MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | GKS Kowale | 22 | 59 | 19 | 2 | 1 | 73 - 21 | ||||||
2. | Wisła Długie Pole | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 54 - 17 | ||||||
3. | Sporting Leźno | 22 | 44 | 14 | 2 | 6 | 73 - 41 | ||||||
4. | Motława Suchy Dąb | 22 | 39 | 12 | 3 | 7 | 49 - 36 | ||||||
5. | Wisła Steblewo | 22 | 37 | 12 | 1 | 9 | 47 - 40 | ||||||
6. | Osiczanka Osice | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 49 - 42 | ||||||
7. | Portowiec Gdańsk | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 59 - 41 | ||||||
8. | GTS Rusocin | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 35 - 48 | ||||||
9. | Królewscy Czapielsk | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 35 - 67 | ||||||
10. | EPT Grabiny Zameczek | 22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 39 - 75 | ||||||
11. | Fosfory Wiślinka | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 31 - 78 | ||||||
12. | Bałtyk Sztutowo | 22 | 11 | 3 | 2 | 17 | 34 - 72 |
Osiczanka Osice | 2 - 2 | GKS Kowale | 7 listopada 2010 - 14:00 | |
Mospinek Adrian Łepkowski Tomasz | Groszek Michał Groszek Michał | |||
Portowiec Gdańsk | 1 - 2 | Wisła Długie Pole | 6 listopada 2010 - 12:00 | |
Muła Piotr | Kowalkowski Krzysztof Krawczynski Jakub | |||
Sporting Leźno | 4 - 3 | EPT Grabiny Zameczek | 7 listopada 2010 - 11:00 | |
Szreder Jacek Szreder Jacek Feith Mirosław Wojdaś Jarosław | Oliński Andrzej Oliński Andrzej Malinowski Piotr | |||
Wisła Steblewo | 7 - 3 | Fosfory Wiślinka | 7 listopada 2010 - 13:00 | |
Wiecki Maciej Wiecki Maciej Wiecki Maciej Mikosik Ryszard Mikosik Ryszard Kaźmierski Wojciech Kaźmierski Wojciech | Miotk Michał Binder Krzysztof Szwonka Leszek | |||
Motława Suchy Dąb | 2 - 0 | Bałtyk Sztutowo | 6 listopada 2010 - 14:00 | |
Zawada Sebastian Zawada Adam | ||||
GTS Rusocin | 3 - 1 | Królewscy Czapielsk | 7 listopada 2010 - 13:00 | |
Kulwikowski Piotr Kulwikowski Piotr Witowski Damian | Ciecholewski Tomasz |
Igor | 29.10.2010, 22:21:20 |
Nie wiedziałem, że od ostatniej wizyty Bałtyku w Suchym Dębie zamontowali oświetlenie | |
GKS_Kowale_1 | 31.10.2010, 11:49:45 |
Ostatnie mecze w tej rundzie .
Cięzki mecz sie zapowiada w Osicach | |
Fioletowy_kot | 01.11.2010, 23:44:17 |
Mecz na szczycie PORTOWIEC - Wisła | |
jantarpruszcz | 02.11.2010, 08:16:21 |
Najciekawszy mecz zapowiada sie w Osichach .
Powodzenia dla obu drużyn . Osicznka | |
jantarpruszcz | 02.11.2010, 08:16:51 |
*Osiczanka | |
matias_02 | 03.11.2010, 17:32:34 |
Motława Suchy Dąb - Bałtyk Sztutowo bedzie konczyl sie w ciemnosciach ;/ | |
Krystian10 | 04.11.2010, 14:31:38 |
Brakuje strzelców z meczów:
1 kolejka: EPT Grabiny - Wisła Steblewo 2-3 (3 dla Wisły) 5 kolejka: Sporting - Wisła Steblewo 2-2 (2 dla Wisły) 7 kolejka: Osiczanka - Bałtyk 2-1 (2 dla Osiczanki) 8 kolejka: Królewscy - Sporting 3-2 (2 dla Sportingu) Fosfory - Osiczanka 2-7 (7 dla Osiczanki) Rusocin - Wisła Steblewo 0-1 9 kolejka: Osiczanka - EPT Grabiny 2-1 (3 gole) Wisła Steblewo - Królewscy 6-0 Motława - Rusocin 2-0 10 kolejka: Bałtyk - Wisła Steblewo 2-1 (3 gole) EPT Grabiny - Portowiec 2-7 (2 dla EPT) | |
jeffren | 04.11.2010, 14:48:29 |
dla EPT z Osiczanka A.Oliński a z Portowcem A.Oliński i Ł.Warmbier | |
R E K L A M A | |
Osiczanka | 04.11.2010, 18:51:33 |
Osiczanka-Bałtyk- Mikołaj Kowalski(dwie)
Fosfory-Osiczanka-Adrian Mospinek(trzy),Mateusz Dombrowski,Dariusz Ostrowski,Tomasz Łepkowski,Mikołaj Kowalski Osiczanka-EPT-Adrian Koszykowski,Adrian Mospinek | |
sebek | 04.11.2010, 18:53:14 |
Bramki dla Motlawy z Rusocinem
Karol Urbanowicz i Adam Zawada Mecz z Baltykiem Sztutowo przelozony na 14.00 | |
barcagola1989 | 05.11.2010, 08:37:21 |
Krystian10 w takim razie przejmij ode mnie klasyfikacje. Mi trochę czas nie pozwala na to.
