niech Polona zacznie grac tak jak lechia to wtedy pogadamy narazie dzieli was przepasc;)pozdro

bialy   06.05.2011, 15:43:22
O widać kolejna strona ruszyła w naszej grupie :] Bo pod tym względem trochę u nas ubogo. Swoje WWW, z których można się czegoś dowiedzieć o klubie mają prawie wszyscy, szkoda że "martwe".
:|
 bialy   06.05.2011, 15:45:29
Anulowano walkower w zawodach KO-I-122 KS Chwaszczyno - Orzeł Choczewo i przywrócono wynik z boiska (0:0)
 Adammmo   06.05.2011, 21:41:50
Talas powinien przejsc do Gedani Ja13 bo cos wam cienko idzie:)
 mewa_88   07.05.2011, 00:41:12
Jak myslicie Gedania ma jeszcze szanse na awans czy to raczej początek końca? ;p
 jointhedots   07.05.2011, 00:56:24
Chyba jak się zapiszą do ligi oldboys bo teraz to w gdansku piłkarsko młodzież wygląda jak drewno a w gedanii talentu tyle ile na księżycu wody
 Polonia91   07.05.2011, 09:03:09
Jeżeli dziś Polonia wygra (wygra na 100%) to Gedania nie awansuje w tym sezonie - za dużo starty punkowej, a Potok nie odpuści już awansu więc ich nie wyprzedzą
 Adammmo   07.05.2011, 09:46:47
w Piłce jest wszystko możliwe wszystko wyjdzie napewno po meczu na szczycie Potok - Polonia ale mysle ze za duzo sie juz w naszej lidze nie pozmienia chyba ze zwiazek namiesza pozdro:)
 Pershing   07.05.2011, 12:54:22
aktualny wynik polonia-czarni to 0-1 :D " wygrają na 100% " oby oby bo zacznie się gonitwa.
 grygi   07.05.2011, 14:36:33
Bardzo bym chciał by Polonia Gdańsk awansowała do IV ligi,może to sprawiło byśmy już nie musieli czytać co też tam panu Polonia91 znowu się przyśniło w mądrości JEGO przemyśleń.
 Poloniaa   07.05.2011, 14:38:38
Mecz Polonii po 1 sędzia w roli głównej sędziował na korzyść gości bramka dla nich na 1 do 0 nie powinno jej być bo tam nie było faulu bramka padła po wolnym dośrodkowanie i bramka i tak jeszcze parę śmiesznych sytuacji było żenada te sędziowanie
 sprezynka   07.05.2011, 14:54:34
po dobrej grze CZARNYCH PRZEMYSŁAW 1-1 \ a sędzia główny w roli głównej jako 12 zawodnik Poloni Gdańsk
 Poloniaa   07.05.2011, 14:59:01
co ty gadasz sędzia był po stronie czarnych
 bonio   07.05.2011, 15:00:50
sprezynka odnośnie sędziego to masz rację... tak samo jak z tym że Czarni rozegrali dobry mecz:) w drugiej połowie może ze dwa razy gościli na połowie Polonii
 sprezynka   07.05.2011, 15:04:09
to co pisze Poloniaa to chyba nie był nameczu
 sprezynka   07.05.2011, 15:07:18
 Adammmo   07.05.2011, 15:13:37
i tak ogromy szacun dla Czarnych za ten remis jezeli pszczolki dzis wygraja do ostatniej kolejki sie bede wazyc losy 1 miejsca pozdro:)
 bialy   07.05.2011, 16:34:00
Co wy tak jedziecie na tych sedziow? Jedni w ta strone inni w druga! Koleś popełnia błedy tak jak i my na boisku, tylko jak on sie pomyli 2,3 razy to już jest za którąś z druzyn! :/
Sprobojcie posedziowac (nawet na podwórku) i zobaczycie ze to nic milego i fajnego jak po kazdym gwizdu kilkunastu chłopa jak na sygnał zaczyna z tobą jechač.

Co do meczu zagralismy bardzo ofensywnie i prawie sprawilismy duza niespodzianke. Kilka kontr moglo sie udac. Ale Polonia miała lepsze setki, ratował nas jednak w bramce Piątek.
Ale tak sie konczy kiedy przed meczem masz 100% pewność ze dopisujesz sobie 3 oczka!
Ogolnie dobry mecz bez wiekszych napieć.
Zaskakująca jest liczba ludzi jaka przychodzi na Polonie, zawsze tak słabo?
 bialy   07.05.2011, 16:35:19
Sory za błąd wyzej, zqgraliśmy bardzo defensywnie :)
 marianoll_glks   07.05.2011, 16:53:53
sedzia po stronie czarnych???????? smiesmy jestes polonia takiego drukowania dawno nie widzialem powinniscie grac w 10 od 60 minuty tylko boczny nie wiedzial z 6 metrow jak was wawodnik wyje... bule kolesiowi w klate gdzie kibice to slyszeli z 30 metrow co moze powiesz ze nie??

