Grom Leśno 3 - 1 Zieloni Łąg 6 listopada 2011 - 13:00
Gwiazda Karsin 5 - 1 Brda Rytel 6 listopada 2011 - 14:00
MKP Szlachta 0 - 4 Agra Ostrowite 6 listopada 2011 - 13:30
Olimpia Czersk 1 - 1 Perła Czyczkowy 5 listopada 2011 - 13:00
Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Mestwin Swornegacie 6 listopada 2011 - 14:00
Orkan Huta 1 - 6 Czarni Ostrowite 6 listopada 2011 - 14:00
Unia Klawkowo 2 - 3 Wda Czarna Woda 5 listopada 2011 - 14:00

zielonomi2008   30.10.2011, 23:43:36
i mam jeszcze pytanie, sporo zespołów już ma strony internetowe, którą uznajecie za najlepszą?

Na moje:
4 miejsce Mestwin, 3 miejsce czarni, 2 miejsce Gwiazda i chyba najładniejsza i aktualna strona Szlachty. jakie wasze opinie ?
 dudu14   31.10.2011, 14:20:50
no na stronie szlachty to można sobie humor poprawić;pp
gra niczym klepka barcelony itd:)
zapraszam;p
 kibic73   31.10.2011, 17:24:27
Szlachta ma wszystko najlepsze... kibicow, strone internetowa, pilkarzy... ahh, klub idealny. ;p
 ORZ3Ł   31.10.2011, 17:47:37
Witam. Mam pytanie: Czy jak byłem na wypożyczeniu na rundę jesienną w innym klubie i teraz wracam do swojego dawnego klubu to czy mogę grać w tym meczu który jest przełożony z rundy wiosennej? Bo jeden mecz z rundy wiosennej jest przełożony na koniec jesiennej rundy. Skomplikowane ;)
 kibicMM   31.10.2011, 18:14:07
Orzeł jestes idiota? Czy tylko udajesz?
 byku1929   31.10.2011, 18:17:45
Co było głupiego w jego pytaniu, został wypożyczony na rundę a 1 kolejka z wiosennej będzie teraz:P
Lepiej się upewnić niż potem mieć jakieś problemy z tego...
 Piotr90   31.10.2011, 18:40:24
Według mnie wypożyczenie nie jest 'na rundę' tylko do określonej daty. Gdy Brda wypożyczała z Kolejarza M. Jantę to wypożyczenie trwało bodajże do końca grudnia.
 ORZ3Ł   31.10.2011, 18:52:30
kibicMM: Licz sie ze slowami. A Ty kim jestes?

Z tego co wiem Piotr wypozyczenie mam jakos do konca tygodnia. Ale nie jestem pewny. Jesli mam dluzej to czy jest mozliwosc wczesniejszego ''zakonczenia'' tego wypozyczenia?

zulo17   31.10.2011, 19:00:57
kibic73: kolego, ktos podjal temat stron internetowych, wiec wypowiadaj sie o stronach a nie manifedtuj swojej zlosliwosci. co do strony to tylko zgodzic sie mozna z zielonomi2008. nie ma w naszej grupie ciekawszej i bardziej estetycznej strony niz Szlachty! uwazasz inaczej? masz prawo.
 ORZ3Ł   31.10.2011, 19:06:41
Już wiem. W razie jeśli transfer czasowy trwa dłużej wystarczy do PZPN dostarczyć aneks do umowy z wcześniejszym terminem zakończenia wypożyczenia.
 ORZ3Ł   03.11.2011, 12:23:34
Nie bez problemów, ale wreszcie aneks dostarczony :) Także mogę grać legalnie :D
 malbork03   03.11.2011, 16:49:09
Wielki Orzeł przychodzi do Zielonych spowrotem?
no, wiec Czarni muszą zacząć się bać. hehe.
Pozdrawiam
 KibicZielonia1986   03.11.2011, 17:10:57
Moze nie wielki, ale w zeszlym sezonie mial najwiecej bramek strzelonych dla zielonych.
 ORZ3Ł   03.11.2011, 17:19:03
Wielki :D Ach :D
 Mogłaj_Czernin   03.11.2011, 19:21:02
Zapraszam na Turniej:

szczegóły na:

