MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Pogoń Prabuty | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 49 - 13 | ||||||
2. | Olimpia Sztum | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 61 - 22 | ||||||
3. | Wisła Korzeniewo | 14 | 30 | 10 | 0 | 4 | 57 - 20 | ||||||
4. | LKS Waplewo | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 43 - 24 | ||||||
5. | Błękitni Stare Pole | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 34 - 23 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 |
6. | Delta Miłoradz | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 37 - 20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 |
7. | Pogoń Smętowo | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 28 - 32 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 |
8. | Świt Radostowo | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 30 - 30 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 |
9. | Rodło Kwidzyn | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 38 - 26 | ||||||
10. | Mewa Gniew | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 33 - 39 | ||||||
11. | Ruch Gościszewo | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 26 - 53 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 |
12. | GKS Gardeja | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 20 - 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 |
13. | Nogat Malbork | 14 | 9 | 2 | 3 | 9 | 12 - 44 | ||||||
14. | Skra Kończewice | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 17 - 58 | ||||||
15. | Rodło Trzciano | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 13 - 65 |
Delta Miłoradz | 1 - 2 | Błękitni Stare Pole | 15 sierpnia 2019 - 12:00 |
GKS Gardeja | 1 - 1 | Świt Radostowo | 15 sierpnia 2019 - 16:00 |
Nogat Malbork | 1 - 2 | Wisła Korzeniewo | 15 sierpnia 2019 - 16:00 |
Pogoń Smętowo | 4 - 1 | Rodło Trzciano | 15 sierpnia 2019 - 14:00 |
Skra Kończewice | 3 - 2 | Mewa Gniew | 15 sierpnia 2019 - 14:30 |
LKS Waplewo | 4 - 2 | Rodło Kwidzyn | 14 sierpnia 2019 - 18:30 |
Olimpia Sztum | 0 - 4 | Pogoń Prabuty | 14 sierpnia 2019 - 18:30 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Arbi19 | 18.07.2019, 19:41:20 |
Witam ! pierwszy sparing latem rozegrało Rodło Kwidzyn . Przegrali 2:3 (2:1) z Relaxem Ryjewo . Następny mecz kontrolny w sobotę w Kwidzynie z Pogonią Prabuty | |
kibicxoxo | 19.07.2019, 22:39:56 |
Olimpia Sztum 4:0 Relax Ryjewo | |
kibicxoxo | 19.07.2019, 23:07:09 |
Wcześniejszy sparing.
Olimpia 9:0 Skra | |
Podedodemid | 20.07.2019, 17:21:22 |
Waplewo w pierwszym sparingu pokonuje Nogat 3:0. | |
Seba87 | 20.07.2019, 21:49:55 |
Waplewo 3:1 Nogat | |
Arbi19 | 21.07.2019, 01:01:21 |
Rodło Pogoń 5:4 (0:2,2:0,3:2) | |
Fan07 | 21.07.2019, 19:38:07 |
Pogoń Smetowo 8-4 Lignow Szlacheckie | |
malami | 23.07.2019, 07:26:05 |
20.07.2019
Mady Ostaszewo - Skra Kończewice 13:0 | |
R E K L A M A | |
Podedodemid | 27.07.2019, 19:11:13 |
Waplewo 4:0 Sadlinki | |