Daj znać jak już będziesz miał komplet. | |
Krystian10 | 05.11.2010, 08:45:14 |
Brakuje mi tylko 17 strzelców bramek na 266 strzelonych (to i tak nieźle), a tak to mam wszystko policzone. | |
SEJMAN | 06.11.2010, 11:32:05 |
dla Bałtyku z Wisłą strzelili Krzyżanowski Krzysztof i Daniluk Maciej | |
Szatan | 06.11.2010, 14:04:13 |
jaki wynik Wisły DP??? | |
Kuba_DP | 06.11.2010, 14:34:20 |
Portowiec - Wisla 1.2 bramki Krzysztof Kowalkowski, Jakub Krawczynski
| |
matias_02 | 06.11.2010, 18:28:05 |
Motlawa 2-0 Bałtyk . Niestety tylko tyle moglo byc duzo wiecej ;/ | |
Kruzinho | 07.11.2010, 08:14:41 |
Naszym klubem Suchy Dab lalalalalalala | |
Kuba_DP | 07.11.2010, 14:04:05 |
Sporting Leźno - EPT Grabiny Zameczek 4-3 | |
R E K L A M A | |
pelee | 07.11.2010, 15:05:59 |
Gts Rusocin - Królewscy Czapielsk 3:1 (1:0) | |
Kuba_DP | 07.11.2010, 16:13:38 |
Osiczanka - Kowale 2-2 Lekkie zaskocznie(ale pisałem że Osiczanka nie jednym pkt urwie)
Mistrzem Jesieni zostaje Wisła Długie Pole | |
Krystian10 | 07.11.2010, 16:33:51 |
Steblewo - Fosfory 7:3 | |
Fragles | 07.11.2010, 16:54:02 |
Brawo WISŁA DP !! | |
GKS_Kowale_1 | 07.11.2010, 17:24:34 |
Bramki dla Kowal : Michał Groszek 2x
| |
fosfor | 07.11.2010, 19:04:08 |
Zaskoczenie że osice ugrały tylko remis bo miały miliard sytuacji strzeleckich i ogólnie grały lepiej | |
Eclipse_ | 07.11.2010, 19:05:35 |
Chciałbym wysłać serdeczne pozdrowienia dla sędziów , a szczególnie bocznego w czapce , który trzymał już chorągiew w górze mimo , że piłka nie była jeszcze podana oby było więcej sędziów w tej lidze !! | |
Krystian10 | 07.11.2010, 21:42:43 |
Brakuje strzelców z meczów:
EPT Grabiny - Wisła Steblewo 2-3 (3 dla Wisły) Sporting - Wisła Steblewo 2-2 (2 dla Wisły) Rusocin - Wisła Steblewo 0-1 Wisła Steblewo - Królewscy 6-0 Bałtyk - Wisła Steblewo (1 dla Wisły) Wisła Steblewo - Fosfory 7-3 (10 goli) Osiczanka - Kowale 2-2 (2 dla Osiczanki) Sporting - EPT Grabiny 4-3 (3 dla EPT) Motława - Bałtyk 2-0 Rusocin - Królewscy 3-1 (4 gole) | |
sebek | 07.11.2010, 23:04:39 |
dla Motlawy z Baltykiem
Sebastian Zawada Adam Zawada | |
Osiczanka | 08.11.2010, 08:44:36 |
Bramki Osiczanka-Kowale> Tomasz Łepkowski, Adrian Mospinek | |
malutki | 08.11.2010, 11:15:25 |
Bramki Dla GTS Rusocin z Czapielskiem - P. Kulwikowski x2,D. Witkowski Kilka Interwencji Bramkarza z Rusocina Ochronilo ich przed bramkami w 1 polowie a wtedy Czapielsk By wygral | |
zenek400 | 08.11.2010, 11:34:44 |
Gdzie można zobaczyć ranking strzelców ? | |
Krystian10 | 08.11.2010, 11:44:31 |
Jeszcze nie ma. Dzisiaj wrzucę tylko czekam, aż mi podadzą strzelców bramek z ostatniej kolejki. Brakuje mi 1 dla Królewskich i 3 dla EPT. | |
barcagola1989 | 08.11.2010, 20:32:37 |
dla Królewskich strzelił Tomasz Ciecholewski. | |
mohen7EPT | 09.11.2010, 00:58:24 |
Dla EPT : 2x A.Oliński i 1x P.Malinowski | |
Krystian10 | 09.11.2010, 08:03:33 |
Lista strzelców :
W zestawieniu nie uwzględniono jeszcze strzelców bramek ze Steblewa (brak 20 goli) 265+26(Steblewo)+3(walkower)+2(samobójcze)=296 – nieźle 10 Zawada Sebastian (Motława Suchy Dąb) Dzieciuch Paweł (Bałtyk Sztutowo) 9 Oliński Andrzej (EPT Grabiny Zameczek) Szreder Jacek (Sporting Leźno) 8 Panek Filip (Wisła Długie Pole) 7 Grycel Daniel (GKS Kowale) 6 Groszek Michał (GKS Kowale) Mospinek Adrian (Osiczanka Osice) Witowski Damian (GTS Rusocin) Grota Krzysztof (Królewscy Czapielsk), 5 Kliszewicz Krzysztof (Wisła Długie Pole) Jary Rafał (Wisła Długie Pole) Sekuła Wojciech (GKS Kowale) Krygier Grzegorz (GKS Kowale) Głos Dariusz (Portowiec Gdańsk) Muła Piotr (Portowiec Gdańsk) Thomas Artur (Portowiec Gdańsk) Respondek Michał (Motława Suchy Dąb) Wojdaś Jarosław (Sporting Leźno) 4 Jary Mariusz (Wisła Długie Pole) Orzechowski Adam (GKS Kowale) Binder Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Zawada Adam (Motława Suchy Dąb) Warmbier Łukasz (EPT Grabiny