ewidentnie drukowali dla poloni

forza GLKS
 bonio   07.05.2011, 17:25:01
no to faktycznie drukarz... skoro kibice słyszeli to powinien od razu wywalić z pięciu zawodników:) ogarnij się troszkę :P
 polonia_gdansk   07.05.2011, 17:43:21
takie gadanie sedzia to sedzia tamto. W 2 strony bledy popelnial. Wolny , po ktorym czarni strzelili bramke byl z kapelusza. A sytuacja z 60 min mogl ujrzec zawodnik poloni czerwien. Ale w tej sytuacji swietym nie byl zawodnik z przemyslawia. Gadanie na meczu ze gwizda faule dla poloni. Wielkie afery a sami zawodnicy ktorzy mieli kontakt z zawodnikiem poloni przy faulu mowiliz e faulowali. Jak nie ma na co zwalic to sedza. Oczywiscie w tej lidze zdarzaja sie tacy ktorzy perfidnie zawalaja mecze. Ten dzisiaj sie mylil w 2 strony. A polonia gdyby nie przespala pierwwszej polowy albo troszke bardziej skuecznie w drugiej to by wkoncu moze zgarnela pelna pule z meczu na wlasnym stadionie.
 limak9   07.05.2011, 18:44:24
sędzia przedłuża grę o 3 minuty a mecz trwa 6-7 przy dużym naporze poloni to trochę nie tak jak być powinno.
ale patrząc na przebieg całego meczu trzeba przyznać że nikogo nie faworyzował a błędy przydarzają się każdemu
 Amadeo55   07.05.2011, 19:11:17
Jaki wynik w Choczewie ?????????????
 piach1   07.05.2011, 19:27:11
GKS Sierakowice-Orzel Trabki Wielkie po 45 minutach 0;0.Sytuacje po obu stronach,lecz brak skutecznosci.
 piach1   07.05.2011, 19:35:15
korekta:Orzel-Potok
 marianoll_glks   07.05.2011, 20:04:44
boczny wogole nie pokazywal spalonych poloni a byly ze 4 ewidentne wiec nie sciemniajcie ze w dwie strony jechali po czarnych ewidentnie

panowie oceniajcie obiektywnie
 bialy   07.05.2011, 20:29:34
Chłopcy wyluzujcie! Gram już troche lat i dziś też grałem z Polonią. Trzeba powiedzieć ze sedzia nie gwizdal ewidętnie/ celowo w jedną czy drugą strone. Mylił sie jak kazdy. 'Duża' drużyna z Gdanska zremisowala z najmniejszą wioską w lidze. Takie uroki piłki!

I zakończmy dyskusje o sedziowaniu.
 Chrzanaldo   07.05.2011, 20:44:54
W meczu Orzeł Trąbki Wielkie - Potok Pszczółki padł remis 0-0.
 polonia_gdansk   07.05.2011, 21:01:30
marian. Okulary na anstepny mecz. Zapytaj prawego obronce czy nie drzemal dzisiaj.

Ja wcale nie mysle ze polonia jakies guru . Ale mysle ze z remisu powinniscie sie cieszyc a nie tu jechac i pisac jakies bzdury. Pozdro dla normalnych...
 Amadeo55   07.05.2011, 21:04:06
Jak w Choczewie ???????
 Kicia   07.05.2011, 21:04:37
Geda odrobiła dziś punkty do Potoku a więc dopóki piłka w grze....
dziś 3 bramki dla KKS-u strzelił Michał Sałanowski :D 8) :roll: :huh: :puke: :weirdo: :push: :blink:
 Adammmo   07.05.2011, 21:16:13
to co dzialo sie dzis w Trabkach to nowmalnie komedia:)mecz piekny dla ludzi o mocnych nerwach :)pozdro
 aktywny   07.05.2011, 21:19:47
ORZEŁ CH.-BŁĘKITNI S. 1-2 DRAMAT I NIC WIĘCEJ
 GRYFITA_KS   07.05.2011, 21:23:15
Czarni Pruszcz Gdański- GKS Sierakowice zna ktos wynik ?
 Patapony   08.05.2011, 16:15:57
Brawo dla Pruszcza ; )) zwycięska seria Sierakowic przerwana ;P gdyby Pruszcz ogarnął się już w rundzie na jesień teraz był by w przodzie tabeli ;)) oby tak dalej chłopaki powodzenia ; ))
 potokpszczolki.pl   08.05.2011, 16:34:08
korona 0:1 chwaszczyno
 jointhedots   08.05.2011, 18:59:39
Orzeł Choczewo piękny marsz do a-klasy jeszcze 2 lub 3 kolejki i będzie pozycja spadkowa. Na szczęście zasłużenie bo w tej chwili to zdecydowanie najsłabsza drużyna w tej lidze.
 Zybi   08.05.2011, 19:10:36
Kto strzelał wygrane bramki dla Błękitnych z Sobowidza ?
 rastin_LG   08.05.2011, 23:03:18
Patapony jeżeli byłeś na meczu, to wiesz że zwycięstwo Czarnych bardzo szczęśliwe... a o grze ich to już w ogóle nie wspomnę. Sierakowice dużo lepsze, niestety jak zwykle u nich zawiodła skuteczność.
 klekot888   08.05.2011, 23:31:04
 edinhoblekitni   09.05.2011, 16:43:01
ORZEŁ CHOCZEWO - BŁĘKITNI SOBOWIDZ 1:2(0:1)

0:1 36min. Łukasz Balcer
0:2 63min. Piotr Kuchnowski
1:2 89min.

:love: :D :D LKS BŁĘKITNI SOBOWIDZ :D :D :love:
 Zybi   10.05.2011, 00:09:05
klekot, dzięki za info. Miła wiadomość. Wygrana również.
 Patapony   11.05.2011, 13:34:23
rastin_LG wygrała drużyna która zrobiła mniej błędów w obronie ;)) i co z tego, że lepiej grali piłka jak nic im z tego nie przyszło...