję. Po bramce dalej walczyli lecz dostali drugą. Druga połowa była za to jednostronna, ale nie przez to, że się podłamali, tylko przez to, że w Stali zostały wykonane dwie zmiany, po których na boisko weszli dwaj zawodnicy grający na co dzień w seniorach. I właśnie przez to Stal skupiła się głównie na ofensywie, a Dębowi ciężko było wyjść ze swojej połowy. A odnośnie akcji, to najgroźniejszą mieli właśnie po jednej z nielicznych kontr w drugiej połowię, ale wyjąłem piłkę z linii bramkowej. Chyba odpowiedziałem na Twoje wszystkie pytania, pozdro! :idea:
 KrytyKpiłkarski   07.04.2012, 20:56:26
ale seniorzy jakis czuczek i cpun strzebala
 karwan88   07.04.2012, 21:00:42
Blekitni Motorzyno-SwePol Link Bruskowo 2:8(0:4) :idea: juniorzy Motorzyna wsparci swoimi seniorami i lewusami gryfa :@ BRAWO NAJLEPSI juniorzy w okregu
 Terroryst1   07.04.2012, 23:20:02
My sami (zawodnicy ) nie wiemy dlaczego prezes nas wycofał :( . Jeśli sam nam układał sparingi (dwa wygrane bilans 10-3) . Szkoda ale i tak się zdarza . Powodzenia panowie.
 Miahu   08.04.2012, 23:48:32
Krytykpiłkarski - Co byś sobie o nich nie mówił, to masz do tego prawo, ale nie wiem do czego zmierzasz... Leczysz jakieś swoje kompleksy przez takie posty? I tak, seniorzy, bo będą grać w A Klasie teraz.
 KrytyKpiłkarski   09.04.2012, 08:21:11
tylko w a klasie! :puke:
 Miahu   09.04.2012, 10:39:01
o, widzę prorok, człowiek medium :huh:
 Sylwek02   09.04.2012, 16:21:32
U nas spadek formy ... 1 polowa wyrównana w drugiej juz lipa . były szanse na bramki , ale zabrakło wykończenia :( Dziękówa Stal za sparing !!

Dąb :love: :love:
 matii847   09.04.2012, 18:38:03
do krytykpilkarski- ty frajerz* nic nie wiesz o czuczu i strzebale a pi**dolisz ze jest6 cpunem ,ze przegraliscie mecz to nie gadaj takich głupot.Przegrana boli wiem siema ! :D :D 8) 8)
 Terroryst1   10.04.2012, 20:06:04
Do matii847- czemu postawiłes tam "*" wal prosto z mostu i sie nie czaj , on komentuje wszystko i wszystkich Zamiast KrytyKpiłkarski powinno być KretynPiłkarski.
 matii847   10.04.2012, 20:56:30
masz racje :D . A
 matii847   10.04.2012, 20:57:05
A kim on jest ze niby wszystko moze 8) 8) :)
 Terroryst1   11.04.2012, 22:39:21
Pajac i tyle 8)
 ibiza   13.04.2012, 15:00:09
Płomień - Pomorze obstawiamy 8) pzdr wszystkim ekipą . 8)
 Miahu   13.04.2012, 21:47:00
Powodzonka dla wszystkich ;)
 KrytyKpiłkarski   14.04.2012, 07:46:40
terorek wiem ze nerwy masz bo rozwiazali wam wasza zbieranine i nie ma z kim pokopac na waszym klepisku :idea: a odnosnie pajaca ostatnio jak bylem u twojej starej(wiesz po co) :$ tak mowila o tobie gdzie ten pajac poszedl?
 Miahu   14.04.2012, 13:04:23
Stal Jezierzyce 3:2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie.
Dziękuję, dobranoc!
 FOOTBALLER123   14.04.2012, 14:16:39
SSPN-Pomorze 6-3(3-2) Brawo w końcu wygrana w derbach gminy. :love: :love: Płomień
 Miahu   14.04.2012, 14:35:44
Jak dla mnie niespodzianka :) Brawo SSPN!
 ibiza   14.04.2012, 16:47:35
8) Brawo Płomień !!! Dobry meczyk ... Zobaczymy co będzie dalej 8) Pzdr ....
:love:
 messsi   14.04.2012, 18:19:22
Stal 3:2 Bruskowo brawo stal ! ;)
 ibiza   14.04.2012, 18:53:22
Płomień pokazał na co go stać !!!! 8)
 Ligowiec17   14.04.2012, 21:18:57
Co do meczu SSPN-u był to mecz walki nie brakowało kartek.Sędzia podjął chyba zbyt pochopną decyzje karząc zawodnika SSPN-u i Pomorza czerwoną kartką.Nie brakowało sytuacji do strzelenia bramek lecz w tym meczu dobrze bronił nasz bramkarz.Teraz czas na mecz z Chrobrym jeżeli zagramy tak jak dziś to mamy bardzo dużą szanse na wygraną.Powodzenia wszystkim drużynom :love: :love: :love: Płomień