Zameczek) Czoske Krzysztof (Królewscy Czapielsk) Góra Kamil (Królewscy Czapielsk) Pazur Kamil (Sporting Leźno) 3 Czajko Tomasz (GKS Kowale) Jasiński Marcin (Portowiec Gdańsk) Ostrowski Dariusz (Osiczanka Osice) Kowalski Mikołaj (Osiczanka Osice) Woźniak Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Malinowski Piotr (EPT Grabiny Zameczek) Żubrowski Marek (EPT Grabiny Zameczek) Kulwikowski Piotr (GTS Rusocin) Silicki Grzegorz (Królewscy Czapielsk) Żurawski Michał (Bałtyk Sztutowo) 2 Panek Radosław (Wisła Długie Pole) Jost Jakub (Wisła Długie Pole) Kowalkowski Krzysztof (Wisła Długie Pole) Żywiecki Mateusz (Portowiec Gdańsk) Łanowski Jacek (Portowiec Gdańsk) Puto Krzysztof (Portowiec Gdańsk) Dzik Krzysztof (Osiczanka Osice) Koszykowski Adrian (Osiczanka Osice) Łepkowski Tomasz (Osiczanka Osice) Płotka Andrzej (Fosfory Wiślinka) Miotk Michał (Fosfory Wiślinka) Cieśliński Jarosław (Motława Suchy Dąb) Urbanowicz Karol (Motława Suchy Dąb) Herkt Waldemar (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Łukasz (GTS Rusocin) Sieniak Mateusz (Królewscy Czapielsk) Łazuta Rafał (Sporting Leźno) Pawelczyk Dawid (Sporting Leźno) Kobylski Michał (Sporting Leźno) Feith Mirosław (Sporting Leźno) 1 Krawczyński Jakub (Wisła Długie Pole) Cierpisz Dariusz (Wisła Długie Pole) Dargacz Tomasz (Wisła Długie Pole) Wróblewski Paweł (GKS Kowale) Bujalski Krzysztof (GKS Kowale) Majer Karol (GKS Kowale) Kałuski Szymon (GKS Kowale) Klimkiewicz Mariusz (Portowiec Gdańsk) Gajdziński Paweł (Portowiec Gdańsk) Narloch Łukasz (Portowiec Gdańsk) Hajdanowicz Marcin (Portowiec Gdańsk) Bobkowski Adam (Osiczanka Osice) Kulik Krzysztof (Osiczanka Osice) Stępniak Michał (Osiczanka Osice) Wypij Paweł (Osiczanka Osice) Ciarczyński Radosław (Osiczanka Osice) Dombrowski Mateusz (Osiczanka Osice) Liedtke Damian (Fosfory Wiślinka) Wąs Zbigniew (Fosfory Wiślinka) Gaweł Łukasz (Fosfory Wiślinka) Stanke Bartłomiej (Fosfory Wiślinka) Kujaszewski Łukasz (Fosfory Wiślinka) Szwonka Leszek (Fosfory Wiślinka) Nowak Piotr (Motława Suchy Dąb) Malinowski Szymon (EPT Grabiny Zameczek) Dumara J. (EPT Grabiny Zameczek) Adjan Wojciech (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Grzegorz (GTS Rusocin) Leszek Dawid (GTS Rusocin) Kulwikowski Adam (GTS Rusocin) Baka Karol (Królewscy Czapielsk) Justa Zenon (Królewscy Czapielsk) Ciecholewski Tomasz (Królewscy Czapielsk) Friszkemut Paweł (Bałtyk Sztutowo) Cisek Maciej (Bałtyk Sztutowo) Cieśluk Piotr (Bałtyk Sztutowo) Wiśniewski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Daniluk Maciej (Bałtyk Sztutowo) Krzyżanowski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Gburek Marcin (Sporting Leźno) Aszmarow Igor (Sporting Leźno) | |
GKS_Kowale_1 | 09.11.2010, 10:13:25 |
Brawo Krystian10 !! | |
Daark | 09.11.2010, 15:00:53 |
No i nie zapomnijmy o bramkarzach- Złoty Medal dla Brmkarza z Długiego Pola. Wpuścił tylko 4 piłki | |
kubala10 | 09.11.2010, 16:05:18 |
Wpuścił tylko 4 i też strzelił 1.Dla mnie nie ma lepszego.Brawo Dargi i Cała Wisełka !!! | |
majaa | 09.11.2010, 20:25:57 |
do krystian 10
w Steblewie chyba nikt się nie interesuje tym ale mam strzelców z pewnego źródła z Grabiną Zameczek- Herbut Dariusz, Kujawiak Adam, Mikosik Ryszard z Osiczanką- Mikosik 3, Herbut z Portowcem- Mikosik, Kaźmierski Wojciech z Leźnem- Herbut, Mikosik z Rusocinem- Ziewiec Adam z Czapielskiem- Hebel Jakub, Kaźmierski, Mikosik, Kujawiak 2, Ziewiec Adam ze Sztutowem- Król Maciej z Wiślinką- Wiecki Maciej 3, Mikosik 2, Kaźmierski 2 | |
Krystian10 | 09.11.2010, 21:16:24 |
dzieki majaa za info