Arbi19 | 27.07.2019, 20:53:16 |
Rodło Kwidzyn Olimpia Sztum 2:4 (1:2) | |
Fan07 | 28.07.2019, 19:17:19 |
Pogoń Smetowo 5-3 Powiśle Pawlice Rakowiec | |
kibicxoxo | 31.07.2019, 21:23:00 |
Olimpia Sztum 8:0 KS Czernin | |
Podedodemid | 03.08.2019, 19:02:48 |
Waplewo 2 2 Miloradz | |
Daniel55 | 03.08.2019, 21:07:23 |
Świt Radostowo 7-2 Lignowy | |
Arbi19 | 06.08.2019, 18:32:02 |
Rodło Kwidzyn - Keramzyt Szprudowo 2:4 | |
Podedodemid | 10.08.2019, 17:43:23 |
Waplewo 7-1 Myszewo | |
Fan07 | 10.08.2019, 19:58:55 |
Świt Radostowo vs Pogoń Smętowo 1:4 | |
Captain6000 | 10.08.2019, 20:37:23 |
GKS Gardeja 5-4 Rodło Kwidzyn | |
R E K L A M A | |
NiebieskiWieloryb | 13.08.2019, 17:35:20 |
Typy:
Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole 3:2 GKS Gardeja - Świt Radostowo 2:2 Nogat Malbork - Wisła Korzeniewo 0:3 Pogoń Smętowo - Rodło Trzciano 1:3 Skra Kończewice - Mewa Gniew 0:2 LKS Waplewo - Rodło Kwidzyn 3:1 Olimpia Sztum - Pogoń Prabuty 1:1 | |
Daniel55 | 13.08.2019, 21:27:03 |
Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole 1-0
GKS Gardeja - Świt Radostowo 1-2 Nogat Malbork - Wisła Korzeniewo 0:3 Pogoń Smętowo - Rodło Trzciano 2-0 Skra Kończewice - Mewa Gniew 2-1 LKS Waplewo - Rodło Kwidzyn 3-2 Olimpia Sztum - Pogoń Prabuty 1:1 | |
Yunior13 | 13.08.2019, 22:58:18 |
Boisko zweryfikuje. Czas zacząć zabawę, powodzenia dla początkujących | |
Teto20 | 14.08.2019, 00:08:47 |
Delta-Błękitni 2-0
GKS-Świt 4-1 Nogat-Wisła 2-3 Pogoń-Rodło 0-4 Skra-Mewa 2-2 Waplewo-Kwidzyn 2-5 Sztum-Prabuty 3-1 | |
pawlo100 | 14.08.2019, 15:30:54 |
Drużyny które będą walczyły o awans to napewnoelta, Błękitni Stare Pole które sprowadzają zawodników płacąc im za mecz(mówi się o 200 zł za mecz)Korzeniewo i Prabuty również będą w czołówce, moim faworytem jest drużyna Ze Sztumu która jest mądrze prowadzona stawiając na wychowanków, zagadką jest dla mnie Rodło Kwidzyn, jeżeli pozbierają chłopaków którzy grają w okolicznych miejscowościach plus znajdą Trenera to mogą namieszać w lidze, pozostałe drużyny zapewne będą grały o środek lub utrzymanie.do zobaczenia na zielonej murawie | |
Daniel55 | 14.08.2019, 20:16:48 |
Olimpia Sztum 4-0 Pogoń Prabuty | |
Daniel55 | 14.08.2019, 20:17:22 |
LKS Waplewo 4-2 Rodło Kwidzyn | |
Daniel55 | 14.08.2019, 20:27:38 |
Małe sprostowanie Olimpia Sztum 0-4 Pogoń Prabuty (0-2). | |
Podedodemid | 15.08.2019, 02:28:23 |
Dla Waplewa Czarnecki x4 | |
Seba87 | 15.08.2019, 13:09:40 |
Skrót meczu Waplewa z Rodłem do obejrzenia na YT
https://youtu.be/09PQrK13EIA | |
Paccco | 15.08.2019, 14:10:16 |
Delta- Blekitni 1:2
Miloradz bardzo slaby.Bravo Stare Pole | |
Marusiooo | 15.08.2019, 15:57:41 |
Pogoń Smętowo 4-1 Rodło Trzciano
Zdecydowana przewaga Pogoni. | |
Fanatyk2015 | 15.08.2019, 17:04:59 |
SKRA-Mewa 3:2 | |
leich | 15.08.2019, 17:52:04 |
Nogat 1:2 Wisła | |
Daniel55 | 15.08.2019, 18:19:06 |
GKS GARDEJA 1-1 ŚWIT RADOSTOWO
Brawo dla Świtu za walkę | |
kigenslawek | 01.09.2019, 13:52:02 |
Bramki dla Korzeniewa : Bełz, Bełz | |