Zorganizujemy tani nocleg. W lokalnym klubie odbędzie się wieczorek integracyjny. Niebawem ruszy forum turniejowe. Zapraszamy!!!
 CzarnyKS   04.11.2011, 13:55:09
KibicZielonia1986 nie zapominaj, że jak na razie to Łukasz Nartowski (Czarni Ostrowite) ma jak na razie najwięcej w tym sezonie (28 goli)
 byku1929   04.11.2011, 13:57:46
Mania wyższości nadal trwa...
Tak może i Ł.Nartowski ma obecnie najwiecej strzelonych ale KibicZielonia napisał "w zeszlym sezonie mial najwiecej bramek strzelonych dla zielonych." czytajcie a zrozumiecie...
elo
 zielonomi2008   04.11.2011, 14:43:15
mecz kolejki chyba w Szlachcie. Ciekawie zapowiada się tez rywalizacja Mestwina z Brdą. Ciekawe kto wygra.
 KibicZielonia1986   04.11.2011, 14:48:41
Byku masz racje, chyba wiekszosc nie umie czytac ze zrozumieniem :)
 kibic73   04.11.2011, 20:35:36
"Jesteśmy szybcy, mocni, niebezpieczni. Jesteśmy bezczelni i dumni . Jesteśmy EMKAPE !"

gratuluje poczucia humoru ;p
 Barthez16   04.11.2011, 21:45:39
Jak na moje to mecz kolejki to Gwiazda-Brda
 MKPszlachta   04.11.2011, 22:53:53
W weekend trzymam kciuki za Zielonych Brdę rytel perłe i oczywiście Drzewiarza he :D
 malbork03   05.11.2011, 17:13:22
Brawo Wda? Ktos cos napisze o meczu? kto strzelał?
 Nelson66   05.11.2011, 18:37:46
Co do meczu Unia -Wda. Wiem, że Wda jechała w bardzo okrojonym składzie i grali w 10 ale o ile sie nie myle to Unia chyba też( choć pewny nie jestem) Dla Wdy dwie bramki Klaudiusz i Jedną Piotr Dorosz :)
 unia2012   05.11.2011, 19:01:29
brawo chłopaki z uni za walke drugi mecz w 9 pozdrowienia dla tych którzy mają druzyne w dupie wiadomo o kogo chodzi
 malbork03   05.11.2011, 19:25:49
Dzięki nelson.
To co Wda? Budzicie się na wiosnę jak w a-klasie? ;)
Marcin Żalikowski - 1.
co do meczu unia przewazala na boiskuwogle w pierwszej polowie ale tal to jest jka sie traci glupie bramki z winny obrony wiadomo o kogo chodzi kto dal d...!!! pozdro
 gal-anonim   06.11.2011, 13:11:56
Wda jechała w bardzo okrojonym składzie (kto był na meczu ten widział i wie o co mi chodzi) w 10 z kontuzjowanym zawodnikiem z pola na bramce, ku naszemu zdziwieniu gospodarze również zebrali tylko 10 zawodników bez etatowego bramkarza, a na drugą połowę wyszli już tylko w 9 (jeden z zawodników z tego co się orientuję w przerwie wsiadł na rower i gdzieś pojechał nie mówiąc nic nikomu) :) wynik kształtował się następująco: 1 połowa 0:1, 2:1 dla nas druga połowa to szybko zdobyta bramka nas 3:1, następnie gospodarzom udało się strzelić na 3:2 i końcówkę tradycyjnie musieliśmy bronić wyniku. Ogólnie wydaje mi się, że wynik był sprawiedliwy, a to z tego względu, że mieliśmy więcej sytuacji po których powinniśmy zdobyć kolejne bramki (akcja 2 na bramkarza bez zdobycia goli jest tego "najlepszym" przykładem). Jeżeli chodzi o drużynę z klawkowa to na prawdę spoko chłopaki, grali ostro, ale nie brutalnie co skłania mnie do stwierdzenia, że robienie z nich najbardziej brutalnej drużyny jest mocno przesadzone. pozdrawiam
 Grooom   06.11.2011, 15:16:46
Grom Leśno - Zieloni Łąg : 3-1