Uzupełniona lista strzelców: 291+3(walkower)+2(samobójcze)=296 10 Zawada Sebastian (Motława Suchy Dąb) Dzieciuch Paweł (Bałtyk Sztutowo) 9 Oliński Andrzej (EPT Grabiny Zameczek) Szreder Jacek (Sporting Leźno) Mikosik Ryszard (Wisła Steblewo) 8 Panek Filip (Wisła Długie Pole) 7 Grycel Daniel (GKS Kowale) 6 Groszek Michał (GKS Kowale) Mospinek Adrian (Osiczanka Osice) Witowski Damian (GTS Rusocin) Grota Krzysztof (Królewscy Czapielsk), 5 Kliszewicz Krzysztof (Wisła Długie Pole) Jary Rafał (Wisła Długie Pole) Sekuła Wojciech (GKS Kowale) Krygier Grzegorz (GKS Kowale) Głos Dariusz (Portowiec Gdańsk) Muła Piotr (Portowiec Gdańsk) Thomas Artur (Portowiec Gdańsk) Respondek Michał (Motława Suchy Dąb) Wojdaś Jarosław (Sporting Leźno) 4 Jary Mariusz (Wisła Długie Pole) Orzechowski Adam (GKS Kowale) Binder Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Zawada Adam (Motława Suchy Dąb) Warmbier Łukasz (EPT Grabiny Zameczek) Czoske Krzysztof (Królewscy Czapielsk) Góra Kamil (Królewscy Czapielsk) Pazur Kamil (Sporting Leźno) Kaźmierski Wojciech (Wisła Steblewo) 3 Czajko Tomasz (GKS Kowale) Jasiński Marcin (Portowiec Gdańsk) Ostrowski Dariusz (Osiczanka Osice) Kowalski Mikołaj (Osiczanka Osice) Woźniak Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Malinowski Piotr (EPT Grabiny Zameczek) Żubrowski Marek (EPT Grabiny Zameczek) Kulwikowski Piotr (GTS Rusocin) Silicki Grzegorz (Królewscy Czapielsk) Żurawski Michał (Bałtyk Sztutowo) Herbut Dariusz (Wisła Steblewo) Kujawiak Adam (Wisła Steblewo) Wiecki Maciej (Wisła Steblewo) 2 Panek Radosław (Wisła Długie Pole) Jost Jakub (Wisła Długie Pole) Kowalkowski Krzysztof (Wisła Długie Pole) Żywiecki Mateusz (Portowiec Gdańsk) Łanowski Jacek (Portowiec Gdańsk) Puto Krzysztof (Portowiec Gdańsk) Dzik Krzysztof (Osiczanka Osice) Koszykowski Adrian (Osiczanka Osice) Łepkowski Tomasz (Osiczanka Osice) Płotka Andrzej (Fosfory Wiślinka) Miotk Michał (Fosfory Wiślinka) Cieśliński Jarosław (Motława Suchy Dąb) Urbanowicz Karol (Motława Suchy Dąb) Herkt Waldemar (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Łukasz (GTS Rusocin) Sieniak Mateusz (Królewscy Czapielsk) Łazuta Rafał (Sporting Leźno) Pawelczyk Dawid (Sporting Leźno) Kobylski Michał (Sporting Leźno) Feith Mirosław (Sporting Leźno) Ziewiec Adam (Wisła Steblewo) 1 Krawczyński Jakub (Wisła Długie Pole) Cierpisz Dariusz (Wisła Długie Pole) Dargacz Tomasz (Wisła Długie Pole) Wróblewski Paweł (GKS Kowale) Bujalski Krzysztof (GKS Kowale) Majer Karol (GKS Kowale) Kałuski Szymon (GKS Kowale) Klimkiewicz Mariusz (Portowiec Gdańsk) Gajdziński Paweł (Portowiec Gdańsk) Narloch Łukasz (Portowiec Gdańsk) Hajdanowicz Marcin (Portowiec Gdańsk) Bobkowski Adam (Osiczanka Osice) Kulik Krzysztof (Osiczanka Osice) Stępniak Michał (Osiczanka Osice) Wypij Paweł (Osiczanka Osice) Ciarczyński Radosław (Osiczanka Osice) Dombrowski Mateusz (Osiczanka Osice) Liedtke Damian (Fosfory Wiślinka) Wąs Zbigniew (Fosfory Wiślinka) Gaweł Łukasz (Fosfory Wiślinka) Stanke Bartłomiej (Fosfory Wiślinka) Kujaszewski Łukasz (Fosfory Wiślinka) Szwonka Leszek (Fosfory Wiślinka) Nowak Piotr (Motława Suchy Dąb) Malinowski Szymon (EPT Grabiny Zameczek) Dumara J. (EPT Grabiny Zameczek) Adjan Wojciech (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Grzegorz (GTS Rusocin) Leszek Dawid (GTS Rusocin) Kulwikowski Adam (GTS Rusocin) Baka Karol (Królewscy Czapielsk) Justa Zenon (Królewscy Czapielsk) Ciecholewski Tomasz (Królewscy Czapielsk) Friszkemut Paweł (Bałtyk Sztutowo) Cisek Maciej (Bałtyk Sztutowo) Cieśluk Piotr (Bałtyk Sztutowo) Wiśniewski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Daniluk Maciej (Bałtyk Sztutowo) Krzyżanowski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Gburek Marcin (Sporting Leźno) Aszmarow Igor (Sporting Leźno) Hebel Jakub (Wisła Steblewo) Król Maciej (Wisła Steblewo) | |
Krystian10 | 09.11.2010, 22:37:37 |
Lopez_93 na forum ligii dołączył temat:
"Najlepsi z danej pozycji" Sam jestem ciekawy, kogo będziecie wybierać | |
Lopez_93 | 10.11.2010, 19:36:10 |
Kubala10
Bramkarza za najlepszego nie wybiera sie po tym , że wpuścił mało bramek, moze to zasługa obrony . ? Pzdr. Są lepsi bramkarze w tej lidze od bramkarza z Wisły DP . | |
