vo,brak minimalnej liczby zawodników drużyny gości
Delta Małżewko 2 - 9 Świt Dąbrówka Tczewska 10 października 2010 - 13:00
Jaguar Malenin - Bursztyn Gniszewo
anulowany,na boisku 2:6
Pauza: Styna Godziszewo,

WojtasTbs   03.10.2010, 22:56:43
Jaguar Malenin - Bursztyn Gniszewo 09.10.2010 godz.15.00 mecz w Dąbrówce Tczewskiej
 Dziadek_Dzidek   04.10.2010, 13:03:07
DERBY W Pszczółkach :D :D

Na Potok Arena szykuja sie wieksze emocje w Bklasie niz na 5 lidze z Trąbkami |)

CWANIACZEK   05.10.2010, 16:58:51
:$ :( HELLOW WKONCU WRACAMY DO GRY :love: IDZIEMY NA LIDERA I TO BEZ ŻADNEGO ALE
 CWANIACZEK   05.10.2010, 16:59:50
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH I PROSZE NIE ŁAMCIE SIE JUZ BO BYŁEM NA GODZISZEWIE Z ROTMANKA OJOJOJ
 GTS_ROKITNICA   05.10.2010, 19:55:51
PP-79 GTS Rokitnica - Czarni Przemysław : 06.10.2010 16:00 Zapraszam!!!
 GTS_ROKITNICA   07.10.2010, 19:02:22
PP-79 GTS Rokitnica - Czarni Przemysław 2:3
 majkello   09.10.2010, 18:21:05
GTS Goszyn - Tęcza Siwiałka 1:4 (0:1)

Bramka GTS - M.Jelionek

Wynik kompletnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. GTS miał przez cały czas przewagę i w zasadzie cała gra toczyła się na połowie gości. Trzeba jednak dodać, że umiejętnie się bronili. W pierwszej połowie skarcili nas bramką pod koniec połowy. Druga połowa i w sumie trzy bramki dla Tęczy ze spalonego. Jednak jak można mieć pretensje do hiper super mega świetnego arbitra lat 69, który cały mecz stał na środku boiska? Wynik niesprawiedliwy. Tęcza wykorzystała cztery sytuacja może z pięciu, sześciu w całym spotkaniu. Nie mniej jednak gratuluję.

PS: Pytanie do związku - po jaką cholerę desygnują na mecze takich leśnych dziadów, którzy biegają całe spotkanie tylko i wyłącznie po orbicie środkowego koła? No ludzie... niezbyt miłe sytuacje między oboma drużynami były spowodowane tylko i wyłącznie nieudolnym gwizdaniem leśnego..
 zenik42   09.10.2010, 18:48:45
bla bla bla,,,,gole ze spalonego?? to tez mogliscie strzelac ze spalonych majac tyle sytuaci....i prysły mazenia o a klasie hi hi
 siwek09   09.10.2010, 19:10:29
Ty się najpierw naucz pisać . :D
Potem dopiero pisz . "mażenia" przez "ż" .. ?
A to do mnie czy obok mnie ? :huh:
o ile wiem to jest siwek09 nie siwek9 ..
:D
 maly1983   10.10.2010, 11:26:31
No jedziemy po kolejne 3 pkt mam nadzieje heh. Malzewko pewnie latwo skory nie sprzeda ale nie ma mowy zeby zabrali nam punkty. Pozdr dla wszyskich. FORZA SWIT :D :D :D
 borys88   10.10.2010, 14:31:31
:roll: Rotmanka :D czekamy na wynik ;p
 KsSwit   10.10.2010, 15:30:52
Swit-Delta 9-2 (4-2)mecz bez histori poza poczatkiem gdzie delta dwa razy odrobila straty na 1-1 i 2-2 pozniej gra do jednej bramki i masa nie wykorzystanych sytuacji
Mrowa uderz w stół a...

Po co się odzywasz? Skoro pewnie nie było cie na tym meczu i kompletnie nie masz pojęcia co się działo?

Sędzia był jeszcze gorszy niż z Juszkowem. Ja sam powinienem dostać czerwoną kartkę... A co do samego meczu, nikt mi nie wmówi, że Tęcza powinna wygrać ten mecz 4:1! To my przeważaliśmy przez cały mecz, a goście nas po prostu wypunktowali. Wykorzystali to, co mieli - za co należą się im gratulacje.