Orzeł Gołubie 0 - 3 KS Dziemiany 6 września 2009 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
Potęga Węsiory 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki 6 września 2009 - 13:00
Słupia Sulęczyno 3 - 0 Victoria II Kaliska 5 września 2009 - 16:00
Cartusia II Kartuzy 9 - 0 KS Mściszewice 6 września 2009 - 14:30
Pauza: Korner Korne, Kaszubia II Kościerzyna,

macmar   02.09.2009, 11:51:15
Mam prośbę czy gospodarze meczów mogą napisać kiedy i o której jest mecz? Dziękuje i pozdrawiam.
 KsM_Norek.   02.09.2009, 17:18:59
 macmar   02.09.2009, 23:09:48
No tak, nie pomyślałem, dzięki i pozdrawiam.
 formex   06.09.2009, 15:58:22
Potęga Węsiory-Huragan Nowe Polaszki 1:2(0:2). Bramki dla Huraganu Ferdynus,Treder
 szopik89   06.09.2009, 17:43:18
golubie - kalisz 2:2(2:0) ale najprawdopodobniej bedzie walkower dla kalisza bo w skladzie golubia gral koles z ceramika lubiana i jak chcielismy go sprawdzic to powiedzieli ze pojechal do domu, sedzia zanotowal wiec bedzie "vo"
 piotr13   06.09.2009, 19:01:33
Cartusia Kartuzy - Ks Mściszewice 9-0

krustian0016   06.09.2009, 20:56:21
a moze ktos podac mniejwiecej jakim składem grała cartusia .bo nigdzie niemoge znalesc kto gra W cartusii 2 kartuzy
 asher   06.09.2009, 21:03:08
cartusia grała składem którego nie przeskoczy nikt z obecnych zespołów ten mecz to był dla nich spacerek i pewnie się zbytnio nie zmęczyli a wygrali 9-0
 krustian0016   06.09.2009, 21:05:26
własnie tez tak mysle chciałem wybrac sie na mecz ale tak jakos wypadła jeszcze inne spraw a teraz załuje. za rok A klasa
 adamsik   06.09.2009, 21:23:08
Cartusia może i jest mocna ale czy za bardzo pewni siebie nie jesteście ?
:O
Robicie z nich takioe gwiazdy jakby wygrali któryś mecz z rzędu, a to dopiero ich pierwsza kolejka ...
Wygrali wysoko i może zasłużenie aż tyle, ale myślę, że nie jeden zespół zrobi im nie miłą niespodziankę.
Kolejka 2 zamknięta ... Czas na 3.
Życzę powodzenia wszystkim zespołom ;)
Pozdrawiam ;)
 Sebigi   07.09.2009, 00:16:39
druzyna KS Mściszewice niezle kopała po nogach :@ :@ nie fajnie jest teraz chodzic o kulach :( :(
 robaq91   07.09.2009, 09:09:13
Cartusia grała ostatnie 20 minut w 9 .Skład cartusi to rezerwy 3 ligi plus 3 juniorów,Synu i Ratke.Na pewno nie bedzie tak łatwo na wyjazdach ale u siebie cartusia powinna raczej sobie poradzić.Co do tego czy ktoś tam jest gwiazda to nie zauważyłem moim zdaniem raczej nie.