Mateusz82 | 10.11.2010, 20:36:35 |
Do Lopez_93
A kogo masz na myśli?? | |
Lopez_93 | 10.11.2010, 20:51:01 |
Jest kilku dobrych bramkarzy | |
Mateusz82 | 10.11.2010, 21:39:17 |
Na przykład?? | |
GKS_Kowale_1 | 10.11.2010, 22:06:46 |
Choćby bramkarz ze Stemblewa , Kowal (dosyć młody,junior pewnie),Osic . | |
Lopez_93 | 10.11.2010, 22:12:01 |
Bedzie jakas liga typera od następnej rundy ? | |
Lopez_93 | 10.11.2010, 22:12:44 |
10
Zawada Sebastian (Motława Suchy Dąb) Dzieciuch Paweł (Bałtyk Sztutowo) 9 Oliński Andrzej (EPT Grabiny Zameczek) Szreder Jacek (Sporting Leźno) Mikosik Ryszard (Wisła Steblewo) 8 Panek Filip (Wisła Długie Pole) 7 Grycel Daniel (GKS Kowale) 6 Groszek Michał (GKS Kowale) Mospinek Adrian (Osiczanka Osice) Witowski Damian (GTS Rusocin) Grota Krzysztof (Królewscy Czapielsk), 5 Kliszewicz Krzysztof (Wisła Długie Pole) Jary Rafał (Wisła Długie Pole) Sekuła Wojciech (GKS Kowale) Krygier Grzegorz (GKS Kowale) Głos Dariusz (Portowiec Gdańsk) Muła Piotr (Portowiec Gdańsk) Thomas Artur (Portowiec Gdańsk) Respondek Michał (Motława Suchy Dąb) Wojdaś Jarosław (Sporting Leźno) 4 Jary Mariusz (Wisła Długie Pole) Orzechowski Adam (GKS Kowale) Binder Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Zawada Adam (Motława Suchy Dąb) Warmbier Łukasz (EPT Grabiny Zameczek) Czoske Krzysztof (Królewscy Czapielsk) Góra Kamil (Królewscy Czapielsk) Pazur Kamil (Sporting Leźno) Kaźmierski Wojciech (Wisła Steblewo) 3 Czajko Tomasz (GKS Kowale) Jasiński Marcin (Portowiec Gdańsk) Ostrowski Dariusz (Osiczanka Osice) Kowalski Mikołaj (Osiczanka Osice) Woźniak Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Malinowski Piotr (EPT Grabiny Zameczek) Żubrowski Marek (EPT Grabiny Zameczek) Kulwikowski Piotr (GTS Rusocin) Silicki Grzegorz (Królewscy Czapielsk) Żurawski Michał (Bałtyk Sztutowo) Herbut Dariusz (Wisła Steblewo) Kujawiak Adam (Wisła Steblewo) Wiecki Maciej (Wisła Steblewo) 2 Panek Radosław (Wisła Długie Pole) Jost Jakub (Wisła Długie Pole) Kowalkowski Krzysztof (Wisła Długie Pole) Żywiecki Mateusz (Portowiec Gdańsk) Łanowski Jacek (Portowiec Gdańsk) Puto Krzysztof (Portowiec Gdańsk) Dzik Krzysztof (Osiczanka Osice) Koszykowski Adrian (Osiczanka Osice) Łepkowski Tomasz (Osiczanka Osice) Płotka Andrzej (Fosfory Wiślinka) Miotk Michał (Fosfory Wiślinka) Cieśliński Jarosław (Motława Suchy Dąb) Urbanowicz Karol (Motława Suchy Dąb) Herkt Waldemar (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Łukasz (GTS Rusocin) Sieniak Mateusz (Królewscy Czapielsk) Łazuta Rafał (Sporting Leźno) Pawelczyk Dawid (Sporting Leźno) Kobylski Michał (Sporting Leźno) Feith Mirosław (Sporting Leźno) Ziewiec Adam (Wisła Steblewo) 1 Krawczyński Jakub (Wisła Długie Pole) Cierpisz Dariusz (Wisła Długie Pole) Dargacz Tomasz (Wisła Długie Pole) Wróblewski Paweł (GKS Kowale) Bujalski Krzysztof (GKS Kowale) Majer Karol (GKS Kowale) Kałuski Szymon (GKS Kowale) Klimkiewicz Mariusz (Portowiec Gdańsk) Gajdziński Paweł (Portowiec Gdańsk) Narloch Łukasz (Portowiec Gdańsk) Hajdanowicz Marcin (Portowiec Gdańsk) Bobkowski Adam (Osiczanka Osice) Kulik Krzysztof (Osiczanka Osice) Stępniak Michał (Osiczanka Osice) Wypij Paweł (Osiczanka Osice) Ciarczyński Radosław (Osiczanka Osice) Dombrowski Mateusz (Osiczanka Osice) Liedtke Damian (Fosfory Wiślinka) Wąs Zbigniew (Fosfory Wiślinka) Gaweł Łukasz (Fosfory Wiślinka) Stanke Bartłomiej (Fosfory Wiślinka) Kujaszewski Łukasz (Fosfory Wiślinka) Szwonka Leszek (Fosfory Wiślinka) Nowak Piotr (Motława Suchy Dąb) Malinowski Szymon (EPT Grabiny Zameczek) Dumara J. (EPT Grabiny Zameczek) Adjan Wojciech (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Grzegorz (GTS Rusocin) Leszek Dawid (GTS Rusocin) Kulwikowski Adam (GTS Rusocin) Baka Karol (Królewscy Czapielsk) Justa Zenon (Królewscy Czapielsk) Ciecholewski Tomasz (Królewscy Czapielsk) Friszkemut Paweł (Bałtyk Sztutowo) Cisek Maciej (Bałtyk Sztutowo) Cieśluk Piotr (Bałtyk Sztutowo) Wiśniewski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Daniluk Maciej (Bałtyk Sztutowo) Krzyżanowski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Gburek Marcin (Sporting Leźno) Aszmarow Igor (Sporting Leźno) Hebel Jakub (Wisła Steblewo) Król Maciej (Wisła Steblewo) | |
