Sporting Leźno 2 - 3 Atlas Goręczyno 9 maja 2009 - 17:00
GKS Sierakowice 1 - 0 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 9 maja 2009 - 17:00
Orkan II Rumia 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 10 maja 2009 - 11:00
Radunia Stężyca 1 - 3 Polonia Gdańsk 9 maja 2009 - 17:00

Kolejne 3 pkt dla Naszej Wietcisy :):):)
KS :love: :love:
 qwertyy   03.05.2009, 22:12:58
KSW_14 03.05.2009, 20:22:37
Wietcisa Wygra?a po trzech wspania?ych bramkach Mateusza Wenty. naj?adniejsza by?a ta w 27' minucie prze?o?enie na lew? noge i stra? wesz?a andiegla prawie okienko. Bramkasz by? wryty w ziemie i patrza? na pi?e jak zakochany :huh:

:love: KS Wietcisa :love:

babs_KS 03.05.2009, 20:25:49
kurwa jak polonia moze mie? awans jak nic nie potrafi? ?

Wi?c wida? dlaczego tak kibice Wietcisy si? napinaj? wnioskuj?c po tym jak pisz? "bramkasz" to my?l? , ?e maj? z poni?ej 14 lat , wi?c proponuj? zapozna? si? z polsk? ortografi? lub przepu?ci? tekst w Wordzie a nie kaleczy? polszczyzn? a pomijaj?c apeluje o nie obra?anie innych klubów w tym Polonii ka?demu klubowi nale?y si? Szacunek wi?c powtórnie prosz? o rozwag? przy pisaniu i pomy?le? 2 razy zanim si? co? napisze , a i bym zapomnia? prosz? nie u?ywa? wulgarnych s?ów na Forum.
POZDRAWIAM
 Troy   04.05.2009, 09:56:29
syf straszny sie zrobil na tym forum, a w tych jalowych dyskusjach glownie uczestnicza kiibice Wietcisy i Polonii. dajcie juz sobie spokoj i jak juz piszecie to przemyslcie to, pozdrawiam :idea:
 stray   04.05.2009, 10:06:32
qwertyy
Zgadzam si? z tob? co do poziomu komentarzy osób – tak jak mówisz – chyba 14 letnich. Brak co niektórym s?ów, prostych s?ów – dlatego te wulgaryzmy. Ka?dej dru?ynie nale?y si? szacunek i to niezale?nie od tego jakie miejsce zajmuje w tabeli.
Pozdrawiam - kibic WIETCISY.
 dacord   04.05.2009, 12:27:03
mam obawy ze srednia wieku tych osob grubo przekracza 14 ;) no naprawde sie uspokujcie
 Polonia91   05.05.2009, 07:54:20
ale przesiew robi? w 4 lidze

pzdr
Polonia Gda?sk :puke:
 Magic   05.05.2009, 19:36:02
Do Stray:popieram,szacunek nale?y si? ka?demu! Pozdrawiam - kibic Wietcisy. :blink:
 mistrz35   07.05.2009, 13:08:59
do kibicow GEDANI i Polonii.....jak sie pokazali na derbach...kibice... :blink:
 boss12   07.05.2009, 13:25:56
DERBY KASZUB LE?NO -GOR?CZYNO ........................... JEST SZANSA NA WYGRAN? ..............2-1..............
 KataloniaReal   07.05.2009, 15:43:09
ale mi derby, zapewne które Atlas wygra nie jedn? bramk? my?l? ze b?dzie 5-0 dla atlasu
 Avizo   08.05.2009, 19:28:57
katalonia si? zobaczy jutro dla kogo te 5-0 :)
 marianoll_glks   08.05.2009, 23:06:32
pozdro kiedrek-ks !! i dla calej jego wietcisy :love: pozdro od GLKS Ró?yny:::::!! FORZA kS: :D
 Magic   09.05.2009, 13:02:02
Jantar-Wietcisa 1:6 brawo KS.Ci?gn?? tak dalej i awans pewny.Brawo,brawo,brawo!!!!!!!!!!!