Co do meczu początkowe minuty należały do Zielonych. Szybko strzelona bramka przez gości. Grom pod koniec pierwszej połowy zaczął odrabiać straty. Druga połowa zaczęła się od drugiej bramki dla Gromu. Kilka groźnych sytuacji z oby dwóch stron i na koniec meczu podwyższenie na 3-1
 MKPszlachta   06.11.2011, 15:45:36
MKP Szlachta-Agra Ostrowite 0-4 (0-0)
 matekkarsin   06.11.2011, 16:08:44
Gwiazda 5-1 Brda, do połowy 1-0 dla Gwiazdy ;)
 matekkarsin   06.11.2011, 16:22:41
Co do meczu Gwiazdy z Brdą to na początku spotkania przeważała Gwiazda, przez 20 minut potrafiła tyle strzałów oddac na bramkę co nie raz przez cały mecz nie potrafiła strzelic. Bramkarz Brdy bronił jak powinien, aż w 28 minucie pierwszą bramkę zdobył Marcin Czapiewski (piłka zdążyła odbic się od słupka). Potem zrobiło się gorąco i nasz bramkarz popisał się wspaniałymi interwencjami (sparowanie piłki na poprzeczkę, wybicie piłki z okienka).
Od początku drugiej połowy Gwiazda wyszła jakby zaspana dopóki w 50 minucie stracili bramkę na 1-1. W 53 minucie wszedł Wieteska Krystian za strzelca pierwszej bramki, gdyż doznał urazu i już po minucie gry zdobył bramkę na 2-1. 9 minut później ten sam zawodnik strzelił na 3-1. Kibice Brdy chwilowo ucichli. W 60 minucie pojawił się Wieteska Dawid za Mateusza Drążka i również strzelił 2 bramki. Pierwszą w 78 minucie, drugą w 84. :idea: :idea:
 matekkarsin   06.11.2011, 16:23:52
Na stadionie frekwencja wahała się między 80-100 osób ;) Skrót pojawi się na stronce www.gwiazdakarsin.futbolowo.pl :)
 ORZ3Ł   06.11.2011, 16:30:45
Co do meczu Zieloni - Grom to nic dodać nic ująć jak mówi Grooom. W pierwszej połowie po 3 bardzo dobre sytuacje, w drugiej połowie lekka przewaga piłkarzy z Leśna. No i skuteczność. Mecz w miłej atmosferze, sędzia bez zarzutu, wygrał lepszy :) Brawo i powodzenia :)
 mcfly_pw   06.11.2011, 16:40:59
Czarni mistrzem jesieni! :)
 dejf33   06.11.2011, 16:46:27
Jaki wynik Czarnych?
 kibicpilinoznej123   06.11.2011, 17:10:43
Orkan - Czarni 1-6 bramki: Ł.Nartowski 2 , A.Stopa 2 , M. Synoradzki , M.Warsiński
 MISTRZ1SPARTA   06.11.2011, 17:37:42
Brda-Mestwin 3:1 :(
 byku1929   06.11.2011, 22:29:02
"Kibice Brdy chwilowo ucichli. " hahaha mam nadzieję że to był zart bo waszych kibiców, o ile takich macie w ogole nie było słychać. Nie wiem o czym ty mówisz, o kradzionych naszych przyśpiewkach czy waszych nie zorganizowanych kibicach! pozatym pozdro Karsin jeden z lepszych wyjazdów BRDY!!
 matekkarsin   06.11.2011, 22:35:37
Owszem prawdziwych kibiców nie mamy dlatego nawet nie wspomniałem o tym, a wam pod tym względem można pozazdrościc organizacji :) Ale to raczej każdy wie, że wy i Czarni macie najgłośniejszych. Ale jest fakt, że przy 3 bramce było pół tonu niżej... dopóki jeden z naszych się nie odezwał :) Pozdro :D
 matekkarsin   06.11.2011, 22:36:23
Prawdziwych kibiców, chodzi mi o śpiewanie, doping. Bo o samo "bycie" z drużyną, to jest paru naszych, tylko brakuje organizacji ;)
 byku1929   06.11.2011, 22:38:34
hehehe matek masz racje, co innego dopingować swojej drużynie a co innego przy stanie 3-1. Myślę że mecz był dobry i zarówno wy jak i my pokazaliśmy dobrą piłkę 5-1 to trochę za dużo, ale zasłużyliście na wygraną!
Pozdro Karsin! mecz spoczi!
 zielonomi2008   07.11.2011, 07:10:41
W meczu Szlachta - Agra, mecz walki widać było że MKP próbowało zagrać defensywnie z kontry i póki były siły dawali radę. Kiedy sił zabrakło niestety pękło. Pozdro dla Agry. Gratulacje dla Czarnych za MIstrzostwo jesienni.
 M7_Czarni   07.11.2011, 14:23:58
ORKAN HUTA - CZARNI OSTROWITE 1:6 (0:3)
bramki: Łukasz Nartowski 2, Andrzej Stopa, Marcin Warsiński

Skład: Woliński - Stolp, Jeroszewicz, Ossowski, Jeszka - Warsiński, M.Willk, Stopa, Kosiedowski - Synoradzki, Ł.Nartowski