Lopez_93 | 10.11.2010, 22:13:20 |
10
Zawada Sebastian (Motława Suchy Dąb) Dzieciuch Paweł (Bałtyk Sztutowo) 9 Oliński Andrzej (EPT Grabiny Zameczek) Szreder Jacek (Sporting Leźno) Mikosik Ryszard (Wisła Steblewo) 8 Panek Filip (Wisła Długie Pole) 7 Grycel Daniel (GKS Kowale) 6 Groszek Michał (GKS Kowale) Mospinek Adrian (Osiczanka Osice) Witowski Damian (GTS Rusocin) Grota Krzysztof (Królewscy Czapielsk), 5 Kliszewicz Krzysztof (Wisła Długie Pole) Jary Rafał (Wisła Długie Pole) Sekuła Wojciech (GKS Kowale) Krygier Grzegorz (GKS Kowale) Głos Dariusz (Portowiec Gdańsk) Muła Piotr (Portowiec Gdańsk) Thomas Artur (Portowiec Gdańsk) Respondek Michał (Motława Suchy Dąb) Wojdaś Jarosław (Sporting Leźno) 4 Jary Mariusz (Wisła Długie Pole) Orzechowski Adam (GKS Kowale) Binder Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Zawada Adam (Motława Suchy Dąb) Warmbier Łukasz (EPT Grabiny Zameczek) Czoske Krzysztof (Królewscy Czapielsk) Góra Kamil (Królewscy Czapielsk) Pazur Kamil (Sporting Leźno) Kaźmierski Wojciech (Wisła Steblewo) 3 Czajko Tomasz (GKS Kowale) Jasiński Marcin (Portowiec Gdańsk) Ostrowski Dariusz (Osiczanka Osice) Kowalski Mikołaj (Osiczanka Osice) Woźniak Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Malinowski Piotr (EPT Grabiny Zameczek) Żubrowski Marek (EPT Grabiny Zameczek) Kulwikowski Piotr (GTS Rusocin) Silicki Grzegorz (Królewscy Czapielsk) Żurawski Michał (Bałtyk Sztutowo) Herbut Dariusz (Wisła Steblewo) Kujawiak Adam (Wisła Steblewo) Wiecki Maciej (Wisła Steblewo) 2 Panek Radosław (Wisła Długie Pole) Jost Jakub (Wisła Długie Pole) Kowalkowski Krzysztof (Wisła Długie Pole) Żywiecki Mateusz (Portowiec Gdańsk) Łanowski Jacek (Portowiec Gdańsk) Puto Krzysztof (Portowiec Gdańsk) Dzik Krzysztof (Osiczanka Osice) Koszykowski Adrian (Osiczanka Osice) Łepkowski Tomasz (Osiczanka Osice) Płotka Andrzej (Fosfory Wiślinka) Miotk Michał (Fosfory Wiślinka) Cieśliński Jarosław (Motława Suchy Dąb) Urbanowicz Karol (Motława Suchy Dąb) Herkt Waldemar (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Łukasz (GTS Rusocin) Sieniak Mateusz (Królewscy Czapielsk) Łazuta Rafał (Sporting Leźno) Pawelczyk Dawid (Sporting Leźno) Kobylski Michał (Sporting Leźno) Feith Mirosław (Sporting Leźno) Ziewiec Adam (Wisła Steblewo) 1 Krawczyński Jakub (Wisła Długie Pole) Cierpisz Dariusz (Wisła Długie Pole) Dargacz Tomasz (Wisła Długie Pole) Wróblewski Paweł (GKS Kowale) Bujalski Krzysztof (GKS Kowale) Majer Karol (GKS Kowale) Kałuski Szymon (GKS Kowale) Klimkiewicz Mariusz (Portowiec Gdańsk) Gajdziński Paweł (Portowiec Gdańsk) Narloch Łukasz (Portowiec Gdańsk) Hajdanowicz Marcin (Portowiec Gdańsk) Bobkowski Adam (Osiczanka Osice) Kulik Krzysztof (Osiczanka Osice) Stępniak Michał (Osiczanka Osice) Wypij Paweł (Osiczanka Osice) Ciarczyński Radosław (Osiczanka Osice) Dombrowski Mateusz (Osiczanka Osice) Liedtke Damian (Fosfory Wiślinka) Wąs Zbigniew (Fosfory Wiślinka) Gaweł Łukasz (Fosfory Wiślinka) Stanke Bartłomiej (Fosfory Wiślinka) Kujaszewski Łukasz (Fosfory Wiślinka) Szwonka Leszek (Fosfory Wiślinka) Nowak Piotr (Motława Suchy Dąb) Malinowski Szymon (EPT Grabiny Zameczek) Dumara J. (EPT Grabiny Zameczek) Adjan Wojciech (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Grzegorz (GTS Rusocin) Leszek Dawid (GTS Rusocin) Kulwikowski Adam (GTS Rusocin) Baka Karol (Królewscy Czapielsk) Justa Zenon (Królewscy Czapielsk) Ciecholewski Tomasz (Królewscy Czapielsk) Friszkemut Paweł (Bałtyk Sztutowo) Cisek Maciej (Bałtyk Sztutowo) Cieśluk Piotr (Bałtyk Sztutowo) Wiśniewski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Daniluk Maciej (Bałtyk Sztutowo) Krzyżanowski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Gburek Marcin (Sporting Leźno) Aszmarow Igor (Sporting Leźno) Hebel Jakub (Wisła Steblewo) Król Maciej (Wisła Steblewo) | |