Dramat Gedki trwa :huh: :s :push: :weirdo:
brawo dla trenera pierwszorz?dne kino najczystszej próby brawo a nawet brawissimo :P

komentator   09.05.2009, 21:40:45
Dla Polonii 2x Jary, 1 Hakim
 ?ozmok   09.05.2009, 21:56:32
Mecz SPorting Le?no vs Atlas Gor?czyno...
Wynik do Przerwy by? remisowy 1-1 bramkie dla gospodarzy strzeli? Marcin Gburek... Po przerwie nastapi? atak gospodarzy co przynios?o efekt i bramke strzeli? Mirek Feith, i Le?no prowadzilo 2-1.. Wynik utrzymywa? sie do ok 87 minuty meczu... Atak gospodarzy przynios? efekt i Le?zno stracilo bramke i z 2-1 stalo sie 2-2 .. ;( ostatnie mu\inuty Le?no chcia?o utrzymac wynik remosowy lecz byl to dzien, w ktorym powinnismy zdobyc 3 pkt lecz los nie by? po naszej stronie i koncowy wynik 2-3 dla Atlasu Goreczyno.. ;/

:( :( :( :( :( :(
 adasko_wietcisa   09.05.2009, 22:11:51
no jak ?adnie Wietcisa odskoczy?a na 10 pkt :D

KS :love:
 bolek   09.05.2009, 22:30:46
sierakowice-mot?awa 1-0 ale mot?awa gra?a w 10 a od 40minuty w 9 po czerwonej kar.
 boss12   10.05.2009, 01:20:34
brawo Gor?czyno .....no nie stet Le?no to nie to samo co kiedy? ,by?a niez?a paczka i niez?y trener ...Krajan ... a teraz kicha .pozdrowienia dla LE?NA I GOR?CZYNA
 Kibiic93   10.05.2009, 12:04:44
no Widze Ciekawa Sytuacja w Górnej cze?ci tabeli.
Wietcisa ju? raczej pewna awansu na czwartoligowe boiska.
Ale walka o bara? do 4 ligi pewnie bedzie sie odbywac do ostatniej kolejki gdy?:

25 kolejka: KP Sopot - Gedania Gda?sk
26 kolejka: Atlas Gor?czyno - KP Sopot...
i mecze z Liderem Wietcis?
23 kolejka: Wietcisa Skarszewy - Gedania Gda?sk
24 kolejka: KP Sopot - Wietcisa Skarszewy
25 kolejka: Wietcisa Skarszewy - Atlas Gor?czyno..

Czyli jak widac Gedania i KP maj? trudne mecze..

Powodzenia wszystkim dru?yn?. :)
 d?ony   10.05.2009, 13:01:08
boss12. Piszesz ?e w Le?nie jest kicha, a z tego co wiem strzelili?cie 2 bramki w doliczonym czasie gry. Twoj? tez? broni jedynie miejsce Le?na w tabeli, wi?c nie podniecaj si? farciarskim zwyci?stwem, bo gdyby mecz zako?czy? si? wynikiem 2:1 to by? wogóle komputera nie odpala?. Wygrali?cie - szacun - z ostatni? dru?yn? w tabeli, w której jak piszesz jest kicha. I tylko 2:3 => KICHA
 Piotru?   10.05.2009, 15:34:16
Orkan 3-0 Sokó? (2-0)
 ...1...   10.05.2009, 21:25:44
gdyby nie fantastyczna postawa bramkarza Mot?awy to GKS wygra?by co najmniej 5 a nie 1:0 8)
 KataloniaReal   10.05.2009, 21:45:06
dzony jak by? nie widzia? to boss12 jest z le?na haha jakie czuby
 Hoopster   11.05.2009, 00:11:14
Prawda jest taka ?e szcz??cie sprzyja?o i jednym i drugim , zawodnicy Gor?czyna schodz?c do szatni mówili ?e mog?o by? do przerwy 7-1 a ju? nikt nie powiedzia? ?e po przerwie mog?oby by? 7-7. Wi?c k?ótnie , które s?ycha? by?o podczas zej?cia z boiska mi?dzy zawodnikami by?y niedorzeczne.
 JUNY1   11.05.2009, 13:56:20
Ktos u napisal ze swietna postawa bramkarza Mot?awy uchroni?a Motlawe od porazki 5:0 stek bzdur zawodnicy Sierki nie potrafili rozklepac madrze grajacej Mot?awy az kibice na trybunach sie smiali i klaskali dla Mot?awy ze tak madrze gra ale wiem chyba bylismy na innym meczu Pozdrawiam
 grygi   12.05.2009, 12:22:40
tez by?em na tym meczu,ale z ta dobr? postwa mot?awy to przesadzi?es,heheh.A sierka zagra?a fatalnie,jak mozna druzyny z konca tabeli niewypunktowac majac przewag? 2 pi?karzy w polu ,grajac u siebie,mot?awa sta?a i nawet nie mia?a si? by sie bronic!Jednym`scolsem`nieda sie d?ugo grac!