Czarni Mistrzem Jesieni!!! Już na początku meczu Łukasz Nartowski wykorzystał błąd obrony i zdobył bramkę dającą prowadzenie. Chwilę później Marcin Synoradzki przejął piłkę po dośrodkowaniu Michała Jeszki i w polu karnym ograł obrońcę i bramkarza gospodarzy podwyższając na 2:0. W 35 minucie po złym zagraniu obrońców Synoradzki przejął piłkę i dograł do Nartowskiego, który umieścił ją w siatce. Po błędzie naszej defensywy Orkan tuż przed przerwą zdobył bramkę dającą im cień złudzenia na osiągnięcie korzystnego wyniku.
W drugiej połowie Czarni rozwinęli skrzydła atakując non stop bramkę gospodarzy. Najpierw Andrzej Stopa w celnym uderzeniem z linii pola karnego zdobył czwartą bramkę. W 62 minucie akcję Łukasza Nartowskiego celnym strzałem zamknął Marcin Warsiński. Wynik spotkania ustalił Andrzej Stopa ładnym uderzeniem z dystansu. Dodajmy, iż jeszcze Marcin Synoradzki trafił w słupek, a Sergiej Jeroszewicz w poprzeczkę a można mieć przed oczami obraz kompletnej dominacji zespołu Czarnych Ostrowite. Było to dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny, pomimo nierównego boiska graliśmy zespołowo i grając krótkimi podaniami. Dobry mecz, dobre zwycięstwo, fotel lidera nadal nasz!!!

1:5- 62 min Marcin Warsiński
1:6- 74 min Andrzej Stopa
 TomekZieloni   07.11.2011, 21:20:22
"Orkan tuż przed przerwą zdobył bramkę dającą im cień złudzenia na osiągnięcie korzystnego wyniku"
To już nawet nie jest mania wyższości - to pycha.
Uważacie się za fajną ekipę kumpli, z fajną atmosferą - zgoda. Tylko dlaczego pozostałych macie za nic?
Powinniście zmienić nazwę...na :
Czarni 'Kółko Wzajemnej Adoracji' Ostrowite.

I żeby nie było - nie życzę wam źle - awansujcie do a klasy a potem do 5 ligi. Jednak bądźcie świadomi, że takim postępowaniem jak teraz nie pozostawicie po sobie dobrego wrażenia tu, w b klasie.
Ale wy i tak macie to w głębokim poszanowaniu...
 Marcinho SE7EN   07.11.2011, 21:38:52
Wybacz, ale w tym zdaniu nie ma ani słowa o lekceważeniu przeciwnika. Mecz do jednej bramki, olbrzymia przewaga. Orkan zdobył bramkę, która dała im jakąś tam nadzieję na dogonienie nas. Za chwilę była przerwa, mogli próbować coś poukładać w swojej grze, ale my jeszcze bardziej przyśpieszyliśmy tempo. Czy to naszą winą jest fakt, iż gramy dużo lepiej od innych drużyn? Ale nie wywyższamy się, każdego przeciwnika traktujemy z szacunkiem. U nas nie ma złośliwych fauli, po meczu dziękujemy przeciwnikom. Zapytaj się samych piłkarzy z którymi graliśmy, jakie mają zdanie na nasz temat. I proszę nie wyolbrzymiać słów wyrwanych z kontekstu.
 mcfly_pw   07.11.2011, 21:40:36
Nie zgodzę się. Według mnie to obiektywna relacja z meczu. Pozdrawiam!
 GruszekHuta   07.11.2011, 22:18:43
Awansujcie do tej a-klasy a najlepiej zaraz wyzej bo z waszymi "umiejetnosciami" to zasługujecie na co najmniej pierwsza lige.... takich napinaczy tutaj nie potrzebujemy, jak uwazacie ze jestescie najlepsi a reszta drużyn nie moze sie z wami równać to napiszcie wniosek do PZPN ze po rundzie jesiennej chcecie zaraz awansować bo się tu tylko marnujecie... może pozytywnie rozpatrzą wasz wniosek wiecej nigdy sie nie zobaczymy, mysle ze nie tylko ja bym sie ucieszył!
 Barthez16   08.11.2011, 01:31:16
Skoro gracie taka super pilke to moze wyjasnicie dlaczego zgubiliscie punkty w Rytlu i Czersku? (oba mecze 1-1). I nie piszcie ze slabszy dzien albo ze skladu nie bylo bo to nie jest odpowiedz.

A mistrzem jesieni nie sa Czarni Ostrowite lecz Ł. Nartowski.

ALLELUJA!!
 mcfly_pw   08.11.2011, 11:55:17
I się żółć i zazdrość z wszystkich wylewa... :idea:
 Ice69   08.11.2011, 16:28:31
kto strzelił dla Brdy?
 Wolinek4   08.11.2011, 17:28:59
Jazda Czarni mistrzami jesieni są i basta.Pozdrawiam wiernych kibiców Czarnej Gwiazdy.