Lopez_93 | 10.11.2010, 22:13:59 |
10
Zawada Sebastian (Motława Suchy Dąb) Dzieciuch Paweł (Bałtyk Sztutowo) 9 Oliński Andrzej (EPT Grabiny Zameczek) Szreder Jacek (Sporting Leźno) Mikosik Ryszard (Wisła Steblewo) 8 Panek Filip (Wisła Długie Pole) 7 Grycel Daniel (GKS Kowale) 6 Groszek Michał (GKS Kowale) Mospinek Adrian (Osiczanka Osice) Witowski Damian (GTS Rusocin) Grota Krzysztof (Królewscy Czapielsk), 5 Kliszewicz Krzysztof (Wisła Długie Pole) Jary Rafał (Wisła Długie Pole) Sekuła Wojciech (GKS Kowale) Krygier Grzegorz (GKS Kowale) Głos Dariusz (Portowiec Gdańsk) Muła Piotr (Portowiec Gdańsk) Thomas Artur (Portowiec Gdańsk) Respondek Michał (Motława Suchy Dąb) Wojdaś Jarosław (Sporting Leźno) 4 Jary Mariusz (Wisła Długie Pole) Orzechowski Adam (GKS Kowale) Binder Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Zawada Adam (Motława Suchy Dąb) Warmbier Łukasz (EPT Grabiny Zameczek) Czoske Krzysztof (Królewscy Czapielsk) Góra Kamil (Królewscy Czapielsk) Pazur Kamil (Sporting Leźno) Kaźmierski Wojciech (Wisła Steblewo) 3 Czajko Tomasz (GKS Kowale) Jasiński Marcin (Portowiec Gdańsk) Ostrowski Dariusz (Osiczanka Osice) Kowalski Mikołaj (Osiczanka Osice) Woźniak Krzysztof (Fosfory Wiślinka) Malinowski Piotr (EPT Grabiny Zameczek) Żubrowski Marek (EPT Grabiny Zameczek) Kulwikowski Piotr (GTS Rusocin) Silicki Grzegorz (Królewscy Czapielsk) Żurawski Michał (Bałtyk Sztutowo) Herbut Dariusz (Wisła Steblewo) Kujawiak Adam (Wisła Steblewo) Wiecki Maciej (Wisła Steblewo) 2 Panek Radosław (Wisła Długie Pole) Jost Jakub (Wisła Długie Pole) Kowalkowski Krzysztof (Wisła Długie Pole) Żywiecki Mateusz (Portowiec Gdańsk) Łanowski Jacek (Portowiec Gdańsk) Puto Krzysztof (Portowiec Gdańsk) Dzik Krzysztof (Osiczanka Osice) Koszykowski Adrian (Osiczanka Osice) Łepkowski Tomasz (Osiczanka Osice) Płotka Andrzej (Fosfory Wiślinka) Miotk Michał (Fosfory Wiślinka) Cieśliński Jarosław (Motława Suchy Dąb) Urbanowicz Karol (Motława Suchy Dąb) Herkt Waldemar (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Łukasz (GTS Rusocin) Sieniak Mateusz (Królewscy Czapielsk) Łazuta Rafał (Sporting Leźno) Pawelczyk Dawid (Sporting Leźno) Kobylski Michał (Sporting Leźno) Feith Mirosław (Sporting Leźno) Ziewiec Adam (Wisła Steblewo) 1 Krawczyński Jakub (Wisła Długie Pole) Cierpisz Dariusz (Wisła Długie Pole) Dargacz Tomasz (Wisła Długie Pole) Wróblewski Paweł (GKS Kowale) Bujalski Krzysztof (GKS Kowale) Majer Karol (GKS Kowale) Kałuski Szymon (GKS Kowale) Klimkiewicz Mariusz (Portowiec Gdańsk) Gajdziński Paweł (Portowiec Gdańsk) Narloch Łukasz (Portowiec Gdańsk) Hajdanowicz Marcin (Portowiec Gdańsk) Bobkowski Adam (Osiczanka Osice) Kulik Krzysztof (Osiczanka Osice) Stępniak Michał (Osiczanka Osice) Wypij Paweł (Osiczanka Osice) Ciarczyński Radosław (Osiczanka Osice) Dombrowski Mateusz (Osiczanka Osice) Liedtke Damian (Fosfory Wiślinka) Wąs Zbigniew (Fosfory Wiślinka) Gaweł Łukasz (Fosfory Wiślinka) Stanke Bartłomiej (Fosfory Wiślinka) Kujaszewski Łukasz (Fosfory Wiślinka) Szwonka Leszek (Fosfory Wiślinka) Nowak Piotr (Motława Suchy Dąb) Malinowski Szymon (EPT Grabiny Zameczek) Dumara J. (EPT Grabiny Zameczek) Adjan Wojciech (EPT Grabiny Zameczek) Czajkowski Grzegorz (GTS Rusocin) Leszek Dawid (GTS Rusocin) Kulwikowski Adam (GTS Rusocin) Baka Karol (Królewscy Czapielsk) Justa Zenon (Królewscy Czapielsk) Ciecholewski Tomasz (Królewscy Czapielsk) Friszkemut Paweł (Bałtyk Sztutowo) Cisek Maciej (Bałtyk Sztutowo) Cieśluk Piotr (Bałtyk Sztutowo) Wiśniewski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Daniluk Maciej (Bałtyk Sztutowo) Krzyżanowski Krzysztof (Bałtyk Sztutowo) Gburek Marcin (Sporting Leźno) Aszmarow Igor (Sporting Leźno) Hebel Jakub (Wisła Steblewo) Król Maciej (Wisła Steblewo) | |
Lopez_93 | 10.11.2010, 22:20:48 |
Kurde, zaspamowało mi . Sorry. | |
Kuba_DP | 10.11.2010, 22:31:55 |
GKS_Kowale_1 bramkarz Kolbud Gołąb młody w wieku Dargiego, Osiczanka Libor Oki masz racje dobry ale 23 bramki robią swoje natomiast bramkarz Steblewa w meczu z nami ma na koncie 2 takie bramki ze sam sie pograzyl | |
Mateusz82 | 10.11.2010, 23:04:47 |
Gołąb może nie jest juniorem, ale mieć w składzie takiego albo Dargola to klucz do awansu Nie mówię, że inni bramkarze są słabi czy beznadziejni. Napewno mają jakieś umiejętności - lepsze lub gorsze. Jest kilku takich co coś prezentują. Bramkarz z Osic naprawdę dobrze broni ale jak napisał KUBA_DP 23 bramki mówią swojeBramkarza ze Steblewa widziałem tylko raz i na jego nieszczęście się nie popisał.
Pozdro dla wszystkich bramkarzy i bez urazy | |
Krystian10 | 11.11.2010, 00:08:41 |
Do Lopeza_93:
Oczywiście że to zasługa obrony (czy nawet całej drużyny), ale coś i tak w tym musi być Każdy broni swoich więc wiadomo, że zawodnicy i tak będą za swoimi ludzmi. Spójrzmy na Kowale: 11 bramek to też niezły wynik i myślę, (bez urazy do Kowal) że przy gorszej defensywie niż Długie Pole, Gołąb musiał i tak nieźle się wykazać i pewnie nie raz ratować wynik. Znam go osobiście więc wiem, że jest to bardzo dobry bramkarz. Uważam, że nie ma co się kłócić o to kto jest najlepszy w tej lidze bo to i tak tylko a-klasa. Pozdro dla Kowal i Roberta Gołębiewskiego - TD. | |
Lopez_93 | 11.11.2010, 10:18:00 |
Z tego co mi wiadomo większość meczy w Kowalach bronił , nie Gołab tylko jakiś młody bramkarz .
| |
MACIEJK | 11.11.2010, 22:21:34 |
DOKŁADNIE TAK SIĘ ZŁOŻYŁO ŻE WIĘKSZOŚĆ MECZY BRONIŁ JUNIOR Z ROCZNIKA 93 REMIK BRAWA RÓWNA FORMA TYLKO JĘZYK NIEWYPARZONY PRZEZ CO DOSTAŁ ŻÓŁTKA GOŁĄB REZERWA (DOBRA) | |
Remik_93 | 12.11.2010, 10:55:27 |
Kartka była jedna na meczu z Rusocinem .
No i prawda taka, ze grałem większość meczy . Ze Sztutowem,Leżnem,Wiślinką,Stemblewem,Grabiny Zameczek,Motława Suchy Dąb i Rusocinem . | |
Adammmo | 13.11.2010, 11:22:27 |
widzę ze sytuacja w tej grupie jeśli chodzi o awans już prawie przesądzonatylko czy kowale i długie pole są już dość mocne żeby utrzymać się w okręgówce?piszcie jak tam wygląda sytuacja kadrowa w tych drużynach ?pozdro | |
majaa | 14.11.2010, 16:03:33 |
ja wcale nie uważam że wszystko jest przesądzone. na wiosnę może być ciekawie i wcale nie jest powiedziane że awansować musi długie pole i kowale | |
samojr | 18.11.2010, 13:37:41 |
Najlepszym bramkarzem ligi jest Libek z Osiczanki...nie ma wątpliwości... | |
samojr | 18.11.2010, 13:41:42 |
z tym przesądzaniem to bym poczekał,po cichu liczę iż Sporting Leźno włączy się do walki o awans i w ostatniej kolejce znowu Długie Pole wypadnie z okręgówki,którą to już teraz sobie przypisali...pycha i buta zgubi "kopaczy" z Długiego Pola...także cała reszta do boju by móc w ostatniej kolejce utrzeć im nosa... | |
Kuba_DP | 18.11.2010, 15:05:03 |
samojr POŻJEMY ZOBACZYMY ja też uważam że wszystko się może zdarzyć, ale jak nie teraz to kiedy
Libor faktycznie jest dobry ale śmiem w to wątpić czy najlepszy pozdrowienia dla Maćka | |
longfield | 18.11.2010, 20:03:33 |
samojr nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie | |
lesconeDP | 19.11.2010, 14:56:31 |
samojr kiedy to i jak "kopacze" z Długiego Pola okazywali puchę i butę. Jeśli czytasz komentarze to raczej życzyli wszystkim powodzenia i zwycięstwa, no może nie koniecznie z nami, a jeśli ich znasz to nigdy nie było mowy o tym, że są pewni awansu. A że będą o niego wlczyć z wszystkich sił to jestem pewny. Czego i wsztkim pozostałym ekipom życzę szczerze | |